28 апреля в 11:56

Затримка сечі у дівчинки

дівчата, привіт. Ще 15 квітня в дитини була одноразова рвота, з тих пір болить живіт. Були в гастроентеролога, проходили УЗД шлунково-кишкового тракту, дотримувались дієти. Приймали ліки. (УЗД не показав якихось відхилень). Ацетон в нормі. А вчора мала ввечері мене добила - сказала, що весь день не пісяла. Мабуть, ми не там проблему шукали. Завтра хочу йти до уролога, але порадьте, будь ласка, на що ще слід звернути увагуо, поки я до нього потраплю на прийом - може, здати аналіз сечі завтра зранку? Переживаю...
ХвостПистолетом 28 апреля в 11:59
Так, краще здати
Триндю-бриндю 28 апреля в 12:06
Вік дитини треба вгадати?
Своего не предлагать 28 апреля в 12:10
Сколько она не мочилась? Она ест, пьёт? Если пошли вторые сутки и не мочится, звоните в скорую и спрашивайте, что делать, не ждите завтра!
Спасу мир 28 апреля в 12:15
Ответ дляСвоего не предлагать
Сколько она не мочилась? Она ест, пьёт? Если пошли вторые сутки и не мочится, звоните в скорую и спрашивайте, что делать, не ждите завтра!
Підтримую. Телефонувати в швидку, питати що робити. Або одразу їхати в приймальне, описувати ситуацію, там одразу і аналізи зроблять.
Бешене сарі 28 апреля в 12:24
Тут два момента:
Мочи нет в мочевом пузыре (не образуется в почках)
И она есть в пузыре - просто не может помочиться.

От этого зависит все остальное
Стефанія 28 апреля в 13:20
Для уролога ще треба щоденник сечовипускання та випитої води.