Пушап Мі мі• 29 апреля 2024
Кто покупает безлактозное молоко, какой фирмы берете?
Вопрос тем, кто в Украине
Пік Антна• 29 апреля 2024
Ответ дляПирожкиня
беру то что дешевле
волошкове поле
галичина
разницы не вижу
волошкове поле
галичина
разницы не вижу
Скажіть, а Ви те Волошкове поле після відкриття в чому зберігаєте? Просто переливши в банку, його ж не треба кип´ятити як звичайне (я просто звичайне беру звичайне, а не ультрапастеризоване)
Херсон це Україна• 29 апреля 2024
Ответ дляПік Антна
Є спеціальні такі підставки типа кувшин пластиковий для м´яких упаковок з молоком. І не треба переливати.
По темі: беру по акціії будь-які фірми.
Квітка папороті• 29 апреля 2024
По темі, якщо реально хочете купити безлактозне, але не рослинне, то беріть Яготинське.в інших наших виробників по суті просто рослинне змішане з коров´ячим знежиреним.
Пирожкиня• 29 апреля 2024
Ответ дляПік Антна
я беру для дочки она за 2 дня выпивает пакет с кофе
храню в родном пакете
а зачем в принципе хоть какоето молоко кипятить? вы пакет неделю пьете?
храню в родном пакете
Пирожкиня• 29 апреля 2024
Ответ дляКвітка папороті
а ви знаєте що таке безлактозне молоко? це звичайне молоко в яке додали фермент лактаза який нейтралізує лактозу
до чого тут рослинне молоко? і що це за поняття - рослинне молоко? це ж 98 відсотків води з додаванням хімії якоїсь
Пік Антна• 29 апреля 2024
Ответ дляПирожкиня
храню в родном пакете
Так, можемо і тиждень пакет молока вживати. Я взагалі не вживаю його, а донька тільки вівсянку/сухі сніданки, або іншу молочну кашу їй варю
Пік Антна• 29 апреля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
По темі: беру по акціії будь-які фірми.
Дякую, але в нашому селі волошкове поле продається в твердих упаковках, і як би щільно ти його не намагався чимось закривати, все одно великий шанс пройти повітрю, а потім і пліснява може швидко прийти
Квітка папороті• 29 апреля 2024
Ответ дляПирожкиня
Шановна, мені не треба лекції читати, які ви в Гуглі вичитали! Хіміком - технологом працювала 15 років і всю кухню відомих виробників знаю зсередини.Тому і пишу, що реально тваринне безлактозне лише Яготинське. Якби ви хоч трохи вміли проаналізувати прочитане, то напевно здогадалися, що рослинне додають для того, щоб здешевити продукт( і це звісно безпечно, бо лактози він не містить). Але що ж це я , вимагаю в істеричної домогосподарки ( з шикарними знаннями з інтернету )процесу мислення
Солоденька цукОрка• 29 апреля 2024
Ответ дляКвітка папороті
Тваринне безлактозе На здоров´я, Галиччина
Солоденька цукОрка• 29 апреля 2024
Ответ дляКвітка папороті
Рослинне молоко дорожче тваринного.
Рекламама• 29 апреля 2024
Ответ дляКвітка папороті
Звідки така інформація
Рослинного молока не існує.
Рекламама• 29 апреля 2024
Ответ дляПирожкиня
Замінник молока рослинного походження роблять методом настоювання.
Вихідний продукт - овес, мигдаль, рис тощо перемелюють і настоюють у воді добу. Потім ретельно проціджують, іноді додають речовину, яка протидіє утворенню осаду.
Хлопаю ресницами• 29 апреля 2024
Купую ульрапастеризоване обовʼязково і яке по знижках. Частіше ТМ на здоров’я або Галичина.