птицаворона• 24 апреля 2024

Ваза. Совдеп. Де купити?)

В мене в житті ваз не було - всі квіти в банки пхала. Але прийшов той час, коли я зрозуміла - доколє?! Ну і вирішила купити вазу. Але я хочу щось вінтажне, прикольне. На олх всі совдепівські вази з гутного скла розкупили, а ті, що є - коштують якихось дурних грошей.
Так от. Порадьте, де глянути вінтажні вази, плз. В Києві. Якісь блошки, може, чи аукціони.
IQ 80• 25 апреля 2024
https://violity.com/
повно ваз і не тільки.

Ля-ля-ля• 25 апреля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Эээээх, я шикарные вазы осенью выбросила.
А я розбила місяць назад майже метрову хрустальну вазу(
Звездолётчица• 25 апреля 2024
Ответ дляптицаворона
Мені просто подобаються вази з гутного скла - там таке кольорове товсте скло. Не впевнена, що є такі сучасні. За наводку дякую, скатаюсь.
І я такі люблю. Але у них завжди була доволі висока ціна.
Сучасні, думаю, в Чехії є) і магазин в інсті ’Щось цікаве’ гляньте
булоТАЙминуло• 25 апреля 2024
Ответ дляптицаворона
Цікаво,покажіть фотку саме які вази вам подобаються?
Губки-уточкой• 25 апреля 2024
Ответ дляГореотума
Мне нра такие
У меня с первого фото, и это не советская.
Гореотума• 25 апреля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Да. Это Богемия. Есть сейчас в продаже.
Мудрецыха мира• 25 апреля 2024
Ответ дляптицаворона
Китайскую хотите продам? А то выбросить жалко, а я не любитель подобного жанра
Замулена ріка• 25 апреля 2024
На олх их полно . Вот моя любимая небольшая, любимая хрустальная забрала у мамы . Ещё есть большая такого же плана. Тяжеленные
Замулена ріка• 25 апреля 2024
Ответ дляптицаворона
Ну, вони не красиві, окей) але мені ці уродци подобаються)))
Ну в Киеве на рынке Юность есть типа барахолка там полно такого добра, люди приносят, и можно поторговаться.

рукиЖимолости• 25 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Це зовсім не те. Безликий хрусталь. Є набагато кращі.
Замулена ріка• 25 апреля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Не спорю ,чем помпезнее тем лучше . Вот например ) но каждому свое , автор хочет купить чужое так как дома не было, а у меня это память о доме и родителях )
Мядуза аля моргонер• 25 апреля 2024
я часто на Петрівці буваю. Сприймайте це як рибалку) ходите, дивитесь, каву п’єте. Може щось і вловите. Якщо щось сподобалось, але задорого, фоткаєте і шукате в інтернеті. В руках потримаєте, подивитесь реальний розмір, буває і гарна ціна на ринку.
Позаземний розум• 25 апреля 2024
Было у меня 3 вазы от бабушек
Хрустальные
А я их взяла и просто отнесла на мусорку
Tatyana_tr• 25 апреля 2024
Ответ дляптицаворона
Як вибираю щось красиве - або продавець мовчки видаляє об´яву, бо вже не актуальна або сума трохи захмарна. :(
торгуйтесь, может пойдут на встречу, а по теме качество винтажных вещей иногда сильно превосходит современное, + хорошая инвестиция на будущее. Удачных поисков!
Чаюри• 25 апреля 2024
Ответ дляГореотума
Мне нра такие
У батька є така як на третьому фото, вона вживу дуже красива.
Помаранчова душа• 25 апреля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Просто я сама когда-то занималась старыми вещами, кресла, столики, светильники, но эти вазы просто уродливы. Вот для примера светильник у меня из тех времен, ну так не сравнить же
підкажіть, будь ласка, як називається такий?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 апреля 2024
на Куреневке базар в выходные
Звожу з розуму• 25 апреля 2024
Ответ дляШвидкоруч
Гутнє скло чудове, ви все правильно шукаєте. Не виправдовуйтесь перед неуками :)
+100
їм покажи муранське скло, то вони і його зафукають - совок) не те що ширвжиток з юску.
Радостина• 25 апреля 2024
Ответ дляГореотума
Мне нра такие
2 -га позиція це не з совка. Це сучасна ваза чеський кришталь. Брала таку в Епіцентрі та і взагалі в магазині бачила

Несу добро людям• 25 апреля 2024
Ответ дляптицаворона
Дякую, авторе!)
Навіть книгу знайшла ’Українське гутне скло’. Це справжнє мистецтво.
Аноним ФЕЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляРадостина
При совку Чехословаччина виробляла такі ж вази в неймовірних кількостях)
Столічна штучка• 25 апреля 2024
Ответ дляптицаворона
А скільки б ви дали за вазу жовту з поста 15? Просто цікаво що для вас захмарна ціна
Столічна штучка• 25 апреля 2024
Ответ дляГейСюда
И я теперь хочу такую🤣
Она прям хорошо впишется в мой современный минималистичный интерьер, станет так сказать его хайлайтом😁
Зачем я зашла в вашу тему?😅
В эпике современные из цветного стекла может вписаться ещё лучше) там есть очень красивые зелено жёлтые с мягким переходом
Робот Вертер• 25 апреля 2024
Ответ дляГореотума
Мне нра такие
як на фото 2 і 3 в мене є
Пупс• 25 апреля 2024
Ответ дляГореотума
Мне нра такие
у меня 5 хрустальных ваз, разных размеров, ношусь с ними...как с вазами
Спішу - перекидаюсь• 25 апреля 2024
Ответ дляIQ 80
https://violity.com/
повно ваз і не тільки.
Там одни барыги. Скупают у людей за копейки и перепродают!
a.ostroverh• 25 апреля 2024
Они конечно эффектные!
У меня две современные, вот оно уже не то конечно. Хотя свою задачу выполняют ))
В Украине делают для duty, купила без их клейма. Клеймо наносят уже потом, и сразу ценник растёт.
Вторую из Одессы заказывала, какая-то европейская тоже, не помню название.
Шалена красуня• 25 апреля 2024
Ответ дляГореотума
Мне нра такие
Фото 2 и 3 у моей мамы стоят в серванте)
Подтяжка• 25 апреля 2024
Народ, у кого є радянський світильник Сова? Таки гарна велика скляна сова, виглядає як справжня, очі світяться? Незакритий гештальт з дитинства.
очки_ннадо• 25 апреля 2024
От нащо я сюди зайшла… тепер і мені така ваза потрібна і ще кришталеві фруктовниці 🫣