28 апреля в 13:04

Електроепілятор. Вартує купляти?

Замахалася ноги до колін голити щодня, щодо лазера не думала, я смугла, а волосся не є дуже темним. Купляти, чи не купляти?
Неваляшкина 28 апреля в 13:04
Про який мова?
Дарьюшка555 28 апреля в 13:04
Краще лазер, але тілько Моноліт
JENYABEST 28 апреля в 13:05
Мне ок, пользуюсь лет 18, волос уже почти нет.
Санта Барбара 28 апреля в 13:05
Якщо судини не близько до поверхні шкіри, - то варто.
Коплю на груди 28 апреля в 13:05
після епілятора виростає волосся, на ногах залишаються червоні цятки в місці росту волосини
2 2
Хата на мати 28 апреля в 13:05
У меня не электро, а фото. Стоит
Медсестричка 28 апреля в 13:05
В мене від нього вростало волосся, перейшла на шугаринг/віск потім, а зараз маю фотоепілятор
Як міряти? 28 апреля в 13:06
Ответ дляJENYABEST
Мне ок, пользуюсь лет 18, волос уже почти нет.
От єлктро? Вьі не путаете
Неваляшкина 28 апреля в 13:06
Ответ дляЯк міряти?
От єлктро? Вьі не путаете
Та тут по відповідях, всі попутали :)
Luxurygirl 28 апреля в 13:06
Я слышала про фотоэпилятор хорошие отзывы
Браун

Но он наверное стоит как курс лазера
автор Бла бла бла 28 апреля в 13:06
Ответ дляНеваляшкина
Про який мова?
Простий, який вискубує
Маю рацію 28 апреля в 13:06
Лазер або елекроепіляція (взагалі краще почати з лазеру, а потім електро добивати те, що не взяв).
Електроепілятор - це дуже боляче і якщо схильні до вростання, то воно буде вростати більше, ніж після воску
автор Бла бла бла 28 апреля в 13:07
Ответ дляСанта Барбара
Якщо судини не близько до поверхні шкіри, - то варто.
Взагалі немає судин
Коплю на груди 28 апреля в 13:07
Ответ дляМедсестричка
В мене від нього вростало волосся, перейшла на шугаринг/віск потім, а зараз маю фотоепілятор
розкажіть будь ласка, якщо не важко ☺️, про фотоепілятор. з якими інтервалами його використовувати треба?
в мене після лазерної епіляціі (вже багато років пройшло) почало знову зʼявлятися волосся. на лазер зараз нема часу, то думаю про фото вдома
автор Бла бла бла 28 апреля в 13:08
Ответ дляМаю рацію
Лазер або елекроепіляція (взагалі краще почати з лазеру, а потім електро добивати те, що не взяв).
Електроепілятор - це дуже боляче і якщо схильні до вростання, то воно буде вростати більше, ніж після воску
В мене бікіні лазер, вже 6 років без корекції, на ноги поки не готова, хіба з осені
JENYABEST 28 апреля в 13:09
Ответ дляЯк міряти?
От єлктро? Вьі не путаете
Не путаю электро, от розетки питание.
4 1
Неваляшкина 28 апреля в 13:09
Ответ дляБла бла бла
Простий, який вискубує
То епілятор називається.
Електроепілятор використовують в салоні, тобто б´ють током цибулини волосин. Це дуже різні речі.
Мочалкин блюз 28 апреля в 13:09
Ответ дляБла бла бла
Простий, який вискубує
В мене вже 20 років, ні разу не пошкодувала, що купила).
Країна мрій 28 апреля в 13:10
В мене теж більше 18 років звичайний епілятор Філіпс,майже нічого не вростає,я дуже задоволена,2-3 тижні забуваєш про те волосся
Потринділиця 28 апреля в 13:10
Ответ дляМочалкин блюз
В мене вже 20 років, ні разу не пошкодувала, що купила).
Я теж. Ноги до коліна майже не має волосин, так ото до 10 шт.
Підмишки теж роблю ним.
Неваляшкина 28 апреля в 13:10
Ответ дляJENYABEST
Не путаю электро, от розетки питание.
Електро - це той, що током б´є цибулини волосся. Точно не плутаєте?
Мочалкин блюз 28 апреля в 13:12
Ответ дляПотринділиця
Я теж. Ноги до коліна майже не має волосин, так ото до 10 шт.
Підмишки теж роблю ним.
О, я підмишки так і не змогла, це адський біль. А на ногах так, пару штук лиш росте тепер, можу раз в 3-4 тижні брити.
Як міряти? 28 апреля в 13:12
Ответ дляJENYABEST
Не путаю электро, от розетки питание.
Єто просто єпилятор
Щастя-здоровля 28 апреля в 13:13
Ответ дляЯк міряти?
От єлктро? Вьі не путаете
Ну по одній волосині видаляти це дуже довго
Сунуся в чужі справи 28 апреля в 13:13
Я тоже смуглая лазер за 10 сеансов голень и подмышки вообще ничего не растет , вопросы только глубокому бикини . От эпилятора у меня волосы вростали ужасно
Неваляшкина 28 апреля в 13:14
Ответ дляЩастя-здоровля
Ну по одній волосині видаляти це дуже довго
Он людина написала, що видаляє вже 18 років 😂
Як ухурделю 28 апреля в 13:19
Ответ дляХата на мати
У меня не электро, а фото. Стоит
Он убрал вам волосы навсегда или периодически пользуетесь? Какой промежуток времени между сеансами? Какая у вас модель?
ТочноБудет 28 апреля в 13:20
Ответ дляJENYABEST
Не путаю электро, от розетки питание.
Электро удаляет волосы под действием электрического тока. У Вас обычный эпилятор.
Хата на мати 28 апреля в 13:22
Ответ дляЯк ухурделю
Он убрал вам волосы навсегда или периодически пользуетесь? Какой промежуток времени между сеансами? Какая у вас модель?
Раз в полгода курс месяца полтора каждую неделю и ок.
Прибираю щодня 28 апреля в 13:24
Ответ дляJENYABEST
Мне ок, пользуюсь лет 18, волос уже почти нет.
Користуюсь більше 20 років...як росли, так і ростуть(