Безлім на все• 28 апреля 2024

Колишня дружина пропонує почати все спочатку, чи варто?

Пройшло вже більше року від розлучення. Мені 38 живу окремо, облаштувався, машина, робота, зустрічі. Їй 36, теж живе окремо зі спільною дитиною.
Вже третій місяць поспіль починає розмови, як краще для дитини щоб батьки жили спільно, на запитання, а перед розлученням ти так не вважала-мовчить.
Почекуха• 28 апреля 2024
Ви вже маєте двох безпроблемних паняночок, яке відновлення стосунків із дружиною, про що ви?? Це сміх! Жінка обвішана проблемами, доглядом за дитиною, вона хоче цей тягар розділити з батьком дитини. Ну а ви на кайфі після розлучення, нормальна історія

Почекуха• 28 апреля 2024
І, до речі, якби ви хотіли відновити сім´ю, то пропозиція йшла би саме від вас! З чоловіком, який сумнівається, нічого не вийде. Так дружині і скажіть....
Масіус• 28 апреля 2024
Ні ,не варто
Масіус• 28 апреля 2024
Ответ дляРаздражевская
Автор брехло
Автор військовий на нулі?