З вишневого садка• 25 апреля 2024
Якщо повернути час назад за кого ваш голос?
Результат:
вже голосів:
110 (47.21%)
По
76 (32.62%)
Не голосую
47 (20.17%)
Зе
Блондинка в Шоколаде• 25 апреля 2024
Мої коллеги на роботі, що були яскравими прихильниками діючого президента, тепер ’хворі’ для мобілізації. А на словах всі на 0. Мабуть всі оті проценти його виборців з цієї маси
Шаманю второпях• 25 апреля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
В принципе согласен. ПО , при всех его недостатках , таки старая проженная лиса и в политике всю жизнь. При нем на доннбаском направлении было спокойнее всего.
Какое спокойствие было в иловайске, в дебальцево? Это вообще странный опрос - выбери между 2х подобных.
ГЛЮкоза• 25 апреля 2024
Ответ дляir.zhuck
я не хочу жити в тюрьмі розміром з країну!!!
не хочу боятись говорити українською і боятись висловлюватись за українські національні інтереси!
Прямо смеюсь когда читаю как беларусам плохо, явно хуже чем украинцам. я уже молчу об айтишниках аутсорсных каких в том году выгоняли из-за блекаутов, а брали беларусов, какие релокейтнулись в Польшу
Советчица Года• 25 апреля 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Удалено администрацией...
так мы и есть в колонии сейчас, половине сидит в строгом режиме
Язвочка• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Сорі, ви реально з раші чи от забули ненавмисно? Давайте, питання з зірочкою -- одна з головних тез з передвиборних яника? Після чого (конкретна подія) ця наволоч вирішила розвернутися від попереднього озвученого курсу та йти до раші?
Удалено администрацией...
Ответ дляГЛЮкоза
Моя знайома вийшла нещодавно, відсідівши більше 2-х років. Дві родини виїхали одразу, покинувши все, як тільки в одній сина (12!!!) років загребли, а в інший жінку.
О@#₴нно живуть, ага. В основному ті, хто тихо під шконкою, чи підмахувачі.
Шаманю второпях• 25 апреля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Он только вступил в должность по хронологии тех событий
Да не, то вы подзабыли. Были и пески и дап, не было спокойствия при нем. Сдерживал полномасштабное наступление да, но увы одни его кораблики чего стоили.
ГЛЮкоза• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ну ничего,у нас ухылянтам тоже криминальная отвественность светит, все классно.
Язвочка• 25 апреля 2024
Ответ дляir.zhuck
це ви написали про Україні з Януковичем.
так, був би мир, але ми біли б 100% під росією!
бо Янукович продавав Україну і здавав всі позиції і ми б були у власній країні порожнім місцем і правили б тут росіяни.
а нас би знищили не війною, а звільненнями, приниженням
Удалено администрацией...
Ответ дляГЛЮкоза
хм. я десь написала про белорусів? у них не була і не планую бути.
я пишу як мені було в Україні за януковича і розумію, як би мені було погано, якби все продовжувалось з ним.
чи ви забули про дурну ситуацію з встановленням ялинки на майдані.
це ж треш. ті студенти взагалі не заважали встановлювати ялинку. там місця вдосталь.
але ж всралося владі тоді за Януковича розгон з кийками студентів влаштувати.
і це ща якусь ялинку. а за щось більш конкретне, що було б?!
Туся муся• 25 апреля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Ну да,и на сцене майдана его ни разу не было.Это был хорошо разыграный сценарий,где у каждого была своя роль.И знали они,что Крым уйдёт 100%,может и про Донбасс знали.
ГЛЮкоза• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Чарівність яка. Строк за те, що порушуєш закон, чи за те що ходиш зі стягом. Приблизно те саме.
какой закон? о том что вам повезло родится женщиной? не переживайте, скоро и женщины станут ухылянтками
сама себе прекрасная• 25 апреля 2024
що один країну злив, що другий влаштовує геноцид законами
Соната любви• 25 апреля 2024
если по справедливости, всех их нужно судить.
если брать 2019 год, выбирая между двумя кучами дерьма.
порошенко, сейчас бы было вялотекущее ато.
но назад уже ничего не вернешь.
у людей и сейчас есть выбор все изменить,было бы желание.
но назад уже ничего не вернешь.
Воздух в банке• 25 апреля 2024
Ответ дляir.zhuck
навіщо ви задаєте такі питання?
захотів би, то став би і вчитель історії.
а ось стосовно ’в нашій країні’ - то таке враження, що ви зараз себе є і принижуєте!
я б краще за вчителя історії голосувала ніж за бізнесмена
сама додумала, сама образилась - це про вас.
ви взагалі уявляєте, як працює наше законодавство щодо виборів? без величезних грошей неможливо утворити партію, провести кампанію, подати кандидатуру і т.д.
Туся муся• 25 апреля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Тому що куратори одні й ті ж.В них не було в планах зробити з України Європу,а от війна була в планах.
Коли вони зрозуміли,що порох не пройде на виборах,то підготували інший варіант,який 100% проходив.
Купили народ на міф про закінчення війни.
Просто звязда• 25 апреля 2024
Ответ дляir.zhuck
Це Ви про цей пєщик, що зараз відбувається, так колоритно описали? То ще додайте, що чоловіків уже майже винищили, далі - на черзі жінки. А там уже і нікому говорити українською буде. Не кажучи вже про все інше
Ластоноша• 25 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Та пусть бы хоть черту лысому лизал, главное чтоб не было этого кошмара
Да. Это его личное унижение. А страна хоть как то развивалась.
Туся муся• 25 апреля 2024
Ответ дляСоната любви
но назад уже ничего не вернешь.
Сценарий был бы тот же самый,что при порохе,что при зеленском.
Соната любви• 25 апреля 2024
Ответ дляТуся муся
нет.
поэтому западу и нужен был зе, для реализации полноценного сценария.
Kidstaff Bot• 25 апреля 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff