Підкажіть який розмір одягу купляти для малюків якщо кс ставлять на 36 тиждень

У мене двійня не знаю який розмір одягу купувати малюкам
Зупка_цем 25 апреля в 16:14
А рост малышей замеряли?
3 1
автор Всюди влазю 25 апреля в 16:17
Ответ дляЗупка_цем
А рост малышей замеряли?
Так на УЗД часто помиляються з ростом та вагою
Зупка_цем 25 апреля в 16:17
Что не так, руколицая? На УЗИ говорят примерный рост и вес
Готова до другої 25 апреля в 16:17
Моя двійня на 37 тижні - ріст 47-48, вага 2800.
автор Всюди влазю 25 апреля в 16:17
Ответ дляЗупка_цем
Что не так, руколицая? На УЗИ говорят примерный рост и вес
Це не я вам поставила той смайл
автор Всюди влазю 25 апреля в 16:19
Ответ дляГотова до другої
Моя двійня на 37 тижні - ріст 47-48, вага 2800.
То ви брали 50 чи вже 56?🥰
Зупка_цем 25 апреля в 16:19
Ответ дляВсюди влазю
Так на УЗД часто помиляються з ростом та вагою
Конечно, но от этого можно отталкиваться. Мне ставили 53 с ребёнком, родила 51, покупала 56 и 50 пару штук на первое время. Пригодились оба размера.
автор Всюди влазю 25 апреля в 16:19
Ответ дляЗупка_цем
Конечно, но от этого можно отталкиваться. Мне ставили 53 с ребёнком, родила 51, покупала 56 и 50 пару штук на первое время. Пригодились оба размера.
Дякую ❤️
Готова до другої 25 апреля в 16:21
Ответ дляВсюди влазю
То ви брали 50 чи вже 56?🥰
То все давно було) я вже не пам’ятаю. Написала просто, щоб ви орієнтувалися. Скажу тільки, що дітки ростуть дуже швидко, так що не купуйте багато маленького) . Бажаю легких родів!
Работать надо 25 апреля в 16:21
Який би не взяли, багато не беріть. Дуже швидко ростуть))
Болтушка Му 25 апреля в 16:23
Від 3х місяців беріть вони дуже і дуже швидко ростуть
Зупка_цем 25 апреля в 16:24
Ответ дляБолтушка Му
Від 3х місяців беріть вони дуже і дуже швидко ростуть
А до 3 ребёнок в ней тонуть будет? Для меня спорный совет.
графиняВишенка 25 апреля в 16:24
Ответ дляБолтушка Му
Від 3х місяців беріть вони дуже і дуже швидко ростуть
Та ну, они же утонут в этом размере
графиняВишенка 25 апреля в 16:25
Мой второй ребенок родился 2850, брала 56 размер, думаю 50 покупать особо смысла нет
Не їм після шостої 25 апреля в 16:30
Мені наприклад за всю вагітність ні разу не казали зріст, взагалі не розумію як коректно можна його заміряти якщо дитина скручена, сидить якось і тд.
В мене був кесарів ось рівно на 39 тижні, 55см. Брала розмір 56-62 ( дивіться уважно, у деяких є розмір просто 56 і окремо 62 а є саме 56-62), то цей розмір нам підходить ідеально, а вже от одяг окремо 62 розміру великий поки.
Якщо двійнята то кажуть вони не дуже великі народжуються тим паче на 36 тижні. Взагалі думаю як би вам 50 розмір не треба був. На вашому місці я б взяла пару чоловічків 50 розміру і 56. Хоч всі і кажуть що краще більше чим менше, але от я дитині вдягаю більший розмір він не тримається, багато тканини висить, йому від того прохолодно бо одяг такий вільний.
Якщо навіть і не треба буде якийсь розмір то продасте чи комусь віддасте. Працювала в дитячому магазині то всі завжди брали 56 і 62 розміри, а 50 казали не треба, типу дитина велика буде, а потім приходили за 50 розміром після пологів)
Криниця щастя 25 апреля в 16:42
Ответ дляВсюди влазю
Так на УЗД часто помиляються з ростом та вагою
56 берите...меньше нет смысла, а ещё лучше бу ищите
1 1
Там-тарарам 25 апреля в 16:42
Ответ дляКриниця щастя
56 берите...меньше нет смысла, а ещё лучше бу ищите
Зачем б/у малышу?
Криниця щастя 25 апреля в 16:44
Ответ дляТам-тарарам
Зачем б/у малышу?
Так как обычно оно как новое, и через месяц маленькое, тем более у женщины двое, деньги нужны
Olivka-Misha 25 апреля в 17:28
Берите 5 шт 50 размера, 5 шт 56 размера, а потом докупите 62 размер. Этого хватит на первое время. На 36 недели вряд-ли они у вас будут 56 см, скорее 45-47 см, так что 50 размер вам будет как раз первые недели, а то в остальных детки будут утопать, зачем это надо, все должно быть по размеру. А то те кто пишут что берите больше, так что теперь брать все 68-74 см , абы на вырост??и пусть дети у них утопятся
автор Всюди влазю 25 апреля в 17:42
Ответ дляOlivka-Misha
Берите 5 шт 50 размера, 5 шт 56 размера, а потом докупите 62 размер. Этого хватит на первое время. На 36 недели вряд-ли они у вас будут 56 см, скорее 45-47 см, так что 50 размер вам будет как раз первые недели, а то в остальных детки будут утопать, зачем это надо, все должно быть по размеру. А то те кто пишут что берите больше, так что теперь брать все 68-74 см , абы на вырост??и пусть дети у них утопятся
Дуже дякую вам, так і планую робити 🩷
Чебураха з перцем 25 апреля в 17:55
Ответ дляВсюди влазю
Дуже дякую вам, так і планую робити 🩷
Ми шукали менший за 50, така крихітка була. 2750, в одязі 50 утопала. Купували два бодіка малюсінкі потім
Сільський ансамбль 25 апреля в 21:02
Теж думаю, що треба р.50 брати.
Ну і парну кількість, так як двійня -6 шт мінімум