ПоЗиТиВнАя• 26 апреля 2024

Що робити з обличчям?

Була на відпочинку і тиждень використовувала spf 50. Раніше його не використовувала. Змивала spf Шисейдо в них є умивалка + гідрофільна олія в одному засобі. Зараз обличчя жах. Купа прищів зʼявилось і шелушиться обличчя. Використовую догляд як зазвичай, але вже тиждень і стає тільки гірше
Та_все_ок_будет• 26 апреля 2024
Выбросьте спф, он вам не подошел, бывает

Перекус беру завжди• 26 апреля 2024
Гидрофилку дополнительно смывали?
автор ПоЗиТиВнАя • 26 апреля 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Та вже не буду використовувати (
автор ПоЗиТиВнАя • 26 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Гидрофилку дополнительно смывали?
Ні, там написано що це умивалка+ гідрофільна олія. В одному засобі. Треба було змивати?(
Може ще третю?• 26 апреля 2024
От всех спф у меня так, это трындец. А без спф вся красная, аллергия на солнце и тоже прыщи
автор ПоЗиТиВнАя • 26 апреля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Що використовуєте щоб прибрати прищі?
ПампушОК• 26 апреля 2024
Хімічні фільтри у спф, певно ? Краще мінеральні.
Перекус беру завжди• 26 апреля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Там не написано, что это гидрофильное масло, там написано gel-to-oil cleanser: это просто умывалка, которая эмульгирует в масло, он просто для сухой кожи. Средства с спф надо смывать как водостойкую косметику, этот сильно слабый.
Може ще третю?• 26 апреля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Що використовуєте щоб прибрати прищі?
Адапаленом мажусь, но только когда сижу дома. А так на солнце стараюсь по минимуму находиться, чтоб лишний раз не наносить спф. Но вот после отпуска в Турции прыщи от спф были ужасные, ходила на чистку к косметологу

Yanulia_25• 26 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Оце так новина для мене я такого не знала.
Перекус беру завжди• 26 апреля 2024
Ответ дляYanulia_25
Вы можете в интернете описание почитать, это средство для сухой кожи и очень деликатное, не сушит кожный покров и т.д)) Средство с спф обычно чем-то глубоко очищающим смывают.
Королева ганделику• 26 апреля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так, треба змивати
Элька-Карамелька• 26 апреля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Звичайно. Ви, виходить, тиждень не змивали гель для очищення, звісно, прищі зʼявилися і шелушіння. Ви шкіру просто вбили бутербродом з гелю, крему спф, гелю, крему спф
автор ПоЗиТиВнАя • 27 апреля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Змивати звичайною умивалкою?
автор ПоЗиТиВнАя • 27 апреля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Підкажіть, а якщо крем для обличчя медік8 з spf30 та віт.С. Його треба також ретельно змивати?
Перекус беру завжди• 27 апреля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Да, это крем на химических фильтрах.
Бибер-анонимер• 27 апреля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Змивати звичайною умивалкою?
Сначала гидрофильное масло, оно очищает поры, потом масло смыть умывалкой - гель или пенка
Кили и Манджаро• 27 апреля 2024
Ответ дляПампушОК
Порадьте, будь ласка, мінеральні.
ПампушОК• 27 апреля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Порадьте, будь ласка, мінеральні.
Оцей корейський непоганий. І практично всі дитячі на мінеральних фільтрах.