З вишневого садка• 25 апреля 2024
Якщо повернути час назад за кого ваш голос?
Результат:
вже голосів:
110 (47.21%)
По
76 (32.62%)
Не голосую
47 (20.17%)
Зе
Советчица Года• 25 апреля 2024
Ответ дляСмурфик
Как раз Петя всегда более воинственную риторику выдавал.
на публику выдавал, а по факту договаривался, те же Минские откуда взялись?) а зе решил вабанк, поиграть в мальчика с яйцами, да заигрался..
Бубль Гум)• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
А, ну і так, перебування на території бойових дій не робить вас більшою громадянкою.
Удалено администрацией...
Швидкоруч• 25 апреля 2024
Ответ дляПросто звязда
Дно це чморлей, при якому люди - раби і мʼясо, країна в злиднях і корупції. Людину судять справах
Давайте не сравнивать, какое дно днистее, чем другие.
Давайте говорить о фактах.
Он бантид и его окружение бандитское. Точка.
Давайте говорить о фактах.
Карусель-весель• 25 апреля 2024
Ответ дляСмурфик
лучше с неизвестным на граблях, чем с проверенным вором-хозяйственником
Да я не сомневаюсь. Уже выбрали лучше,лишь бы не Порошенко. Но, видимо мало
Смурфик• 25 апреля 2024
Ответ дляСоветчица Года
минские сделали европейцы
мы были не в той ситуации, чтобы перебирать харчами
Пекельнi Борошна• 25 апреля 2024
Ответ дляСмурфик
за политическую прошмандовку тарасика или за его умершего отца?
За отца. Откатывать, так уже по полной
Силиконочка• 25 апреля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Думаю наступний буде Притула🥸
Партию прикупил, кстати)
Язвочка• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Забуліли бідосю. Не зрозумів народ тайоженого союза, ага.
Удалено администрацией...
Карусель-весель• 25 апреля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Думаю наступний буде Притула🥸
Это в лучшем случае. С нашим мудрым народом я уже и не знаю чего ожидать
Просто звязда• 25 апреля 2024
Ответ дляШвидкоруч
Давайте говорить о фактах.
Ще раз - подивіться на статистику народжуваності, реальні доходи і купівельну спроможність народу, курс валют, ціни на комунальні
Ви собі кажіть там що хочете, слава Богу не у всіх у голові вакуум
Карусель-весель• 25 апреля 2024
Ответ дляШвидкоруч
Давайте говорить о фактах.
А сейчас какое окружение?
Туся муся• 25 апреля 2024
Ответ дляПросто звязда
У них не вакуум.У них безвіз,армія,мова,віра
Просто звязда• 25 апреля 2024
Ответ дляСиликоночка
Партию прикупил, кстати)
Просто блювати тягне, коли на цю придуркувату пику дивишся. Ще один із грона корумпованих клоунів
Бубль Гум)• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Я так розумію цей комент написано з окупованого Маріка?
Удалено администрацией...
Ответ дляЯзвочка
Удалено администрацией...
Сорі, ви реально з раші чи от забули ненавмисно? Давайте, питання з зірочкою -- одна з головних тез з передвиборних яника? Після чого (конкретна подія) ця наволоч вирішила розвернутися від попереднього озвученого курсу та йти до раші?
Нічна ненажера• 25 апреля 2024
Ответ дляТуся муся
А у вашого тисячі вбитих. Тупорилі зеботи, безвіз їм поперек🤡
Танцепесенная• 25 апреля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ніхто не знає як було б, якби Петро взяв булаву. Можна тільки гадать.
Хоча я голосувала за нього.
Досі не знаю що в Володимира пішло не так, що ми прийшли до цього результату
Хоча я голосувала за нього.
просто Вова ізначально вів країну не туди, от і вийшло не так
Я голосувала за Порошенка тоді і проголосувала б зараз. Але, люди, які зараз змінили свою думку і вибирають Порошенка, ви думаєте, що Порошенко відмінив би мобілізацію і виграв би війну, чи підписав би якийсь там мирний договір з русньою, чи якимось іншим би чином це все припинив швидко і без жертв?
Якщо що, мій чоловік на війні вже 1,5 роки.
Та поясніть за що мінусуєте хоча б). За те, що чоловік на війні? Чи за те, що за Порошенка голосувала )
ТебеОноНадось• 25 апреля 2024
Ответ дляУдальонка
У них политика одинаковая. Смешно, когда говорят, что при По было бы лучше
При по УЖЕ было лучше
Туся муся• 25 апреля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Про¥бали страну за ваш безвіз
Карусель-весель• 25 апреля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Что не мешает им по полной использовать и безвиз, и веру с армией и мовой
З вишневого садка
• 25 апреля 2024
Ответ дляВесела моль
Можливо за фантазії вам краще платять.Я теж хворію, працюю віддалено.Сюди захожу швиденько актуальні новини глянути.Але ж хіба за такою кількістю нових тем їх так зразу знайдешь
Я теж віддалено) я взагалі намагаюсь сюди не заходити, але якась залежність від порадниці нажаль
ТебеОноНадось• 25 апреля 2024
Ответ дляСоветчица Года
не одинаковая, уверена, что петя бы лизал попу путину, как делал с 15-го, и войны б не было
Та пусть бы что хочет лизал, главное результат
Швидкоруч• 25 апреля 2024
Ответ дляПросто звязда
В країні війна майже 10 років. Те, що відбулося, ’заслуга’ Януковича. Почитайте, є інформація про те, чому вони не розігнали майдан, хоча могли, щоб підготувати грунт для майбутнього днр, лнр
Звожу з розуму• 25 апреля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Думаю наступний буде Притула🥸
Господи, тогда уже вплавь надо будет(((((