Робота онлайн

Дуже потрібна робота. Хто працює онлайн? Хто може щось порадити, з чого почати? Знайшла кілька вакансій...але потрапила на шахраїв. Може хтось може порадити провірені сайти
dulenok 25 апреля в 16:30
та ви ж спочатку напишіть, що вмієте..хоч в якій сфері
автор Ліза-2947 25 апреля в 16:32
Ответ дляdulenok
та ви ж спочатку напишіть, що вмієте..хоч в якій сфері
Можу перекладати чи переписувати текст, можу спробувати щось нове
Таро Христина 25 апреля в 16:33
Ответ дляЛіза-2947
Можу перекладати чи переписувати текст, можу спробувати щось нове
Перекладати з якої на яку. Просто зараз же є функція Гугл перекладач і GPT chat. Файно перекладають.
Багряна осінь 25 апреля в 16:35
Працюю в страховій компанії, медичний відділ. У нас є відділ, який займається організацією медичних послуг і ліків після того як їх погодить асистанс. Медична освіта не потрібна. Працюємо онлайн. У нас вакансій немає, але можна на ворк пошукати саме в цій галузі.
silma 25 апреля в 16:36
Ответ дляЛіза-2947
Можу перекладати чи переписувати текст, можу спробувати щось нове
Ищите работу в колл-центрах крупных компаний.
автор Ліза-2947 25 апреля в 16:38
Ответ дляБагряна осінь
Працюю в страховій компанії, медичний відділ. У нас є відділ, який займається організацією медичних послуг і ліків після того як їх погодить асистанс. Медична освіта не потрібна. Працюємо онлайн. У нас вакансій немає, але можна на ворк пошукати саме в цій галузі.
Добре, дякую за пораду
zanna76 25 апреля в 18:16
Ответ дляБагряна осінь
Працюю в страховій компанії, медичний відділ. У нас є відділ, який займається організацією медичних послуг і ліків після того як їх погодить асистанс. Медична освіта не потрібна. Працюємо онлайн. У нас вакансій немає, але можна на ворк пошукати саме в цій галузі.
як називається подібна вакансія?
Багряна осінь 25 апреля в 21:23
Ответ дляzanna76
як називається подібна вакансія?
Ну у нас ми їх називаємо технічні робітники, або організатори. Як в інших страхових, не знаю.