Карапулька• 26 апреля 2024

Познайомилась с очень состоятельным М

Но….
Авто не люкс
Одежда не бренды
Кроссовки, был в тех, что на его фото 3 годичной давности
Действительно богат, находила инфо о нем и его бизнесе в интернете
Вмію заміряти найкраще• 26 апреля 2024
Ответ дляБрюльтик
Жлоби не допомогають. А вони багато донатять, допомогають БФ і адресно,знаю це точно
Жалобы тоже разные бывают

ПростоБелка• 26 апреля 2024
Ответ дляЖонДуан
Я мч, хожу третий год в один и тех же кросах. Последние 2 года удаленка - выходу редко. Внешний вид как новые. Есть еще одна пара новых в коробке. При чем тут деньги?
Мій чоловік не купував би новий одяг, якби старий не зношувався.
Йому головне, щоб було зручно.
Більшість речей я йому купую. З ним тільки те, що без примірки ніяк.
Тому вірю.
Взагалі серед чоловіків шопоголіків дуже мало знаю.
ПростоБелка• 26 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Так а смысл с денег, если ты из не тратишь?
Він їх може на інше витрачати, не на барахло.
Може, він любить дайвінг, наприклад, чи парашутний спорт, це недешево.
Брюльтик• 26 апреля 2024
Ответ дляПростоБелка
Мої в гори ходять. Деякі підйоми більш 60тис евро за одного
ПростоБелка• 26 апреля 2024
Ответ дляБрюльтик
Бо якісне спорядження дешевим не буває, а від нього залежить життя.
У мене теж є знайомі, які люблять гори.
Це я можу піти у Карпати влітку зі спальником за 3 тис. і тушонкою за 100 грн.
У них спальники від 25 тис., бо інші умови. Їжа сублімована, на порядок дорожча. Звичайний пальник не взяти, бо на висоті вода кипить при нижчій температурі і їжа банально не звариться.
Плюс нові вершини вже у інших країнах, сама дорога і туристичний збір суттєво коштують.
А ще вони протягом року тренуються на ’стінках’, інакше ніякі гроші не допоможуть подолати підйом.
:))
Престидижитатор• 26 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Жлоб или как такое может быть?
Вы б видели моего мужа)
Он в обычных шлепках крокс ходит. Штаны, шорты, футболки Холлистер
Джинсы не носит, кроссовки тоже)
Если б его увидели, хрен бы поняли, что зарабатывает прилично
Ну только по авто разве что
Мой вообще не жлоб, просто не парится насчет брендов, носит то, в чем удобно
Масіус• 26 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Жлоб или как такое может быть?
Для нього не важливо в чому він одягнутий ,йому важливо скільки грошей у нього на рахунку
Масіус• 26 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Не одними шматками я вам скажу люди живуть ,це ви шмотніца😂
Флюорография гуся• 26 апреля 2024
Разорился?