Девочки, посоветуйте лучшую книгу на 2-4 года

Любимую у ваших деток. Українською
Сижуревувшоке 27 апреля в 10:20
Це такий вік, що потрібно розвивати памʼять, мають бути вірші, краще довгенькі. Нажаль не пораджу, бо маю вже дорослих дітей.
ДелайКак_Я 27 апреля в 10:21
Бачила рекламу, роблять книжечки з імʼям дитини. Казочки для сну, дуже оригінально.
Чудовий каламбур 27 апреля в 10:21
Гляньте Читаріум книги, 2-4 роки нічого не говорить - є дітки, яким тільки б дивитися, а є можна і багато тексту читати. Мій дуже любив щоб читала, обожнював книги про свинку Мерсі, Груффало. Племінничок такий, щоб тільки дивитися і рота затуляє якщо читати. В Богдан є книжечки про Каю, теж гарні

Ось таке купила племінничку на вднг ярмарці книжковій
НуКаНаКа 27 апреля в 10:22
Моя Перша книга. Там целая серия с цифрами, буквами, машинками, динозаврами, в общем на любой вкус. Там большие буквы, картинки и маленькие стишки.
Весняний Марафон 27 апреля в 10:23
Денискины рассказы, наверное есть перевод на укр. Я узнала про эту книгу во взрослом возрасте, детмя своим не читала. И пусть вас не смущает автор и времена, в которые он писал. Книга прекрасная
Чудовий каламбур 27 апреля в 10:23
Ось читаріум брала крім однієї , що своєму малому
Суцільна зрада 27 апреля в 10:24
Мед для мами
Серія про Петсона і Фіндуса
Коти, кішки і маленька мишка (цю дитина любить найбільше, це віммельбух, щоразу шукаємо нові деталі)
Джонсонюк 27 апреля в 10:27
Ответ дляВесняний Марафон
Денискины рассказы, наверное есть перевод на укр. Я узнала про эту книгу во взрослом возрасте, детмя своим не читала. И пусть вас не смущает автор и времена, в которые он писал. Книга прекрасная
На 2-4 года???
МЕСТО_Встречи 27 апреля в 10:28
Мы вже років 3 дивимось віммельбух Рік у лісі, читали постійно 2 роки точно книгу Велика книга казок від КМБУКС (ідеальні класичні казочки про Червону шапочку, кота в сапогах, Рапунцель, Снігову королеву +4 ще, картинки і текст як раз для таких малих дітей). Ще Казки під ялинку від Віват теж часто перечитуємо.
культУра 27 апреля в 10:39
Малим дітям про все на світі, серії про маму Му, про Петсона і Фіндуса, вірші Мар´яни Савки. Три томи Улюблених віршів.
Одна улюблена книжка - то коли вдома їх три-п´ять (і я знаю таких людей, їм норм). У нас до сотні, тож одну обрати важко
Тюрюнь_Тюнь 27 апреля в 10:47
Моєму малюку 3 роки подобається серія книжок про Кицю Мицю. Також цікава книжка Улюблені казки у віршах, і ілюстрована вона непогано. Ще є цікаві про мишеня Тіма, там теж серія. А взагалі краще дивитися зміст перед купівлею, іноді мені незрозумілий ажіотаж навколо деяких дитячих бестселерів.
Купи слона 27 апреля в 11:05
Велет грушка.
Суцільна зрада 27 апреля в 14:47
Ще Пароплави і кити. Шикарні малюнки і дуже хороші вірші.