Крижана бурулька• 25 апреля 2024

Як ви святкуєте дні народження у 30+?

Любите гучні свята з великою кількістю гостей чи навпаки?

Цікаво як це буває у інших. Мені скоро 36, зовсім не хочеться компанії... Може я дивна і це не ок?
Між тим що хочеться і тим що навʼязує
соціум якась нестиковка🥹.
Як дні народження проходять у вас?
Акукарача• 25 апреля 2024
Святкувала в 20 років з компанією, потім тільки з близькими, потім взагалі ніяк

автор Крижана бурулька • 25 апреля 2024
Ответ дляАкукарача
Та і я так.
Подумала собі, що у 13-14 святкувала шикарно і гучно, а зараз щось зовсім не хочу нічого
2410diana2410• 25 апреля 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Знаєте, мені здається я теж не хочу святкувати, щоб не знати скільки мені років😂
Почему? Это же всего лишь цифра
Цирк на дроті• 25 апреля 2024
Ответ дляАкукарача
Не святкую взагалі. Мені 37. 24 лютого до речі
2 года назад у вас был жесткий др((
Багиня• 25 апреля 2024
Ответ дляТвердая валюта
Мені 40 в наступному місяці. Я хотіла його зустріти в певному місті, але сама їхати не буду (
Чого? Було б мені де дітей подіти, я б рванула десь на свій др.
Кидстаффовна• 25 апреля 2024
Недавно 44 святкувала. В сам дн з чоловіком удвох їли креветки з пивом і дивились кіно)
А в суботу з подружками в барі.
Стетоскопуло• 25 апреля 2024
несколько лет свой день рождения провожу в другой стране, но мне 40+
фрау Гітта• 25 апреля 2024
Ну как праздную, дома пообедаем и все. Потом погуляю в парке одна и весь ДР
автор Крижана бурулька • 25 апреля 2024
Ответ дляфрау Гітта
Дякую за відвертість!

Багряна осінь• 25 апреля 2024
Я в цьому році поїхала з подругою і дітьми по місту погуляти, і от реально,найкращий день народження за останні роки. Колись мріяла що саме в цей день поїду на океан, але життя вносить корективи, повели дітей в музей)
Твердая валюта• 25 апреля 2024
Ответ дляБагиня
Одній не хочеться бути в цей день, чоловіка взяти не можу
LIANA171185• 25 апреля 2024
Із останнього:дельфінарій,кафе та прогулянка по парку.Були:я,чоловік,син.
Наступний день народження хочу відзначити у якомусь місті)З чоловіком удвох)
Акукарача• 25 апреля 2024
Ответ дляЦирк на дроті
2 года назад у вас был жесткий др((
Ага, ювілей...Але я і так не збиралась ніяк святкувати, було лише завчасно куплене Мартіні то пили його і дивились новини на стресі
Акукарача• 25 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовна
А в суботу з подружками в барі.
Це думаю ідеально
Багиня• 26 апреля 2024
Ответ дляТвердая валюта
Ааа, мій чоловік на Донбасі, це вже буде третій др без нього, так шо я звикла