Я хочу в Париж. Звісно, у всіх нас одна основна мрія - щоб ми пошвидше перемогли, і всі орки щоб пошвидше здохли. Але у всіх є якісь свої плани, мрії, може, на завтра, може, на роки. Тут же можна розказати, чого хочеться понад усе. Йдеться більше про щось для душі, але будь-які історії будуть цікаві. Я нікуди не виїжджала, сиділи й сидимо під цим усим, а хочеться чогось такого... Про вежу і арку, і про Ремарка..)) Хто був у Парижі, розкажіть. Дівчата, розкажіть про свої хотєлки), потриндимо на вечір)
Girly_girl• 27 апреля 2024
Ответ дляНаліво_ні
Я від вас так просто не відчеплюся)) що Ви очікували? Чому Ви в нього не закохалися, що пішло не так? Прошу, мені важливо
Первое - это сами французы , они прям очень высокомерные и не любят приезжих и тех, кто не говорит по французски. Это не только в Париже , я в ту поездку была в двух городах , до этого давно была на юге Франции
Сам Париж - достаточно грязный и дорогой, атмосфера для меня лично была не «уютная»
Архитектура и культурное наследие производят впечатление конечно
І я з вами хочу в Париж, але я хочу ще раз, була в 2005 році, тоді враження були надзвичайні, студентська поїздка
але то було перший раз закордоном, багато чого нового і тому настільки зачарована. Всі роки маю бажання повернутись ще раз і відчути місто зараз. Але я хочу потратити в Собор Паризької Богоматері і, здається, він ще ремонтується після пожежі. Якщо я не помиляюсь, то до кінця року ремонт. Мені тоді дуже сподобались француженки, їхній шарм, мова зачарувала, бонжюр, оревуар, ранковий круасан і велика кількість людей у кав´ярнях фактично при дорозі. Сподобалось дивитись серіал Емілі в Парижі, була змога побувати в Парижі
Girly_girl• 27 апреля 2024
Ответ дляkuskus
А скільки приблизно коштує квадратний метр і в якому місті хочете купляти?
Я смотрю квартиры примерно 1100-1300 евро за кВ
Мне нужно так, что была отдельная спальня и кухня студия
Смотрю бургас , несебр, святой влас
Ответ дляGirly_girl
Дякую за Вашу відповідь, я побачила проблемні моменти. Але хіба не було більше ніякого позитиву, крім архітектури і культурної спадщини? Мені здається, що лише від самого усвідомлення, що ти знаходишся у столиці любові, столиці моди, та столиці всього)) вже мають залітати якісь метелики, чи то у голову, чи ще кудись)) це вже я трохи, напевно, перегинаю) я просто в нього закохана
Ответ дляKattyshuk
Чудненько, пропоную зібратися всім разом)) так, собор ще ремонтується. Ці гаргулії)) вчу матчасть) надихає Ваше захоплення, і ніяких там проблем) треба концентруватися на тому щасті, яке принесе такий вояж, а грязно... У нас теж грязно)) а ну скільки туристів приїде, прибери за кожним
Ответ дляKlodia
1. Чтобы Соловьев и Скабеева погибли мучительной публичной смертью
2. Чтобы мой кот жил вечно
3. Быть с любовью моей молодости, а не вот это вот все.
4. По поездкам везде была, где хотела.
2. Чтобы мой кот жил вечно
4. По поездкам везде была, где хотела.
А що по третьому пункту? Якщо можна, розкажіть трохи подробиць. У нас у всіх, мабуть, є такі люди чи моменти, до яких би хотіли повернутися, і кожна могла б розказати свою історію, чи й не одну.
Ответ дляМарго 152
Мрію про операцію, про те щоб вилікувати наче не складну, але таку гидотну анемію із за якої я просто мертва. В просто встати вранці ці надзвичайне зусилля, а дожити до вечора то щось із фантастики. Мрію просто вставати і щоб нічого не боліло і були сили жити.
А можна детальніше? Анемія мінковського-шоффара вам ні про що не говорить? У вас низький гемоглобін і з-за цього упадок сил?
Ответ дляНаліво_ні
А в Гімалаї ж там платно? Чи то тільки на вершину? Хочете на дах світу, подивитися на всіх звисока?)
Платно, да. Но там самому и не походишь. Только группой и с гидами, у которых есть разрешения. Я выбрала для себя не сложный трек - до базового лагеря Анапурны из Покхары (это город в Непале, курортное место на горном озере) Он подходит не очень подготовленным новичкам.
Natalie 81• 28 апреля 2024
Ответ дляНаліво_ні
Ми всі цього хочемо, але ми всі також маємо розуміти, що не мир, а перемога нам потрібна. Вони полізуть знову, через рік, два, десять, двадцять. Чи спроможні ми на перемогу, чи тільки маємо просити миру, от у чому питання
Я живу в Харькове и даже не мечтаю о Парижах,я хочу просто мира.Как то после прилётов мечты совсем приземленные