Невістка вже зовсім з розуму зійшла. Як відмовити їх від цього?

Вчора син поділився радісною новиною «для них», сказав мені, що вони готують документи, щоб удочерити дівчинку з дит будинку. Вони чекають поки її передадуть в дім малютки і будуть перші в черзі. Якісь курси там будуть проходити і тд. Цю дитину народила, якась знайома невістки. І написала відмову від дитини. Син каже, що невістка місяць ходила сама не своя. І все думала, що ця знайома одумається і забере дитину свою. Але ні. Невістка з сином прийняли рішення, що будуть боротися за те, щоб вони стали батьками для цієї дівчинки. І я в шоці. Я була така зла на невістку. Захотілося аж їй зателефонувати та сказати, все що я думаю про неї. Вона дурне, не думає головою. Що це чужа дитина, там чужі гени і взагалі це велика відповідальність. І до того ж у них у самих дитині 9 місяців. Нащо їм ще одне немовля? Невістка зовсім вже здуріла. Вже й чужу дитину додому тягне, а це й слухає її. Ні щоб відмовити, він документи збирає.🤦🏻‍♀️
Як відмовити та вплинути на сина? Ще чужої дитини нам не вистачає від не понятно кого…
Я не хочу, щоб мій син виховував чужу дитину.
Винник 27 апреля в 08:59
Довго придумували?
куркулиха 27 апреля в 08:59
Головне, що у дитини немає Ваших автор ген.
А значить, нічого боятися. Повага до вашої невістки. Людина з великої букви.
І чого ви знову туда суните свого носа? Командуєте, що їм робити, а що ні?
Вони дорослі люди і без Вас будуть вирішувати. Не вам же потім ростити ту дитину, то чому Ви нервуєте?
заварний look 27 апреля в 09:00
Цей тріль вигорів на робочому місці, давайте другого.
7_кг_рыбы 27 апреля в 09:00
Ответ длязаварний look
Цей тріль вигорів на робочому місці, давайте другого.
куркулиха 27 апреля в 09:00
Ответ дляВинник
Довго придумували?
Придумала моя невістка.
Птица секретарь 27 апреля в 09:00
Так їм чхати, що ви там думаєте.
І зроблять, як захочуть і будуть праві. Нам теж начхати, бо троль)
ОноВамнадо 27 апреля в 09:00
Тоска уже, кризис жанра.
40 1
П´яна вишня 27 апреля в 09:00
Ответ длязаварний look
Цей тріль вигорів на робочому місці, давайте другого.
За хрестини вже всім нецікаво 😂
33 1
Приму в дар 27 апреля в 09:01
Ой, драсьте мамо. Мы скучали
41 4
Винник 27 апреля в 09:01
Ответ длякуркулиха
Придумала моя невістка.
Вже нецікаво, придумуйте щось інше ))
Tammy21 27 апреля в 09:01
Удалено администрацией...
Лизочек 27 апреля в 09:01
Ещё один ребёнок и можно выезжать
40 6 3
Не зацілована 27 апреля в 09:01
Це не Ваше діло, мамо.
А щоб Вам стало легше, тепер вашого сина не мобілізують
Запасная спина 27 апреля в 09:01
Усиновлювати, наче, немижна пiд час воєнного стану, це перше
Друге, батьки усиновлювачі можуть легально виіхати за кордон.
Трольна тема)))))))
15 7 1
Карапулька 27 апреля в 09:01
Зато вашего сынАчку не мобилизируют - думайте мамО!
11 4
Цикавенная 27 апреля в 09:02
Я давно мечтаю усыновить ребенка, но муж категорически против .
Невестке повезло найти единомышленника.
21 5 4
П´яна вишня 27 апреля в 09:02
Ответ длякуркулиха
Придумала моя невістка.
Забули змінити акаунт? Обережно, а то гроші не заплатять
28 12
Запасная спина 27 апреля в 09:02
Ответ дляЛизочек
Ещё один ребёнок и можно выезжать
С усыновленными хоть с одним можно выезжать
автор Донька подруги 27 апреля в 09:02
Ответ дляНе зацілована
Це не Ваше діло, мамо.
А щоб Вам стало легше, тепер вашого сина не мобілізують
Чому це? У них же всього дві дитини буде. А повинно бути три. Чи щось змінилося?
30 1 1
Я Вас не боюся 27 апреля в 09:02
Я впевнена, що це троль пише.
Але мені все одно приємно, що даже тролі допускають наявність в нашій країні тих, хто готов усиновлювати дітей від щирого серця.
21 2
Карапулька 27 апреля в 09:02
Ответ дляЗапасная спина
Усиновлювати, наче, немижна пiд час воєнного стану, це перше
Друге, батьки усиновлювачі можуть легально виіхати за кордон.
Трольна тема)))))))
Можно усыновлять, уже разрешили
2 1
П´яна вишня 27 апреля в 09:03
Ответ дляЗапасная спина
Усиновлювати, наче, немижна пiд час воєнного стану, це перше
Друге, батьки усиновлювачі можуть легально виіхати за кордон.
Трольна тема)))))))
Немижна - це як? Ну невже не читаєте, що пишете?😉
автор Донька подруги 27 апреля в 09:03
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Котел за що? За те що вони хочуть взяти чужу дитину?
8 1 1 1
Мать драконов 27 апреля в 09:03
Ответ дляДонька подруги
Чому це? У них же всього дві дитини буде. А повинно бути три. Чи щось змінилося?
Мамо, ви безнадійно відстали...
8 5
Карапулька 27 апреля в 09:03
Ответ дляДонька подруги
Чому це? У них же всього дві дитини буде. А повинно бути три. Чи щось змінилося?
Если есть усыновленный ребенок - количество детей значения не имеет
СкрипяСердцем 27 апреля в 09:03
Ответ дляП´яна вишня
За хрестини вже всім нецікаво 😂
То шо там уже з цими хрестинами?
автор Донька подруги 27 апреля в 09:04
Ответ дляЗапасная спина
Усиновлювати, наче, немижна пiд час воєнного стану, це перше
Друге, батьки усиновлювачі можуть легально виіхати за кордон.
Трольна тема)))))))
Можна зараз усиновлювати дітей. Почитайте.
5 1
Дадосвидания 27 апреля в 09:04
Ответ длязаварний look
Цей тріль вигорів на робочому місці, давайте другого.
Взагалі Тріль, це досить поширене українське прізвище.
Те, що ви хочете сказати - це ТРОЛЬ, Микола Янович!
Запасная спина 27 апреля в 09:04
Ответ дляКарапулька
Можно усыновлять, уже разрешили
Класс, ну может хоть детей поразбирают теперь из дет.домов, чтобы выехать)
4 2 2 1
from Ukraine 27 апреля в 09:04
Ответ длякуркулиха
Придумала моя невістка.
Второй Акк?