Хлопаю ресницами• 27 апреля 2024
Проезд ночью по Украине
Девочки, если выезжать с Западной в ночь и ехать в Полтаву . есть возможность приехать к утру или остановят на ближайшем блокпосту до 5:00 утра?
Сапай вазони• 27 апреля 2024
Хіба що на автобусі або потягом.На авто зупинять на першому ж блокпосту
Я тут с краю постою• 27 апреля 2024
Я думаю, що можна їхати по трасі, головне по обʼїздній, не заїжджаючи в міста. Але краще передзвоніть в поліцію та перепитайте. Хоча автобуси ж їдуть вночі
Непогодка• 27 апреля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
У автобусів є дозвіл, а тут фіг знає хто буде їхати. В кращому випадку зупинять просто, а можуть і до відділку відвезти
Заздрість то погано• 27 апреля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Дивлячись ще в якому стані ті об‘їзні. В нас там навіть фури не їздять, бо такі ямища, що легкові авто треба витягати.
LIANA171185• 27 апреля 2024
У мене чоловік їхав.Зупиняли і пропускали,бо не цивільний.Цивільних пропускати не мають права-комендантська година.
Хлопаю ресницами
• 27 апреля 2024
Дівчата дякую будуть їхати заказним автобусом. збірна України . можливо і пропустять