тяжкаялюдина• 26 апреля 2024
Син вступив до ліцею Наукова Зміна в не знаємо чи подавати документи
Доброго дня! Подалися на конкурс до ліцею Наукова Зміна до 5 класу. Сьогодні оприлюднили результати і син вступив. Скажу одразу, що син навчається в маленькій приватній школі, надумали в цьому році вступити в державну школу. Чоловік його тренував, але більш було як спортивний інтерес перевірити сили. І от оп і треба прийняти рішення чи подавати документи. Хотіли вступати в Інженерну гімназію, бо вона поряд з домом і наче не така складна як НЗ в бомбосховище всіх поміщає. Тому дайте поради за та проти НЗ і ІГ. Дякую
Ответ длямадамГрицацуева
ми дитину забрали з НЗ через півроку, там шалене навантаження, ШАЛЕНЕ! Для чого воно потрібне в 5 класі - ми так і не зрозуміли)
ІГ - це та, що на Нивках? Нам її дуже не радили, якісь постійні склоки між вчителями, знання на рівні звичайних київських шкіл
Наш старший також там навчався. Немає там ніякого шаленого навантаження. Можливо, просто дитина не тягнула - то вже інша справа
тяжкаялюдина
• 26 апреля 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
до 8 класу там всі по одній програмі, в маткласі більше математики додаткової. Потім розподіл за рейтінгом, кращих беруть в матклас. Й можна обрати не матклас. До 8 класа рівень всіх предметів достатньо високий. шаленого навантаження немає, якщо дитина розумна та організована все потягне. На сьогодні в вашему районі кращої школи немає
Дуже дякую. Значить якщо вирішим в НЗ то прям не зразу одна математика. Бо хай дитини трохи сама визначиться що їй більше довподоби
мадамГрицацуева• 26 апреля 2024
Ответ дляbegovelik
скільки ваша дитина у 5 класі робила домашнє завдання?
Перша леді колгоспу• 26 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
да, все по одній програмі, але без перекосів, всі предмети плюс мінус на високому рівні.
тяжкаялюдина
• 26 апреля 2024
У нас і так зараз у дитини буде вихід із зони комфорту після приватної школи до 18.00 з вивченими уроками, вигуляними та щасливими дітьми та батьками без нервів на уроки
мадамГрицацуева• 26 апреля 2024
Ответ дляbegovelik
Не можу сказати, що довго. Ми особо і не контролювали, бо він в нас був дуже самостійним під час навчання там
ну що значить - не контролювали? Ви бачили скільки дитина сидить за уроками? Чи ходить на гуртки? чи гуляє?))
ЯсноВидящая• 26 апреля 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Думку питала автор, тому логічно писати їй)
Відповідати мені, ще й натякаючи на те, що не потягне навчання нетямуща дитина - такий собі passive agressive. Так що не пишіть фігню. Мені хоча б.
Та да, как можно прям так развешивать ярлыки про ’если умный потянет’. Далеко не каждый ребенок готов жить одной школой, это не равно неумный. И в жизни есть очень много всего не менее важного, что тоже надо успеть освоить
Замулена ріка• 26 апреля 2024
Я психолог. Не розголошуючи таємниці навіть під анонімом - маю досвід консультацій дітей та батьків після Наукової Зміни. Там дуже велике навантаження, конкуренція. Якщо вирішите відправити туди синочка на навчання - проконсультуйте його з психологом щодо готовності працювати в такому ритмі і середовищі.
Замулена ріка• 26 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Уроки у початковій школі до 18.00 - це дуже багато, чесно кажучи.
Учні Змни мені говорили і про 21.00, і про 23.00. І це все зі сьозами. Хоча дітки дуже тямущі і здібні. Тобто уроки до 23, але середній бал з усіх предметів - 12.
ЯсноВидящая• 26 апреля 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Очень самостоятельный, может прям жил отдельно
тяжкаялюдина
• 26 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Ось я більше навіть про це. Тому що син в мене відверто легко піддається впливу і негативному в тому числі. Якщо є приклад поряд і треба тягнуться, то буде, а якщо не має то буде опосередковано себе вести і грати в Комп. А коли треба напружуватися йому це не подобається та плаче. Хоча може і є здібності. Якось так
тяжкаялюдина
• 26 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Ні уроки взагалі мало, то все розваги, дозвілля, гуртки. Просто до 18.00 у школі
Замулена ріка• 26 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Напружуватись не подобається нікому. Якщо у вас була така собі кулуарна приватна школа - я б не дуже радила йти в Наукову зміну, принаймні у 5 класі.
Семенівни сусідка• 26 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Це ж група продовженого дня, нормально.
Перша леді колгоспу• 26 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Господи, діти там дуже різні це да. Немає там навантаження) прямо аж такого) Просто у батьків дітей з НЗ є гроші на психологів) тому ви робити висновки скажимо відверто маніпуляційні)
Семенівни сусідка• 26 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
От після такого б я точно дитину не віддавала в НЗ.
тяжкаялюдина
• 26 апреля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Добре, але тут друга сторона медалі. Інша школа - інші діти, і як правило він звертає увагу не на хороший приклад, а що можна і так як ті хто не дуже старається і поводить аби як
Перша леді колгоспу• 26 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
в НЗ діти є дуже різні, поведінка теж різна. Але атмосфера в школі здорова, вчителі та адміністрація адекватна. Школа дає знання. У мене є з чим порівняти.
Перша леді колгоспу• 26 апреля 2024
ще допишу, в школі високий рівень всіх предметів без перекосів особливих. Після 8 починається розподіл, там вже буде спеціалізація.
Перша леді колгоспу• 26 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Дякую. Дивно що ніхто нічого не написав про Інженерку 😁
все що я чула, все погано) діти слабеньки, атмостфера така собі) ну і рейтинг сам за себе говорить)
Моль Моллівна• 26 апреля 2024
Подружка моєї доньки навчається в НЗ в 7 класі. Донька каже, що ця подружка не дуже розумна. Донька в Слов´янці, періодично пояснює їй математику.
Плюс вони встигають гуляти і не мало.
Молодший син в цьому році пройшов в НЗ. Дуже хотіли. Тож підемо. Але, якщо б не вступив, залишилися б в Слов´янці.
Плюс вони встигають гуляти і не мало.
Чеширская кошечка• 28 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
А ваша дитина в яку приватну школу ходить?