Я тут с краю постою• 25 апреля 2024
Подруга положила глаз на мого хлопця
Ми зустрічаємя 5 місяців зараз зняв квартиру будемо жити разом. Мені 25 йому 32.. Подруга без хлопця ми рішили познайомити її з другом мого хлопця. Посиділи в кафе а мені на одинці видала, твій побаєця мені
Трахтибидох• 25 апреля 2024
Завести её в туалет и закрыть там. Пусть посидит там, подумает о своем поведении. А то ты смотри, какая шустрая.
Стебель березы• 25 апреля 2024
Ну так чего сразу положила? Просто нравится человек как ВАШ мужчина. Похвалила ваш выбор. Но больше с ней не контактируйте, на всякий случай.
Кстати, между делом расскажите своему МЧ чтото гадкое про ту подругу, чтоб ему противно было. Лучше физиологическое. Это верняк
Пусин Кукин• 25 апреля 2024
Ответ дляСтебель березы
а вы страшный человек (восхищенно)
ЖенаАйтишнеГа• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ти побаєця мені...
То ви тролите про цього діда тут постійно під анонім
Стебель березы• 25 апреля 2024
Ответ дляПусин Кукин
а вы страшный человек (восхищенно)
Даааа, я такая. Опытная.
Вскользь сказанное о черкашах на стрингах отлично предохраняет мужчину от неуместного интереса ;)
Лика-прилипка• 25 апреля 2024
Ответ дляН@Диете
Втроем живите. Парень не сотрется, и за аренду каждому меньше платить.
Друга тоже можно взять, ещё больше сэкономить
Лика-прилипка• 25 апреля 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я тоже сразу про ту песню подумала))))
Пацелуйнитуда• 25 апреля 2024
Моя подруга тоже когда то так сказала, я не обратила тогда на её слова особого внимания, ляпнула да и ляпнула, что тут такого. А спустя время, сильно пожалела о том, что не набила ей рожу, потому как, застала её с моим тогда ещё парнем в постели, а спустя время, от знакомых узнала что она беременна от него.
Так я разочаровалась в людях, которым всецело доверяла.
ЖенаАйтишнеГа• 25 апреля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
От курвега
Стебель березы• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Можна ще няню йому винайняти. Чоловічої статі, звісно. Ну так щоб напевне вже. Погляд вліво і шокером по інтимним місцям.
Вибачте, але вам явно не вистачає досвіду. По інтимним місцям чоловіка треба іншим способом. А вашим способом всі плани на заміжжя та спільних нащадків можна забути.і взагалі просто нерозумно так з генофондом нації поводитися!
Ответ дляСтебель березы
Обіцяю виправитися. Що порадите? В які больові точки бити? В голову не можна, у руки теж. Що там ще залишилося...? Може гіпноз спробувати?
Куда ж без меня• 25 апреля 2024
Ответ дляСтебель березы
У зраді винний лише той хто зраджує. Оце верняк.
Стебель березы• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Взяти в рота та не відпускати, доки не зосередитися на вас цілком і повністю.
Пусин Кукин• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
а это уже не тонко и не красиво
Стебель березы• 25 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Це точно не мій варіант. Ех... Доведеться шокером.
Ось зза таких, як ви, у нас і падає чоловіча фертильність.