Пиши-пропало• 12 апреля 2024
Яку марку контактних лінз можете порадити?
Як вам biofinity та Air Optix?
Советчица Года• 12 апреля 2024
Мені найкраще підійшли о2о2 .Біофініті та аіроптікс якось не зайшли . Все індивідуально
Шумелка Мышь• 12 апреля 2024
Все индивидуально. Подбирается методом проб и ошибок. То что подойдёт кому-то, может не подойти вам.
Гидроусилитель руля• 12 апреля 2024
Air Optix Night and Day AQUA підійшли найкраще донці і багато знайомих їх носить. Але не як в інструкції не знімаючи, а тільки вдягаючи на день. Вiofinity не підійшли. Хоча все індивідуально
Пошаманю• 12 апреля 2024
Я користуюся вжебагато років Johnson&Johnson Acuvue Oasys with Hydraclear. Малій (12 років) купили біофініті. Теж ок.
Хочу в БАНю• 12 апреля 2024
Ношу кларити и все ок. Важно еще раствор. Вот тут я помучилась, пока нашла свой. Сейчас алвера - нрпвится
Засомневаю• 12 апреля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Мені будь який розчин підходить,вони мені все однакові, купляю перший який трапиться))..як він може не підходити?)))
Та_все_ок_будет• 12 апреля 2024
Air Optix топ
Я вот с одноразовыми не могу определиться. Взяла какую-то фирму - каждая третья бракованная
Та_все_ок_будет• 12 апреля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Біофініті краще ніж єйр оптікс
Чем? Мне не зашли вообще
Та_все_ок_будет• 12 апреля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Запросто. Как будто песка в глаза насыпали
Хочу в БАНю• 12 апреля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Все индивидуально. Мне от некоторых дико сушит глаза. Учитывая, что линзы всегда одной марки, то это, соответственно, от раствора.
Альфред Шнитке• 12 апреля 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Посоветуйте фирму
Всі хороші. Силіконгідрогелеві. Але зараз може ще щось краще придумали нове, питайте в оптиці
Та_все_ок_будет• 12 апреля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Та шось не всі(( Гроші на вітер в мене вийшло
Несемо світло разом• 12 апреля 2024
Мне комфортно в Air Optix.
Решила сэкономить недавно - купила 3-х месячные Бауш энд Ломб. Сэкономила... Выбросила на 2-й день, не смогла их просто носить, не подошли.
Виннипуховна• 12 апреля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Я так само ношу такі.
Засомневаю• 12 апреля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Мне комфортно в Air Optix.
От я так само викинула єйр оптікс .. хоча раніше носила, була фанатом акви. Після біофініті це якась товста резина((
Встидаюся запитать• 12 апреля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Мне комфортно в Air Optix.
Це все індивідуально. Я ношу Бауш&Ломб вже 24 роки, за цей час пару раз пробувала інші і не підійшли, поверталася завжди до Бауш, потім перестала експериментувати і купую тільки їх
Несемо світло разом• 12 апреля 2024
Ответ дляЗасомневаю
У моєї подруги теж на Air Optix алергія, не може носити, тільки Біофініті підходять.
А мені в Air Optix чудово.
Альфред Шнитке• 13 апреля 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Одноденні? Оце новина для мене. Сіліконгідрогелеві? А що не сподобалося?
Альфред Шнитке• 13 апреля 2024
Та_все_ок_будет• 13 апреля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Кожна третя бракована. Total від Alcon
Альфред Шнитке• 13 апреля 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Кожна третя бракована. Total від Alcon
А які кращі?
Та_все_ок_будет• 13 апреля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
А які кращі?
Так от я й питаю. Це були мої перші