Готель зі сніданками- чи можна докупити обід чи вечерю?

Таке наївне питання. Якщо брати готель зі сніданками. То чи можна при потребі потім на місці купляти обід чи вечерю. Або чи можна наприклад той сніданок поміняти з доплатою на обід чи вечерю? Може хтось робив так? Просто роздуми. Поки нікуди не їдемо. Тільки шукаємо варіанти.
Сплюшка 25 апреля в 09:52
Яка країна ?
Капуста Маша 25 апреля в 09:54
Дуже уважно вивчіть питання щодо якихось барів чи ресторанів поруч.
А то буде як в моїх знайомих вони опинилися в таких єбенях де із інфраструктури тільки аптека і все, жодного магазину чи забігаловки.
Так що довелося їм купувати ті самі обіди і вечері за три ціни в готелі.
Маю сечі 25 апреля в 09:54
Питати в конкретному готелі потрібно
Мейк-ап форева 25 апреля в 09:54
Ответ дляКапуста Маша
Дуже уважно вивчіть питання щодо якихось барів чи ресторанів поруч.
А то буде як в моїх знайомих вони опинилися в таких єбенях де із інфраструктури тільки аптека і все, жодного магазину чи забігаловки.
Так що довелося їм купувати ті самі обіди і вечері за три ціни в готелі.
Е мое. Такое бывает?
автор Госпожа Белладонна 25 апреля в 09:54
Ответ дляСплюшка
Яка країна ?
Найближча Болгарія.Поки розглядаємо її.
1 1
Сплюшка 25 апреля в 09:55
Ответ дляГоспожа Белладонна
Найближча Болгарія.Поки розглядаємо її.
Думаю домовитись докупити
автор Госпожа Белладонна 25 апреля в 09:56
Ответ дляКапуста Маша
Дуже уважно вивчіть питання щодо якихось барів чи ресторанів поруч.
А то буде як в моїх знайомих вони опинилися в таких єбенях де із інфраструктури тільки аптека і все, жодного магазину чи забігаловки.
Так що довелося їм купувати ті самі обіди і вечері за три ціни в готелі.
ТОбто, якщо брати все включено то одна ціна харчування, а якщо окремо купляти то інша? Ми не дуже любимо привязуватися до графіку, того і такі питання.
ЖующаЯКонфету 25 апреля в 10:00
Ответ дляГоспожа Белладонна
Найближча Болгарія.Поки розглядаємо її.
Автор, в каждом отеле по своему. Но если есть ресторан (а он есть, раз есть завтраки), то конечно, вы можете просто придти и заказать еду в любое время.
А чтоб вот прям шведский стол докупить на обед и ужин - это надо читать на сайте отеля. Если у них есть ALL, значит , скорее всего (но не точно)можно докупить на месте. Лучше спишитесь с отелем.
Капуста Маша 25 апреля в 10:01
Ответ дляМейк-ап форева
Е мое. Такое бывает?
Буває, бо готель був дуже віддалений від основних туристичних місць. З одного боку це добре бо було досить усамітнитися а з іншого боку от така оказія у них трапилася. До найближчого населеного пункту треба було їхати майже годину, ви ж розумієте що жодна доставка їжі не буде їхати до вас щоб довести вам піци чи ще щось?!
Аль де Барановна 25 апреля в 10:03
Ответ дляГоспожа Белладонна
Найближча Болгарія.Поки розглядаємо її.
Була в Болгарії в 2008 році тільки на сніданках, то так, можна було купляти у них і обід, і вечерю. Але ми були на Золотих пісках, то навкруги було де поїсти
Мейк-ап форева 25 апреля в 10:03
Ответ дляГоспожа Белладонна
ТОбто, якщо брати все включено то одна ціна харчування, а якщо окремо купляти то інша? Ми не дуже любимо привязуватися до графіку, того і такі питання.
Автор, завтраки и все- это прекрасно, именно потому, что привязываться не нужно
Снежнакомка 25 апреля в 10:04
Якщо в готелі готують обіди і вечері, то так, як правило, ви можете їх на місці докупити. Міняти на сніданок - ні
Я Вас не боюся 25 апреля в 10:04
Ответ дляЖующаЯКонфету
Автор, в каждом отеле по своему. Но если есть ресторан (а он есть, раз есть завтраки), то конечно, вы можете просто придти и заказать еду в любое время.
А чтоб вот прям шведский стол докупить на обед и ужин - это надо читать на сайте отеля. Если у них есть ALL, значит , скорее всего (но не точно)можно докупить на месте. Лучше спишитесь с отелем.
Хіба не може бути, щоб кухня працювала лише на сніданок? У нас в Болгарії був готель зі сніданком, і я не пам´ятаю, щоб там була опція обіду/вечері. Хоча, ми не дуже цікавилися, бо сніданки були так собі)
Капуста Маша 25 апреля в 10:06
Ответ дляГоспожа Белладонна
ТОбто, якщо брати все включено то одна ціна харчування, а якщо окремо купляти то інша? Ми не дуже любимо привязуватися до графіку, того і такі питання.
Для цього треба уважно читати правила і умови розміщення в готелі.
Ми колись їздили в Туреччині то нам було зручно сніданок і обід, а от вечеря завжди була поза межами готелю, але ми такі шилопопі що для нас то нормально десь гуляти, відпочивати це ж самий смак.
автор Госпожа Белладонна 25 апреля в 10:16
Ответ дляМейк-ап форева
Автор, завтраки и все- это прекрасно, именно потому, что привязываться не нужно
Та як сказати. Ми любимо вийти до моря годині о п´ятій-шостій ранку. І куди машрути поведуть і самі можемо не знати зранку. Ми ще ті ’лягушки-путєшественіци’. Часом є бажання по кромці води пройти і з десяток кілометрів . ТО ж явно не повернемось на сніданок.
автор Госпожа Белладонна 25 апреля в 10:17
Ответ дляСнежнакомка
Якщо в готелі готують обіди і вечері, то так, як правило, ви можете їх на місці докупити. Міняти на сніданок - ні
Ясно. Дякую.
АфродитаПетровна 25 апреля в 10:34
Ответ дляЖующаЯКонфету
Автор, в каждом отеле по своему. Но если есть ресторан (а он есть, раз есть завтраки), то конечно, вы можете просто придти и заказать еду в любое время.
А чтоб вот прям шведский стол докупить на обед и ужин - это надо читать на сайте отеля. Если у них есть ALL, значит , скорее всего (но не точно)можно докупить на месте. Лучше спишитесь с отелем.
Если есть завтраки, это вовсе не означает, что там есть обеды и ужины
автор Госпожа Белладонна 25 апреля в 10:39
Ответ дляАфродитаПетровна
Если есть завтраки, это вовсе не означает, что там есть обеды и ужины
Вот ток. А я думала що якщо є сніданки, тобто місце де їх подають, значить і протягом дня можна харчуватися там же.
АфродитаПетровна 25 апреля в 10:40
Ответ дляГоспожа Белладонна
Вот ток. А я думала що якщо є сніданки, тобто місце де їх подають, значить і протягом дня можна харчуватися там же.
Вам нужно уточнять по конкретному отелю. Во многих кухня работает только с утра и потом персонала нет, максимум кофе и чай на ресепшн
автор Госпожа Белладонна 25 апреля в 10:41
Ответ дляАфродитаПетровна
Вам нужно уточнять по конкретному отелю. Во многих кухня работает только с утра и потом персонала нет, максимум кофе и чай на ресепшн
Дякую. Значить будемо робити так.
Лорка-хлорка 25 апреля в 10:53
Ответ дляГоспожа Белладонна
Найближча Болгарія.Поки розглядаємо її.
В Болгарии вы найдете рядом много кафе, где сможете вкусно поесть.
Указка 25 апреля в 11:04
Ответ дляКапуста Маша
Дуже уважно вивчіть питання щодо якихось барів чи ресторанів поруч.
А то буде як в моїх знайомих вони опинилися в таких єбенях де із інфраструктури тільки аптека і все, жодного магазину чи забігаловки.
Так що довелося їм купувати ті самі обіди і вечері за три ціни в готелі.
++ тоже знаю такой случай! Даже кофе не могли купить нигде...
автор Госпожа Белладонна 25 апреля в 11:10
Ответ дляУказка
++ тоже знаю такой случай! Даже кофе не могли купить нигде...
Таки на форумі корисне спілкування. Багато нюансів відкривається.
Але напевне ваш випадок не в Болгарії був. Чи таки там?
ЖующаЯКонфету 25 апреля в 11:13
Ответ дляЯ Вас не боюся
Хіба не може бути, щоб кухня працювала лише на сніданок? У нас в Болгарії був готель зі сніданком, і я не пам´ятаю, щоб там була опція обіду/вечері. Хоча, ми не дуже цікавилися, бо сніданки були так собі)
Может, конечно. Особенно, если отель небольшой.
Капуста Маша 25 апреля в 11:25
Ответ дляГоспожа Белладонна
Таки на форумі корисне спілкування. Багато нюансів відкривається.
Але напевне ваш випадок не в Болгарії був. Чи таки там?
Мої друзі як раз в Болгарії так відпочивали, що не було можливості купити їсти окрім готелю.
Бо сам готель був дуже віддалений від основних туристичних місць. Просто окремо від усіх ніби і добре, але є багато нюансів, наприклад щоб просто виїхати в місто треба витрачати майже годину в одну сторону, так був автобус але не безкоштовно і тому довелося їм купувати їжу в готелі а там така накрутка була. Короче хотіли зекономити а вийшло навпаки.
автор Госпожа Белладонна 25 апреля в 11:43
Ответ дляКапуста Маша
Мої друзі як раз в Болгарії так відпочивали, що не було можливості купити їсти окрім готелю.
Бо сам готель був дуже віддалений від основних туристичних місць. Просто окремо від усіх ніби і добре, але є багато нюансів, наприклад щоб просто виїхати в місто треба витрачати майже годину в одну сторону, так був автобус але не безкоштовно і тому довелося їм купувати їжу в готелі а там така накрутка була. Короче хотіли зекономити а вийшло навпаки.
Оййй. І який то готель був? Щоб не повторити помилку.
Шмоточницаца 25 апреля в 11:49
Автор, звичайно можна. Але для цього в готелі мають бути обіди та вечері. Якщо концепція готелю - тільки сніданки, то нічого докупити звісно буде неможливо. Читайте в описі готелю або питайте в свого турагента.
НеКонец-Света 25 апреля в 12:18
Ну якщо в готелі готують обіди в вечері, то зазвичай можна.
Капуста Маша 25 апреля в 12:20
Ответ дляГоспожа Белладонна
Оййй. І який то готель був? Щоб не повторити помилку.
Чесно не знаю, це було до війни і локацію я не знаю. Просто колись розмовляли про відпочинок і друзі розповіли про такий казус у них на відпочинку.
Крию матом страшно 25 апреля в 20:46
Ответ дляГоспожа Белладонна
Вот ток. А я думала що якщо є сніданки, тобто місце де їх подають, значить і протягом дня можна харчуватися там же.
Не завжди . Бувала в готелях де сніданок - це столик на колесах в номер з йогуртом, яєчнею, соком та булкою ( умовно), тобто вранці привезли ( маса фірм, що займається кейтерингом) і все( немає ні повара, ні ресторану. Бувало, що в готелі немає ресторану, а проплачений сніданок відбувався у кафе за рогом . В Чехії теж не було ресторану . Приносили булки, нарізку , йогурти. Чай ,кава, холодильник, мікрохвильовка були у номері. Здається і плита теж, але ми не готували, тому не скажу на 100%.
Останні рази, коли замовляла готелі зі сніданками, то було дописано, що обід та вечері можна докупити на місці ( букінг). Там одразу і вартість була за це