L-i-s-a-92af• 28 апреля 2024

Допомога вже в Україні?

Ракета ATACMS прилетіла по розташуванню підрозділу ППО на Тарханкуті у т.о. Криму, — росЗМІ

Раніше Міноборони рф заявляло про 17 збитих безпілотників та відбиту атаку ATACMS цієї ночі.
Леска• 28 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Звідки така впевненість?
Вже всі розказали, а вы все проспали.

vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Нехай прилітає
Як вдало мімікруєте з теми в тему, тут нехай прилітає, там давайте здаватись, в окупації теж можна жити. Один в один, як сьогодні в Німеччині.
Один в один Україна підніметься після поразки, як піднялась Німеччина.
Piracanta• 29 апреля 2024
Ответ для vihola
Кто бы это писал🤣🤣🤣В переобувании в полёте равных вам нет🤣🤣🤣
Хотя лично я никогда вас этим не попрекала.
И да, я считаю что политика Украины, учитывая её местоположение, должна быть хитрее и изворотливее. А не переть велосипедом на танк.
И если я за то, чтобы остановить кровопролитие, то это не значит, что я за рф. В отличии от вас, я намного больше знаю про оккупацию, я в ней побывала.
vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
В польоті якраз перевзуваєтесь ви, одного і того ж дня в різних темах.
А до мене ще 4 роки тому нарешті дійшло, що інфантильне «ми за мір», «я за то чітоби астанавіть кравапралітіє» з парашкою не працює.
Це терористи з якими неможливо домовитись, вони не планують ні з ким говорити і поступатись, допоки почуваються в силі вони хочуть захоплювати і вбивати.
vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
А як плануєте зупинити репресії, катування, геноцид українців в окупації? розкажіть.
vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Розкажіть, як в окупації добре живеться, тим хто не знає, як там.
Piracanta• 29 апреля 2024
Ответ для vihola
Погано в окупації. А гірше всього, коли окупація відбувається воєнним шляхом.

vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Ну ви писали, що в окупації ок, один в один як в Німеччині зараз, все процвітає.
Piracanta• 29 апреля 2024
Ответ для vihola
Браво!!! Ховатись за спинами українців і кричати, що з терористами не ведуть переговорів.
vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Якась ви небагатослівна сьогодні, тільки зграєю здатні травити, коли не встигаєш відбиватись від навали кокошників, один на один здувся бобик.
Piracanta• 29 апреля 2024
Ответ для vihola
А ви не просто майстер перекручувань, ви ще й намагаєтесь з мене дурочку зробити)) Я б написала, як це називається, але ви нажалієтесь, а мене забанять. А я не хочу в бані сидіти через людину, яка чужими руками хоче війну виграти.
vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Я за спинами моїх рідних, а не колаборантів, які агітують за капітуляцію і розказують, що в окупації, як зараз в Німеччині, якщо здатись кацапам, буде процвітання.
Piracanta• 29 апреля 2024
Ответ для vihola
Яких рідних?
vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
А ви своїми руками хочете здатись?
Але при цьому кричати ура, хай летить на парашку?
Це чиїми руками робиться, щоб летіло, вашими?
Який маєте до цього стосунок?
Хто у вас в ЗСУ?
Скільки донатите?

Чи в одній темі ви здаєтесь, а в іншій чужими руками воююєте, і там і там за свою мімікруєтє.
vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Яких рідних?
Таких рідних, зараз буду розказувати колаборантам яких.
Що не скажи, все засирається такими як ви.

Що ви зробили для перемоги, давайте розказуйте.
Piracanta• 29 апреля 2024
Ответ для vihola

Ні, ну ви у мене запитали з усією строгістю, хто у мене в ЗСУ? Чи доначу я?А самі нічого не хочете розповідати про себе. Так нечесно
vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Я розповідала, ви бачили скрини і засрали мої донати. Ви знаєте що рідний син мого чоловіка в ЗСУ і цей факт також засираєте, ще одна моя рідна людина в ЗСУ добровольцем і розказувати надалі таким як ви, це як перед свиньми бісер метати.

Про себе і своїх рідних ви не можете нічого розповісти. Це було риторичне питання.
Для перемоги ви абсолютно нічого не робите, виключно задля поразки стараєтесь.
Piracanta• 29 апреля 2024
Ответ для vihola

А у нас уже перемога?
vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
А у нас уже перемога?
А де там написано, що в нас вже перемога?

Piracanta• 29 апреля 2024
Ответ для vihola

Значить, ніхто з рідних (ні ви,ні ваш чоловік, ні ваші діти) у вас не воює все таки.
Piracanta• 29 апреля 2024
Ответ для vihola
Та ніби я не сліпа)
vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Значить, не ваше сране діло хто в мене рідний і хто воює.
При тому, що у вас взагалі ніхто не воює,не донатите, але беретесь давати іншим оцінку.
vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Та ніби я не сліпа)
Та сліпа, звісно.
Де там написано у нас вже перемога?
Piracanta• 29 апреля 2024
Ответ для vihola
Вы сегодня очень невежливы.
А самое главное, вы даже не осознаете насколько вы кровожадны. Я бы вас заблокировала, но вы у меня вызываете академический интерес.
Piracanta• 29 апреля 2024
Ответ для vihola
Та сліпа, звісно.
Де там написано у нас вже перемога?
Что не нравится? А перекручивать чужие слова нравится?
vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Вы сегодня очень невежливы.
Ви нагадуєте парашенців, які першими нариваються і гойда волають, а коли отримують по макітрі починають скавчати: « а міня за чіто, біндеравци краважадниє»
Piracanta• 29 апреля 2024
Ответ для vihola
Не интересно.
vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Це вам очевидно неприємна розмова в спокійній обстановці один на один не витягуєте.
При тому, що я першою раніше ніколи вас не чіпала.
Piracanta• 29 апреля 2024
Ответ для vihola
Не витягую я, а нервуєте ви
vihola• 29 апреля 2024
Ответ дляPiracanta
Не витягую я, а нервуєте ви
Йдіть варіть борщ, все з вами ясно, без кодла кокошників нема ні запалу ні бравади)