AnnaOst• 26 апреля 2024

Суми, може хтось чув таку брехню

Що сьогодні вночі буде наступ? Звучить як повна маячня, але людина яка таке сказала працює в держадміністрації і типу всі готуються
Ms.Dior• 26 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Тут були люди які точно знали про те, що буде карантин при ковалі і люди які точно знали про війну. Якщо ви дружина поліцейського, військового чи до робітниця депутата, ви знатимете
Но вряд ли они об этом будут писать. Подставляя себя и мужа.

Mystery -ing• 26 апреля 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Може і зараз є. Але вони будуть мовчати. Зеля казав в офіційних новинах, що наступ буде в кінці травня, а зараз тільки кінець квітня. Невже знову обдурив?!
Перед наступом завжди йде підготовка. Тобто збільшення обстрілів, дрг, розвідувальних бпла тощо.

Сумчани і так це знають і чують щодня.
Марися_• 26 апреля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Серед поліцейських, депутатів та військових повно дебілів, що разганяють таке ж іпсо. Що тільки не було від «військових, інфа сотка» - і новий наступ на Київ в лютому, березні, квітні і тд, і «бензин зникне».
Ну не скажіть, перед 24.02 теж ’закривали рота’ тим хто казав що буде війна
А Липи Цвітуть• 26 апреля 2024
Автор, забирайте батьків і повертайтесь в більш спокійні краї. І родичку чоловіка прихопіть з собою.
Бо такі вкиди від співгромадян - гірше москальського ІПСО
РойЛеля• 26 апреля 2024
Ответ дляА Липи Цвітуть
на інстаграм Холоденко
Взагалі не смішно
Бессмертный пони• 26 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Я не знаю, родичка мого чоловіка працює в держадміністрації Полтави, а її чоловік в ДНС Каже у них всі машини заправили і чекають, кіпіш, всі чекають що вночі буде наступ через суми. Звучить як параноїдальний брєд, але я після лютого 2022 вже нічому не дивуюсь
Я в Полтаве . Никакого кипиша не наблюдаю . В городе все спокойно .
автор AnnaOst • 26 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
І що ваші батьки говорять?
’Тут також слухи ходять.Лариса каже,якби спросити Циндренко,її внук працює в шостому відділі,повинен знати.Ходила на роботу,бачила жінку син якої на кордоні .Говорить,що сьогодні пішов на службу,сказав що ці дні будуть важкі.З 25-29 може бути повна´´жопа´´

Але родич працює в міліції, своїй родині нічого не говорив про гаступ
автор AnnaOst • 26 апреля 2024
Ответ дляиркин
Завтра тему продовжите?
Сподіваюсь що не буде для цього приводу
wer-inn• 26 апреля 2024
У нас в Запорожье вчера слух прошел, что ТЦКашники сегодня облаву будут устраивать))) пол города на работу не вышло)) (но и правда, чуток больше чем обычно есть)

Bransoletka• 26 апреля 2024
Я це вже чую від третьої людини( від Вас). Є припущення, що в Богодухівську сторону, для відрізання Харкова
автор AnnaOst • 26 апреля 2024
Ответ дляMs.Dior
Але ж писали
Kristal2013• 26 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Сподіваюсь що не буде для цього приводу
Ну вот вам тут бы написали: да, ночью будет жопа, готовьтесь.
Ваши действия? Вывезли родителей за пару часов? Или что?
автор AnnaOst • 26 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Ну спитали у родини міліціонера, сказали нічого не говорив про гаступ. Може таки брехня
Bransoletka• 26 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Вперше прочитала в телеграмі Олешка, потім тут вчора була тема, але її закрили.
автор AnnaOst • 26 апреля 2024
Ответ дляKristal2013
Так, наполягала б щоб їхали прямо зараз в Київ. Я і так наполягаю, вони не хочуть
Bransoletka• 26 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Краще на тиждень-два виїхати. Зробити собі міні-відпустку....
Kot_v_meshke• 26 апреля 2024
Ответ дляKristal2013
Теж хотіла це спитати.
Вона ввечері спати ляже і забуде про цю тему, а мені особисто - ще додаткова причина нервувати та не спати. Страшно - забирай батьків. Не хочеш чи не можеш - то не розганяй іпсо.
Татьяна-ebc7• 26 апреля 2024
Поживем побачим
Kot_v_meshke• 26 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Авторка закордоном. У неї і так максі-відпустка.

Люсильда.ua• 26 апреля 2024
Наступ на Сумщину дуже ймовірний. І не треба повторювати ’граблі’ з Гаррі. Інша річ, коли саме вони спробують... Цього точно нам ніхто не скаже. Це не привід глузувати. У кого немає жодної інфи, критичного мислення тощо - краще просто проігнорувати. Бо скоро тут ніхто нічого повідомляти не буде зовсім.
Автор нічого поганого не написала, щоб так її хейтити.
Bransoletka• 26 апреля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Вона за батьків переживає
Sovin• 26 апреля 2024
Якщо буде наступ (якщо тут ключове слово) - попереджати ніхто нікого не буде, це завжди буде несподівано. Живучи в 30 км від кордону де бахає практично щодня ну логічно ж тримати запас води, їжі, ліків і документи в порядку. Моя дитина сьогодні спокійно ходила в школу. Чомусь з спокійних регіонів всі все краще за нас знають...
Kot_v_meshke• 26 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Якщо вони не хочуть, то що ви зробите? Навіть якщо це і правда про наступ?
Bransoletka• 26 апреля 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Ймовірний наступ з якою метою? Відрізати Харків? Чи на Полтаву?
DarkBlueSea• 26 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst

Посмотрите на карту, где скопления этих свинособак. Точно не на Сумах

https://deepstatemap.live/#7%2F48.718%2F32.366
автор AnnaOst • 26 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Мама приїхала разом зі мною з Німеччини на два тижня. Перший раз за два роки
Kot_v_meshke• 26 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Вона за батьків переживає
Я в курсі. Але можна переживати чи у вайбері з батьками особисто чи у чаті міста, де ймовірніше є інфа? Ну це виглядає як знущання від закордонних біженців, розумієте?
lammama• 26 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
У мене там батьки
Орки в Конотопе были,в Путивле были,ушли.Я могу спросить у человека из сумской обл. что говорят.
автор AnnaOst • 26 апреля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Булу більш напрлегливою
Люсильда.ua• 26 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Але ж писали
А їм хейтери відбили усі бажання писати, ділитися з невдячними людьми. Тому їх родини в курсі, підготовлені чи виїхали давно. А тут порадниці хай і далі над собою глузують.
І мені пофіг, скільки антилайків мені вліплять. Я теж стала вже рідше заходити на форум.