Сунуся в чужі справи• вчера в 20:17
Міопія у дитини може пройти?
Ніби не лікується, але знаю історії, коли дитина переросла з віком. Розкажіть, чи у вас минула? Зовсім зняли окуляри або лінзи?
Бадабум• вчера в 20:18
Какая степень ?
К сожалению, на моей практике , может только прогрессировать
Бадабум• вчера в 20:19
Надо корректировать -носить очки или линзы
Можно аппаратное лечение проводить
Пампушечка• вчера в 20:24
Нет, можно улучшить только остроту аппаратами и упражнениями, и приостановить сильное падение зрения - носить очки или линзы.
Люблю кетчуп• вчера в 20:37
Розкажіть такі історії, почитаємо. Міопія тобто падіння гостроти зору, це невідворотнє явище, яке спричинено ослабленням та розтягненням очних м´язів. Навіть оці фізіотерапевтичні заняття які часто рекомендують лікарі, ведуть тільки до тимчасового зняття спазмів очних м´язів. Відновлення зору це тільки лазерна корекція. В іншому випадку окуляри або лінзи. Лінзи доречі суттєво можуть допомогти, падіння гостроти зору сповільнюється або припиняється, тому що лінзи допомагають очам працювати без напруження та дають кут обзору 180 повних градусів.
Треба ось так• вчера в 22:57
Нет не прошла с детства. Во взрослом возрасте, все сильно стало плохо. Пришлось менять хрусталик, на левом глазу и на правом коррекцию делать.