Кукусик• 27 апреля 2024
Фиброаденома, переживаю
Мне 23, на днях на узи груди выявили 2 фиброаденомы, одна меньше, вторая больше. Сказали через 3 месяца снова прийти, а потом каждый полгода проверяться. Переживаю очень, у бабушки была онкология прямой кишки, у мамы все ок (ей 51 сейчас). Скажите, у кого такой диагноз, все ли у вас ок?
Анонім-ка• 27 апреля 2024
Фиброаденомы почти никогда не перерождаются, не переживайте. Маммолог может взять пункцию, будете знать наверняка. Если их присутствие отравляет вам жизнь- удалите их, это простая операция.
Плету интриги• 27 апреля 2024
Така ж, ситуація у доньки і 19 р. У Львові (навчається, там, там і знайшли по узі). В нашому місті, кажуть, що не треба, але, зараз приїде додому, записала на обстеження, ще раз. Але, теж, заспокоїли, що не перероджується і не, треба , одразу видаляти. Як, у вас з пролактином, може і цьому проблема? Нам, сказали здати, у нас, норм. Голова обертом, розумію вас.
Кукусик
• 27 апреля 2024
Ответ дляПлету интриги
З пролактином все ок, але стресів дуже багато зараз( Думаю через те
Плету интриги• 27 апреля 2024
Ответ дляКукусик
В доньки, тежч все, ок з пролактином. То, як варіант. Омб, на тій неділі, будемо, знову, консультуватись ,вдома. В неї одна, але не маленька. Лікар питав, якщо народжувати не плануєте, цього року, то, каже, видалити. Але, треба ж, причину знайти, то буває ,знову росте.