Курочка-чубаточка• 25 апреля 2024

Ситуація така в житті що просто не знаєш поступити..і це реальна правда

Це не вигадано хотя можливо комусь це здасця ... ситуація, чисто випадково я пересікаюсь з один дуже гарним хлопцем спочатку в одному місці,,, де ми перекинулися поглядами, потім другий раз, а на третій раз я влаштовувалася на роботу в магазин,, і блін, він заходить в той магазин,, і з приємним здивуванням дивиться на мене.....значить він в той же день купляє мені кіндери,, просто підходить і каже : це для вас....))
На другий день знову приходить і знову дарує фрукти в пакеті і купа солодкого....і так були от такі прояви уваги,, без флірту з його сторони...і тут приходить знову моя зміна після вихідних, він приходить знову...нічого не кажучи,, просто купив щось там, і пішов,, і тут за годину приходить дівчина-курєр і несе мені 55 метрових троянд,, просто шикарних..і каже там є записка, ця людина бажає вам гарного дня ...і щоб ви постійно усміхалися....ну і я написала подякувала за таку приємність,, ( для мене ніхто такого не робив, я зараз розлучаюся, і від колишнього ніколи такого не мала) він запрошує мене на побачення, ми йдемо в ресторан, потім в кіно...щоб ви розуміли я була така щаслива....ця людина принесла мені дуже багато позитивних емоцій...можу сказати більше він прям імпонує мені як чоловік, іменно такого я і хотіла..все було шикарно...
І тут не довго ця історія була,, на наступний день я йду на роботу,, і тут каже подруга а ну давай проб´єш шось про нього якусь інформацію,,і я сказала їй дату народження і ім´я і прізвище,,, і ви уявляєте вона знаходить статтю де 10 років тому ця людина задушила свою дівчину , в дорожній сумці вивіз тіло на берег ріки ,,
Боже мій я так плакала,, ви не уявляєте,, я думала просто здурію,,
Людина ідеал для мене і таке зробила....і я беру і кидаю йомц це..
Він починає казати: " так це правда...я таке зробив, мені було 20 років... У нас стався сильний конфлікт де вона мене вдарила,, я притиснув їїдо стіниі не розрахував свою силу зламав їй підязикову кістку ..я відсидів за це 8 років,, потім пішов на війну,, я все переосмислив,, я розумію що час не вернеш,, і я не можу змінити нічого...." Короче я незнаю що мені робити,, він реально дуже хороший..але я боюся йомц повірити...коли я запитала для чого він вивіз тіло ...він сказав що злякався...блін ви розумієте я закохалася,, і я незнаю що робити,, чи можна вірити людині що таке зробила? Як взагалі поступати,,, так хочеться повірити, дати шанс...я вже два рази казала не звони мені,, а потім сама де звоню і розпитуюсь за те....він все пояснює розказує,, і я кажк я нк можу вернути час...якби міг то б так не зробив ..
Короче,,, як думаєте варто дати людині шанс чи ні??
Оце так цабе• 25 апреля 2024
Нє, ну любов зла і до когось з маньків теж жінка в тюрму їздила, народила потім. До Онопрієнка, здається. Дівчатка, поправте, якщо помиляюсь. Я вам подарую той Кіндер, отямтеся

Кумедна• 25 апреля 2024
а вообще я не верю в эту историю) не верю, что в реальной жизни кто-то бы сомневался, что ему делать дальше в такой ситуации.
Помидорина• 25 апреля 2024
Ответ дляКубик Рубика
Куда вы написали? Где взяли номер?
А на свидании не вариант номерами поменяться?
Кубик Рубика• 25 апреля 2024
Ответ дляПомидорина
Не увидела свиданий у автора до появления букета
Козачка• 25 апреля 2024
А почему никого не волнуют истории про тех кто пьяные на машинах поубивали в ДТП людей, отмазались и счастливо живут дальше, хорошие мужья и папы. А Золкин.. Тоже биография не айс
Сундучок с каникулами• 25 апреля 2024
Ответ дляКусман Сиру
Можно не целую тушку, а частями, сложить компактно ручки-ножки отдельно.
Так я о чем? Там же спрашивали откуда взяли про расчлененку, я и говорю какая сумка должна быть тогда если нет.
Кусман Сиру• 25 апреля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Тут или сумка большая или девушка разборная.
Танюшка1208• 25 апреля 2024
Прям сценарий к сериалу, может он такой хороший потому что знает все о себе,завлечет вас и покажет свое истинное лицо,заметила,что абьюзеры очень часто форсируют события в отношениях,сразу кружат,предлагают замужество,чтобы жертва опомниться не успела
Мамзелькіна• 25 апреля 2024
Что??? Вы еще и размышляете??? Да даже если он сидел за украденные помидоры… пофиг, нафига вам мужик с тюремным опытом и отец детям с судимостью???
А ваш вообще убийца! Как можно приближаться к этому человеку???

Tammy21• 25 апреля 2024
Авторка, а ви троянди у процесі отримання перерахували?)
Сундучок с каникулами• 25 апреля 2024
Ответ дляКусман Сиру
Хорошо если манекен, а то хроники криминальные не просто так не пустуют.
Tammy21• 25 апреля 2024
Ответ дляКубик Рубика
Куда вы написали? Где взяли номер?
Що означає де? У людей, між якими проскальзує іскра це відбувається автоматично, через телепатію.
Шукаю стакан• 25 апреля 2024
ну, якщо не лякає те, що людина в стані афекту здатна на вбивство...
Хто довго живе в шлюбі, розуміє, що той стан афекту іноді буває у всіх)))
Морковку дай• 25 апреля 2024
Автор, а вы его встречали в одном микрорайоне или в разных частях города?
Кому там слова не давали• 25 апреля 2024
Ответ дляТанюшка1208
А у жертвы сразу корона на голове вырастает и она себя в роковухи записывает.
Если б меня так с наскоку стали окучивать меня бы это только насторожило.
Пишу, не читаю• 25 апреля 2024
Автор Ви де?
Іщє пишіть..! На біс!
Моторошні троянди• 25 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Автор, две детали вы не доработали в рассказе:
У нас из тюрьмы на войну не забирают и с войны до конца войны не отпускают. Пока по крайней мере.
З зони не забирають, а ті хто відсидів своє, можуть піти добровільно. Мій знайомий відсидів 6 років за розбій, з 16 по 22 був у АТО. Після поранення комісований, він тепер не уголовник, а УБД, чим безмежно питається і тикає всім в очі. Задовбав вже п´яний чіплятися до всіх.
Tammy21• 25 апреля 2024
Ответ дляОце так цабе
К Ткачук їздила, навіть завагітніла, молода кацапка. Запєчатлілась на нього по тєліку ще коли підлітком була.
Броніки для Моніки• 25 апреля 2024
Ніяких шансів, психопат, як себе з вами поводить називається лавбомбінг, ще й сталкер, складно буде відчепитися від нього(

Моторошні троянди• 25 апреля 2024
Ответ дляКозачка
Золкіна не трогай .
Бандитка Сью• 25 апреля 2024
Боже, і був же час то все видумувати і друкувати Стільки палі в деталях - на кого це розраховано?
Моторошні троянди• 25 апреля 2024
Ответ дляШукаю стакан
А хто у сфері обслуговування працює.....
Я майже щодня маю бажання когось вбити. Дякувати Богу, камери є, стримують. Бо вже б точно пару особ
Моторошні троянди• 25 апреля 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Автор Ви де?
Іщє пишіть..! На біс!
Рози пішла перерахувати
Санька-4b93• 25 апреля 2024
Кыця, судимых на войну не берут. Переписывай свой бред наново.
Принцепесочка• 25 апреля 2024
сколько вам лет?
Моторошні троянди• 25 апреля 2024
Ответ дляСанька-4b93
Беруть. Якщо погашена судимість. Я особисто 2 знаю. Один за розбійний напад сидів, другий за угон авто.
Хоча, може вбивць і не беруть. Логічно було б
СережкинаЯ• 25 апреля 2024
в гет контакте пробивали, как он записан у других?
Добра, коли сита!• 25 апреля 2024
Подивіться на Нетфліксі))
Мамаша в бигудях• 25 апреля 2024
Однозначно нет! Бежать! Следующая жертва будете вы, его тригернет - и вам хана. Запакует вас по кускам в сумку и вывезет к реке .
Добра, коли сита!• 25 апреля 2024
А вообще видно же что троль)