Развод. Имущество. Новый закон! Юристы помогите!

Не живем с мужем, но не разведены официально. Имущество поровну. Если развестись. То это обезопасит меня от его проблем с ТЦК? Имею ввиду последние волнения про конфискацию и т.п.
показать весь текст
4 2
Ряженка 26 апреля в 16:52
Брехуха
Бандитка Сью 26 апреля в 17:04
Ответ дляРассказница
Я зараз на стадії поділу майна.Жінки будьте розумніші і дивіться вперед...
Автор,ваше буде 100% вашим,його можуть в майбутньому забрати якщо буде ухилятися...закон не прийнятий,але якщо буде прийнятий то .....
А якщо чоловік автора і так військовий,або у віці,або непридатний?
Меряю от 0 26 апреля в 17:07
Ответ дляУкраиночка
Автор задає слушне питання. Якщо в людини є борги по несплачених штрафах (виконавчі впровадження за ’ухиляння,’ там конські розміри штрафів). то можуть накласти арешт на майно, це не конфіскація власне, але проблеми щодо цього можуть бути.
Конські штрафи це яка конкретна сума?
Там повинна набігти сума НЕСПЛАЧЕНИХ штрафів 160 000 грн. Це скільки повинні виписати штрафів за ухиляння? На сьогодні я ніде не зустрічала конкретну суму штрафу- ні конську, ні мінімальну.
160 тис це 10 мінімальних окладів, ось ця цифра конкретно прописана і тільки після цього ТЦК подає в суд і суд щось там постановляє.
Сама не знаю 26 апреля в 17:08
Ответ дляУкраиночка
Автор задає слушне питання. Якщо в людини є борги по несплачених штрафах (виконавчі впровадження за ’ухиляння,’ там конські розміри штрафів). то можуть накласти арешт на майно, це не конфіскація власне, але проблеми щодо цього можуть бути.
а если наоборот - люди женятся, то добрачные долги одного из пары (штрафы за что-то например) становятся общими, или нет?
Библиотекарь 26 апреля в 17:10
Ответ дляКукухаСлетела
19 мая закон вступает в силу. Там все может быть единственное это будет медленно так как в Украине нет военной прокуратуры.
В Украине есть военная прокуратура, не говорите глупости
МастерЮля 26 апреля в 17:38
Ответ дляСама не знаю
а если наоборот - люди женятся, то добрачные долги одного из пары (штрафы за что-то например) становятся общими, или нет?
І дошлюбне майно - теж