25 апреля в 19:07

Дівчата, допоможіть порадою.. купила язик телячий, а продали свиний

Я не їм свинину, а не роздивилась при покупці, мені сказали то телячий і упакували. Я шматок зварила вже, смак не подобається(( заплатила вдвічі більше ніж за свиний би.. варто йти щось просити за знижку і що з ним робити? Собаки ідять таке чи ні?
vecya 25 апреля в 19:08
Собаки едят все
5 1
Докладальниця 25 апреля в 19:08
а по розміру не було зрозуміло?
автор Алгонавт 25 апреля в 19:08
Ответ дляvecya
Собаки едят все
А як їм дати, варений чи сирий?
автор Алгонавт 25 апреля в 19:08
Ответ дляДокладальниця
а по розміру не було зрозуміло?
На жаль, я не розбираюся в цьому сильно, не було зрозуміло
Докладальниця 25 апреля в 19:09
Ответ дляАлгонавт
На жаль, я не розбираюся в цьому сильно, не було зрозуміло
телячий вагою не менше 1 кг, свинячі менше 500 г, у вас яка вага?
vecya 25 апреля в 19:09
Ответ дляАлгонавт
А як їм дати, варений чи сирий?
ну вы ж его приварили немного уже, можно давать, а можете доварить и на том бульоне кашу им сварить, ну если у вас дворовые собаки, конечно и им не надо особое питание
vecya 25 апреля в 19:10
Ответ дляАлгонавт
На жаль, я не розбираюся в цьому сильно, не було зрозуміло
Телячьи они большие
Мию чакри щоденно 25 апреля в 19:13
Ответ дляАлгонавт
На жаль, я не розбираюся в цьому сильно, не було зрозуміло
То як зрозуміли, що свинячий?
автор Алгонавт 25 апреля в 19:14
Ответ дляМию чакри щоденно
То як зрозуміли, що свинячий?
Смак зовсім інший, не звичайний і структура трохи не та
Пишу вірші, дорого 25 апреля в 19:14
Ответ дляАлгонавт
Смак зовсім інший, не звичайний і структура трохи не та
Свининой и телячий невозможно перепутать. Какой вес вашего?
Докладальниця 25 апреля в 19:15
Ответ дляАлгонавт
Смак зовсім інший, не звичайний і структура трохи не та
може, був переморожений або ви не правильно готували.
Як взагалі готували ’шматок’, язик готується цілком за один раз
Дверной_Проем 25 апреля в 19:17
У вас точно не свинной , так как они маленький, давайте фото готового и то что осталось
автор Алгонавт 25 апреля в 19:19
Ответ дляДверной_Проем
У вас точно не свинной , так как они маленький, давайте фото готового и то что осталось
Ось фото.. смак зовсім інший(( може тоді зіпсований просто? Телячі мені завжди попадались з товстенькими кінчиками язика, а тут дуже плоский ніби..
автор Алгонавт 25 апреля в 19:20
Ответ дляДокладальниця
може, був переморожений або ви не правильно готували.
Як взагалі готували ’шматок’, язик готується цілком за один раз
Готувала як завжди готую, відварила з лавровим листом 2 години. Раніше дуже смачні потраплялись, а цей істи не можу((
Дверной_Проем 25 апреля в 19:21
Ответ дляАлгонавт
Ось фото.. смак зовсім інший(( може тоді зіпсований просто? Телячі мені завжди попадались з товстенькими кінчиками язика, а тут дуже плоский ніби..
А вес какой...вы кусок купили или целый
люблю_тортики 25 апреля в 19:22
Ответ дляАлгонавт
Ось фото.. смак зовсім інший(( може тоді зіпсований просто? Телячі мені завжди попадались з товстенькими кінчиками язика, а тут дуже плоский ніби..
По кусочку непонятно. А остальная часть?
автор Алгонавт 25 апреля в 19:22
Ответ дляДверной_Проем
А вес какой...вы кусок купили или целый
Тут пишуть, що свинячого вага маленька дуже, а в мене, великий язик((( то напевно просто зіпсований він хоча не було запаху як промивала його. Вага мого 2 кіло.. 700 грн заплатила(
11 2
40каградусная 25 апреля в 19:23
Ответ дляАлгонавт
Ось фото.. смак зовсім інший(( може тоді зіпсований просто? Телячі мені завжди попадались з товстенькими кінчиками язика, а тут дуже плоский ніби..
Вам десять раз повторили, что у телячьего и свиного языка разный вес. Но Вы упорно молчите и бубните про свиной и что Вас обманули.
автор Алгонавт 25 апреля в 19:23
Ответ длялюблю_тортики
По кусочку непонятно. А остальная часть?
Я шматочками варю, він дуже великий увесь.. 2 кілограма(
Дверной_Проем 25 апреля в 19:23
Ответ дляАлгонавт
Тут пишуть, що свинячого вага маленька дуже, а в мене, великий язик((( то напевно просто зіпсований він хоча не було запаху як промивала його. Вага мого 2 кіло.. 700 грн заплатила(
У вас точно не свининой,
Дверной_Проем 25 апреля в 19:24
В салат его
Готова до другої 25 апреля в 19:24
Это говяжий язык
люблю_тортики 25 апреля в 19:24
Ответ дляАлгонавт
Я шматочками варю, він дуже великий увесь.. 2 кілограма(
Ну тогда это точно не свинячий. Они маленькие и я их всегда целиком варю
автор Алгонавт 25 апреля в 19:24
Ответ дляДверной_Проем
У вас точно не свининой,
Значить навіть собакам не можна((( але структура і запах в нього зовсім не схожі на звичайний телячий..
люблю_тортики 25 апреля в 19:25
Ответ дляАлгонавт
Значить навіть собакам не можна((( але структура і запах в нього зовсім не схожі на звичайний телячий..
Почему собакам нельзя? Он же не воняет испорченным
Кусюче сонечко 25 апреля в 19:25
Ответ дляАлгонавт
Значить навіть собакам не можна((( але структура і запах в нього зовсім не схожі на звичайний телячий..
Телёнок - малыш и нежный, у вас скорее всего говяжий, от старой коровы.
автор Алгонавт 25 апреля в 19:26
Ответ длялюблю_тортики
Почему собакам нельзя? Он же не воняет испорченным
Він на смак дуже не смачний(( і запахом віддає.. навіть описати не можу, неприємний( але сирий не воняв так..
люблю_тортики 25 апреля в 19:30
Ответ дляАлгонавт
Він на смак дуже не смачний(( і запахом віддає.. навіть описати не можу, неприємний( але сирий не воняв так..
Ну собаки сами определят подходит ли им запах. Поверьте несьедобное они есть не будут. Я не думаю что в магазине вы добьётесь обмена из-за непонравившегося вкуса. Могут сказать что вы хранили его без холодильника
фан L.O.S.T. 25 апреля в 19:29
Ответ длялюблю_тортики
Ну собаки сами определят подходит ли им запах. Поверьте несьедобное они есть не будут. Я не думаю что в магазине вы добьётесь обмена из-за непонравившегося вкуса. Могут сказать что вы хранили его без холодильника
КАНЄЄЄЄШНО. У Вас собаки нема?
люблю_тортики 25 апреля в 19:33
Ответ дляфан L.O.S.T.
КАНЄЄЄЄШНО. У Вас собаки нема?
Вы хотите сказать что они едят испорченные продукты? Я когда пытаюсь дать дворовым собакам что-то подпорченное, то они не едят