Донька подруги• 26 апреля 2024

Як люди знають так багато англ слів? Як вони їм запамʼятовуються?

В мене слова мабуть на рівні А2 максимум
І я не можу збільшити той словарний запас
Бритоножка• 26 апреля 2024
No know mne legko
автор Донька подруги • 26 апреля 2024
З садка вчу ту мову
Вчу вчу забуваю
Кожен наступний репетитор повертається зі мною проходити граматику.. а на це купу часу йде
Потім мені перестає це подобатись, скучно і я закидаю цю ідею вчити
Потім забуваю
ЖивунаБагамах• 26 апреля 2024
А що ви робите для того, щоб його збільшити?
автор Донька подруги • 26 апреля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Граматику вчу
Love_Love_Love_• 26 апреля 2024
Користуються ними 🤷‍♀️
Аnnеt• 26 апреля 2024
на гуглплее скачайте программку учить слова. там по 15 тыс слов и больше.

есть озвучка, словарь, выбираете сколько хотите повторов и сколько слов за раз учить. каждый день заниматься и всё получится.
Кондуктор троллейбуса• 26 апреля 2024
Ответ дляДонька подруги
З садка вчу ту мову
Вчу вчу забуваю
Потім забуваю
У мене теж саме
Немає мотивації
ЖивунаБагамах• 26 апреля 2024
Ответ дляДонька подруги
Граматику вчу
Заучування не допоможе. Починайте дивитися фільми англійською. Хоч якісь найпростіші. Книжки читати.
Я таке знаю• 26 апреля 2024
Автор, в мене як у вас, топчуся на місці на А2 і слова в голову не лізуть. Я чітко знаю, що я вчила це слово, а згадати не можу
ЖивунаБагамах• 26 апреля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Тому що не використовуєте в активній лексиці.
Самая СоветЧиваЯ• 26 апреля 2024
Тількі в середовищі, постійно користуючись.
Рву и мечу• 26 апреля 2024
Самое верное - составлять предложения с этими словами.
И читать, видеть эти слова.
автор Донька подруги • 26 апреля 2024
Ответ дляАnnеt

Як вона називається напишіть плз
Аnnеt• 26 апреля 2024
Ответ дляДонька подруги
Як вона називається напишіть плз
у меня была на старом телефоне. в новом, на новом андроиде, уже недоступна, но наверное есть аналоги.

ищите ’Учить английские слова 15000’
Кому там слова не давали• 26 апреля 2024
Ответ дляДонька подруги
Граматику вчу
Треба практика.. я з майже 0 і 0 граматики за 4 роки дуже добре підлягала, бо є англомовні друзі. Граматика хромає, але на побутові теми, серіал, фільм обговорити вже спокійно можу. Притому країна в якій я живу не англомовнома, але раз на тиждень чи два з тими друзями зустрічаюсь, то практика постійна
AnnaK-29fd• 26 апреля 2024
Ответ дляАnnеt

ищите ’Учить английские слова 15000’
Там только английские?
Аnnеt• 26 апреля 2024
Ответ дляAnnaK-29fd
Там только английские?
мне нужен был английский. другие языки не искала.
Незламна• 26 апреля 2024
Так на нем надо разговаривать. Просто учить бесполезно
Рожайтретьего• 26 апреля 2024
Я обожнюю комікси, мангу, журнали всілякі англійською. Деякі книжки. Класичні). В мене вона краще йде ніж украінська (рідну мову знаю і спілкуюся) але нюанс)). Ще озвучка подобається. Спробуйте і ви, я саме так збільшила Мовний запас.
Чтооооооооооо?• 26 апреля 2024
Ответ дляДонька подруги
З садка вчу ту мову
Вчу вчу забуваю
Потім забуваю
Кроме репетитора, вы сами что-то читаете, слушаете на англ?

Или только репетитор?
ПодругаМужа• 26 апреля 2024
Ответ дляАnnеt

Їх багато.
Порадите якусь конкретну?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 апреля 2024
Треба дивитися багато контенту. У вас зараз нове слово в мозку прив´язується лише до перекладу на рідну мову, а воно повинно прив´язуватись до багатьох фраз і ситуацій та емоцій. Сенсу зубрити слова немає взагалі
Рожайтретьего• 26 апреля 2024
Ще подобається канали в телеграмі для вивчення, зараз 1 собі лишила, коли іду в транспорті просто сиджу і втикаю в нього. В мене Pro Английский, але ж їх багацько
Просериарила молодость• 26 апреля 2024
Ответ дляДонька подруги
Граматику вчу
А как изучение грамматики коррелирует с словарным запасом?
(вообще никак, это разные компетенции и по разному нарабатываются)
Тут как тут• 26 апреля 2024
Я прописывала строчки в тетради , учила наизусть как стих
Без среды и без фильмов , с репетитором
В итоге поступила в англ вуз
Среда мне не очень много даёт (кроме более беглого разговорного), как и чтение в оригинале или фильмы на англ
Свой В2 я достигла именно частными уроками, и потом дотянула до С1 на курсах IELTS

Может, учить языки - это не ваше
Все знаю від і до• 26 апреля 2024
Разучивайте английские песни, и попеть можно и слова выучить.
Киппи• 27 апреля 2024
Ответ дляДонька подруги
З садка вчу ту мову
Вчу вчу забуваю
Потім забуваю
Читайте вголос літературу на анг мові.