Мальдивирую• 27 апреля 2024

Ефросинина чудит

Похоже, Ефросинина совсем ку-ку.У неё очень "якисные дети" с её слов.
https://vm.tiktok.com/ZMMguH37s/
Летчица• 28 апреля 2024
Ответ дляПедиатор_я
Автор, а можно в крпции для тех, у кого стоит антиЕфросинина в смарте.
Примерно благодарна.
В связи с тем что она учится говорить на украинском то у нее вместо « спати « спать и прочие русизмы , дети ее качественные , что она имела ввиду хз ..
качественный продукт питания может быть . Если она имела ввиду красивые то это не так , может умные но это хз .

Летчица• 28 апреля 2024
Ответ дляМальдивирую
Ну понятно,что с больным ребенком нелегко.Но к чему это ’якисни диты’?
А кто больной у нее ? И чем ?
ДлинноНожка• 28 апреля 2024
Когда сама ничего не достигла, душу отводит на детях!
Реализованная женщина не будет хвастаться воспитанием детей
У нее комплекс
Маю сечі• 28 апреля 2024
А чим закінчилося те розслідування, що Антон С проводив: що Єфросиніна наче заявляла, що її чоловік на фронті, а його в тому підрозділі ніхто не бачив?
І що це все робили для того, щоб потім він в раду попав
Вмію заміряти найкраще• 28 апреля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Шановна фантазерка, я не зобов´язана шукати ваші фантазії, що існують виключно у вашій уяві.
Мали б аргументи - навели б. А так - досить вже свої брехні поширювати.
тоді хоча б загугліть слово ’етикет’)) чи може і це ви не подужаєте ?
Госпожа Белладонна• 28 апреля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Навіщо? Це ви маєте зробити і вказати пункт, що забороняє розмовляти про своїх дітей.
Ану, давайте вже, підкрепіть свої побрехенькі
Вмію заміряти найкраще• 28 апреля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
хто ж вам і будь-кому заборонить розмовляти про своїх дітей?
але не зі мною)))
і не вихвалятися у медіапросторі - це точно моветон.
а вам особисто я не повинна анічогісінько.ахаха

Госпожа Белладонна• 28 апреля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
але не зі мною)))
Як і Маша вам)