З вишневого садка• 25 апреля 2024
Якщо повернути час назад за кого ваш голос?
Результат:
вже голосів:
110 (47.21%)
По
76 (32.62%)
Не голосую
47 (20.17%)
Зе
КрестьянинДиор• 25 апреля 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Янык
Яник вас покинув і втік, на дітородному органі він крутив своїх виборців.
Гарачий Чокалад• 25 апреля 2024
Ответ дляСиликоночка
Вы не видите к чему все идет?)
Здогадуюся. Але цікавить думка інших
Силиконочка• 25 апреля 2024
Ответ дляПросто звязда
Я маю право на таємницю голосування? Чи вже у нас демократія по-зеленократськи почалася, коли і думати не можна інакше, ніж хотів би «ОвеликийБоневтік»?
Про голосования можно забыть очень надолго. Нам они не светят
Туся муся• 25 апреля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Та він життя спасав,від тої навали
КрестьянинДиор• 25 апреля 2024
Ответ дляТуся муся
За Януковича,и разогнать к чертям майдан.
Чуєте, а чого ваш кумир втік? Злякався сільських мужиків з деревяними щитами?
Кашка-маняшка• 25 апреля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Удалено администрацией...
Великий сатирик• 25 апреля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
А, он воно шо, то виходить По кум Зе чи зразу Єрмака?
я сейчас про вашего любимого пишу. не стоит переводить стрелки. и этим достанется. но в данном случае я пишу про пороха. ему давно место на нарах. всё что мы имеем - его вина. ато это сраное. договоры, переговоры. сколько людей умело и умирать продолжает. сука он последняя. знаю, сейчас бан получу. тут не любят, когда пороха в жопу не целуют.
Силиконочка• 25 апреля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
так а шо не сажають, то, які причини?
Он же памятник 🤣
Швидкоруч• 25 апреля 2024
Ответ дляТуся муся
Удалено администрацией...
Просто звязда• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Сорі, а у вас коли там чашка падає, чи кіт промахнеться мимо лотка, теж діючий винен?)
Ви під анонімом, яку ще таємницю ви хочете?)
Якщо Ви з тих, хто підтримує це мудило недодиктаторське, то варто подумати і навіть задуматись про Ваші когнітивні здібності.
Подивіться на часи, коли народжуваність була найбільшою, дохід людей найвищим, ціни на комунальні доступні і незважаючи на всі проблеми, все ж був розвиток. Люди не боялися жити, народжувати дітей, купувати житло і щось будувати. А який прсець маємо зараз? І хто в цьому винен?
КрестьянинДиор• 25 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Так а не сидить то чого, не можу зрозуміти. Хто заважає його сажать, конкретно. Вся повнота влади у зеслуг. То чий він кум -Зе чи Єрмака?
Кашка-маняшка• 25 апреля 2024
Ответ дляТуся муся
Если бы я знала к чему это приведет, я бы лично ходила на все антимайданы и разгоняла Майдан. Янык бы знал что с ним большинство и не засцяв
Туся муся• 25 апреля 2024
Ответ дляШвидкоруч
Удалено администрацией...
Хвильоватиша• 25 апреля 2024
Фарш невозможно провернуть назад, и мясо из котлет не восстановишь.
Кашка-маняшка• 25 апреля 2024
Ответ дляШвидкоруч
Удалено администрацией...
Конечно знаем. Порошенко и вся гоп компания, которая на Майдане скакала
Силиконочка• 25 апреля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Здогадуюся. Але цікавить думка інших
Сорри, но, сейчас такое писать нельзя
Хотя, все витает в воздухе давно
ГЛЮкоза• 25 апреля 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Удалено администрацией...
Гарачий Чокалад• 25 апреля 2024
Ответ дляКашка-маняшка
А знаєте, чому зараз не скакають? Бо США не спонсорує
Силиконочка• 25 апреля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Лучше бы кто-то тоже просто втик
Гарачий Чокалад• 25 апреля 2024
Ответ дляСиликоночка
Сорри, но, сейчас такое писать нельзя
Хотя, все витает в воздухе давно
То пишіть, Ви ж під анонімом
Кашка-маняшка• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Читала тему про притрушенных советчиц, вы часто упоминались. Понимаю теперь почему
Швидкоруч• 25 апреля 2024
Ответ дляТуся муся
Що в голові у людей, які мріють про повернення бандита?