25 апреля в 08:26

Ви знаєте багатьох хто розлучився за період війни?

При яких обставинах? В мене одні сімʼя коли жінка в Польщі була а чоловік тут
Распутница 25 апреля в 08:27
Ніхто не розлучився..
14 3 1
Морская свинка 25 апреля в 08:27
Дуже багато. Є і такі що офіційно не розлучились, але кожен має іншого партнера вже
аромат Жука 25 апреля в 08:28
Так( Дружина за кордоном - чоловік тут, дружина за кордоном - чоловік на війні. Обоє в Україні - теж кілька випадків
всегдаДаДа 25 апреля в 08:28
Я развелася. Но это не было связано с войной
ПриснитсяЖЕ 25 апреля в 08:28
Є. Але вона в США. І до цього вона з ним норм не жила і планувала розоучення
Протру пилюку 25 апреля в 08:28
Немає таких в оточенні
3 3
кнопкодав 25 апреля в 08:28
В моем окружении такого нет.
3 2
Мать драконов 25 апреля в 08:29
только изменяют - разводов в окружении нет
8 2
Мадам Тю-лю-лю 25 апреля в 08:30
Есть. Два года жить на расстоянии-такой себе вариант
Бриджит_Фрикандо 25 апреля в 08:30
Ни одной пары не вспомню. А вот детей родилось очень много.
3 2
Оябунчик 25 апреля в 08:30
Одна собирается. Но они поругались еще до начала. Когда в начале войны было наступление на Киев, он был в Ивано-франковске. Она в Киеве с ребенком 2 года. Сказал, что у него дома у мамы мало места. Она уехала в Европу. Теперь орет, что в суд подаст, что украла ребенка. Она собирается разводится. А так больше таких не знаю
Natal_ka91 25 апреля в 08:31
Практично всі хто залишився окремо одне від одного, і де чоловік не зміг виїхати. Хтось з пари з часом не витримував.
Люблю_смаколики 25 апреля в 08:31
Я , 2 подруги и знакомые 1 семья
ротцвеники 25 апреля в 08:32
Ніхто зі знайомих не розлучився. Є тількі такі, що вступили в шлюб.
Бойова 25 апреля в 08:35
Ні, не знаю таких. Дві пари одружилися
КонхфЭдкаТузик 25 апреля в 08:35
все семьи где жены выехали в начале и до сих пор не вернулись, развелись, мужья уже по второму кругу женились)
6 2 1
Кудлата хмаринка 25 апреля в 08:36
Не розлучився ніхто, знаю 3 пари, які одружилися. Але в моєму оточенні ніхто за кордон не виїхав, всі вдома сім´ями.
Губи до вух 25 апреля в 08:37
Знаю семьи где по 2 года сидят зарубежом с детьми , официально не развелись .
Love_Love_Love_ 25 апреля в 08:39
Одна пара, він з головою вдарився в волонтерство, вона розлучилась в щаслива, залишив їй дім авто, утримує повністю її і дітей
Печенюшка 25 апреля в 08:39
Да, те кто мужчины тут остались, а женщины уехали, почти все развелись.
Tammy21 25 апреля в 08:40
Серед близького кола ніхто, інші % 30-40, мабуть. Але з тих історій, які я чула, то у більшості війна лише каталізатором виступила.
Дон Пэдро 25 апреля в 08:41
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Есть. Два года жить на расстоянии-такой себе вариант
Говорят, что разлука сближает, а на деле получается наоборот. Почему так? Казалось бы, люди скучают друг за другом, чувства должны быть сильнее....
4 2
На привозе 25 апреля в 08:44
Ответ дляДон Пэдро
Говорят, что разлука сближает, а на деле получается наоборот. Почему так? Казалось бы, люди скучают друг за другом, чувства должны быть сильнее....
Ну ви як маленька.
Дон Пэдро 25 апреля в 08:45
Ответ дляНа привозе
Ну ви як маленька.
Наверное, не спорю
Мушля з Криму 25 апреля в 08:46
дві пари знаю, одна в Даніїї третій рік, інша в Польщі. Але там і до війни стосунки не ідеальні були.
Красота неземная 25 апреля в 08:46
Мій брат. Жінка з сином виїхала закордон на початку війни. Цього року вона подала на розлучення. Вона зустріла іншого.
Багряна осінь 25 апреля в 08:47
Я не живу з чоловіком. Поки не розлучились, але думки такі постійно
На привозе 25 апреля в 08:48
Серед знайомих ніхто. Але всі разом тут, або за кордоном.
Казки у те, що за 2.5 роки розлуки відносини стали лише ближчими - не вірю
Ранковий базар 25 апреля в 08:52
В моєму оточенні не має. Хоча дуже багато сімей , які живуть зараз в різних країнах
Шальная коклетка 25 апреля в 08:54
Таких багато , але там і до війни не все гаразд було і все до цього йшло .