Ракета ATACMS прилетіла по розташуванню підрозділу ППО на Тарханкуті у т.о. Криму, — росЗМІ
Раніше Міноборони рф заявляло про 17 збитих безпілотників та відбиту атаку ATACMS цієї ночі.
Ответ для vihola
Як вдало мімікруєте з теми в тему, тут нехай прилітає, там давайте здаватись, в окупації теж можна жити. Один в один, як сьогодні в Німеччині.
Один в один Україна підніметься після поразки, як піднялась Німеччина.
Кто бы это писал🤣🤣🤣В переобувании в полёте равных вам нет🤣🤣🤣
Хотя лично я никогда вас этим не попрекала.
И да, я считаю что политика Украины, учитывая её местоположение, должна быть хитрее и изворотливее. А не переть велосипедом на танк.
И если я за то, чтобы остановить кровопролитие, то это не значит, что я за рф. В отличии от вас, я намного больше знаю про оккупацию, я в ней побывала.
Ответ дляPiracanta
В польоті якраз перевзуваєтесь ви, одного і того ж дня в різних темах.
А до мене ще 4 роки тому нарешті дійшло, що інфантильне «ми за мір», «я за то чітоби астанавіть кравапралітіє» з парашкою не працює.
Це терористи з якими неможливо домовитись, вони не планують ні з ким говорити і поступатись, допоки почуваються в силі вони хочуть захоплювати і вбивати.
Ответ дляPiracanta
А як плануєте зупинити репресії, катування, геноцид українців в окупації? розкажіть.
Ответ дляPiracanta
Розкажіть, як в окупації добре живеться, тим хто не знає, як там.
Ответ для vihola
Браво!!! Ховатись за спинами українців і кричати, що з терористами не ведуть переговорів.
Ответ для vihola
Ну ви писали, що в окупації ок, один в один як в Німеччині зараз, все процвітає.
А ви не просто майстер перекручувань, ви ще й намагаєтесь з мене дурочку зробити)) Я б написала, як це називається, але ви нажалієтесь, а мене забанять. А я не хочу в бані сидіти через людину, яка чужими руками хоче війну виграти.
Ответ дляPiracanta
Я за спинами моїх рідних, а не колаборантів, які агітують за капітуляцію і розказують, що в окупації, як зараз в Німеччині, якщо здатись кацапам, буде процвітання.
Ответ дляPiracanta
А ви своїми руками хочете здатись?
Але при цьому кричати ура, хай летить на парашку?
Це чиїми руками робиться, щоб летіло, вашими?
Який маєте до цього стосунок?
Хто у вас в ЗСУ?
Скільки донатите?
Чи в одній темі ви здаєтесь, а в іншій чужими руками воююєте, і там і там за свою мімікруєтє.
Який маєте до цього стосунок?
Хто у вас в ЗСУ?
Скільки донатите?
Ответ для vihola
Таких рідних, зараз буду розказувати колаборантам яких.
Що не скажи, все засирається такими як ви.
Що ви зробили для перемоги, давайте розказуйте.
Ні, ну ви у мене запитали з усією строгістю, хто у мене в ЗСУ? Чи доначу я?А самі нічого не хочете розповідати про себе. Так нечесно
Ответ дляPiracanta
Я розповідала, ви бачили скрини і засрали мої донати. Ви знаєте що рідний син мого чоловіка в ЗСУ і цей факт також засираєте, ще одна моя рідна людина в ЗСУ добровольцем і розказувати надалі таким як ви, це як перед свиньми бісер метати.
Про себе і своїх рідних ви не можете нічого розповісти. Це було риторичне питання.
Для перемоги ви абсолютно нічого не робите, виключно задля поразки стараєтесь.
Ответ для vihola
Значить, ніхто з рідних (ні ви,ні ваш чоловік, ні ваші діти) у вас не воює все таки.
Ответ для vihola
Значить, не ваше сране діло хто в мене рідний і хто воює.
При тому, що у вас взагалі ніхто не воює,не донатите, але беретесь давати іншим оцінку.
Вы сегодня очень невежливы.
А самое главное, вы даже не осознаете насколько вы кровожадны. Я бы вас заблокировала, но вы у меня вызываете академический интерес.
Ответ дляPiracanta
Вы сегодня очень невежливы.
Ви нагадуєте парашенців, які першими нариваються і гойда волають, а коли отримують по макітрі починають скавчати: « а міня за чіто, біндеравци краважадниє»