Ви знаєте багатьох хто розлучився за період війни?

При яких обставинах? В мене одні сімʼя коли жінка в Польщі була а чоловік тут
показать весь текст
Коленная ложечка 25 апреля в 08:56
Розійшлась моя племінниця. Але вона не виїхала, а чоловік на нулі. Ми з окупованої, дітей у них не було, молоді ще. Вона завжди жила поряд, щоб він приїздив. Але це не врятувало шлюб…
Тирамісу на терасі 25 апреля в 08:59
Знаю себе. Просто діти підросли і я вже точно зрозуміла, що життя одне і я не хочу у 50 років прокинутися, розуміючи, що витратила стільки років на обслуговування чужих інтересів.
Пампушечка 25 апреля в 09:02
Ніхто
1 1
Mrs.Sexuality 25 апреля в 09:10
Я в Україні, чоловік на війні, розлучились в грудні (
1 5
Забула що? 25 апреля в 09:11
Куми мої розлучились , через рік, як дружина поїхала за кордон. Приїхала, зрозуміла, що у чоловіка інша. У доньки подруга поїхала і сама подала на розлучення, теж десь через рік. Там нове кохання. На роботі з колективу один є , що вже розлучився ( жінка поїхала за кордон), бо тут закрутив через пів року, а коханка завагітніла. Ну і кохання в них, то розлучився з дружиною. Ну і знаю з колег, хто просто зраджує, бо жінки поїхали закордон.
Б´ю байдики 25 апреля в 09:13
Все в окружении, где жена уехала и не вернулась - развелись или просто формально ещё ре развелись, но разошлись. Четыре пары таких знакомых.
Спасу мир 25 апреля в 09:14
Я развелась
И снова вышла замуж
Когда сказала бывшему мужу о разводе, на горизонте никого и не было, если что
Забула що? 25 апреля в 09:14
Ответ дляMrs.Sexuality
Я в Україні, чоловік на війні, розлучились в грудні (
В мене знайомих, які розлучилися , хто на війні немає, чогось навпаки сплотились, але тут часто читаю таке, що розлучаються саме з тими, хто на війні. Чоловік змінився?
Я_и_моя_собака 25 апреля в 09:20
Ні, не знаю нікого, є тільки знайомі, подруги, які стали вдовами.
Мадам Тю-лю-лю 25 апреля в 09:25
Ответ дляДон Пэдро
Говорят, что разлука сближает, а на деле получается наоборот. Почему так? Казалось бы, люди скучают друг за другом, чувства должны быть сильнее....
Жизнь проходит мимо. Хочется просыпаться с любимым человеком, а не подушкой
Mrs.Sexuality 25 апреля в 09:28
Ответ дляЗабула що?
В мене знайомих, які розлучилися , хто на війні немає, чогось навпаки сплотились, але тут часто читаю таке, що розлучаються саме з тими, хто на війні. Чоловік змінився?
Так, на жаль (
Тундиринда 25 апреля в 09:33
Ніхто
12 галюцинаций 25 апреля в 09:35
З цими обмеженнями чоловіків задумались може фіктивно розлучитися. Реально починаємо висаджуватися. Слухайте, дівчата, а ніякі країни заочно громадянство не роздають? поки що ідея високого паркана і декілька ліній електричного струму до нього і від сонячних батарей
Чемна панночка 25 апреля в 09:39
Знаю только тех, кто наоборот узаконил отношения.
Люблю пиво 25 апреля в 09:53
Муж сестры развелся с бывшей женой потому что она не хотела возвращаться из Германии. Кума развелась с мужем и уехала в США.
Очень многие из знакомых развелись по причине того, что жить на расстоянии почти невозможно.
Работать надо 25 апреля в 10:09
Ответ дляДон Пэдро
Говорят, что разлука сближает, а на деле получается наоборот. Почему так? Казалось бы, люди скучают друг за другом, чувства должны быть сильнее....
Вы правы, если чувства есть, то они не уйдут из-за расстояния. Но, а если это, как в подавляющем большинстве пар - бытовой комфорт и привычка, то разлука только подсветит бесполезность такого союза.
sunshine-00ab 25 апреля в 11:09
Я вернулась из за границы через 2 месяца, чтобы с мужем быть. Через год он изменил, очень некрасиво ушёл, уже развелись. Были вместе 19 лет
Эт вернячОк 25 апреля в 21:59
Соседи уехали вместе, а она нашла другого в Чехии, он уехал в Америку уже один