Кто покупает безлактозное молоко, какой фирмы берете?

Вопрос тем, кто в Украине
ir.zhuck 29 апреля в 10:47
не зважаю взагалі на фірму, бо не завжди стабільно є одне й те саме.
дивлюсь на склад - це важливіше
Пирожкиня 29 апреля в 10:47
беру то что дешевле
волошкове поле
галичина
разницы не вижу
Творог для розжига 29 апреля в 10:47
Ферма. Потому что самое дешёвое
Пік Антна 29 апреля в 10:50
Ответ дляПирожкиня
беру то что дешевле
волошкове поле
галичина
разницы не вижу
Скажіть, а Ви те Волошкове поле після відкриття в чому зберігаєте? Просто переливши в банку, його ж не треба кип´ятити як звичайне (я просто звичайне беру звичайне, а не ультрапастеризоване)
Вбигудях 29 апреля в 10:58
ферма
Херсон це Україна 29 апреля в 10:58
Ответ дляПік Антна
Скажіть, а Ви те Волошкове поле після відкриття в чому зберігаєте? Просто переливши в банку, його ж не треба кип´ятити як звичайне (я просто звичайне беру звичайне, а не ультрапастеризоване)
Є спеціальні такі підставки типа кувшин пластиковий для м´яких упаковок з молоком. І не треба переливати.
По темі: беру по акціії будь-які фірми.
Рекламама 29 апреля в 10:58
Яготинське, Галичина - яке є і на яке акція.
Квітка папороті 29 апреля в 11:04
По темі, якщо реально хочете купити безлактозне, але не рослинне, то беріть Яготинське.в інших наших виробників по суті просто рослинне змішане з коров´ячим знежиреним.
Пирожкиня 29 апреля в 11:05
Ответ дляПік Антна
Скажіть, а Ви те Волошкове поле після відкриття в чому зберігаєте? Просто переливши в банку, його ж не треба кип´ятити як звичайне (я просто звичайне беру звичайне, а не ультрапастеризоване)
я беру для дочки она за 2 дня выпивает пакет с кофе
храню в родном пакете
а зачем в принципе хоть какоето молоко кипятить? вы пакет неделю пьете?
Пирожкиня 29 апреля в 11:07
Ответ дляКвітка папороті
По темі, якщо реально хочете купити безлактозне, але не рослинне, то беріть Яготинське.в інших наших виробників по суті просто рослинне змішане з коров´ячим знежиреним.
а ви знаєте що таке безлактозне молоко? це звичайне молоко в яке додали фермент лактаза який нейтралізує лактозу
до чого тут рослинне молоко? і що це за поняття - рослинне молоко? це ж 98 відсотків води з додаванням хімії якоїсь
Пік Антна 29 апреля в 11:16
Ответ дляПирожкиня
я беру для дочки она за 2 дня выпивает пакет с кофе
храню в родном пакете
а зачем в принципе хоть какоето молоко кипятить? вы пакет неделю пьете?
Так, можемо і тиждень пакет молока вживати. Я взагалі не вживаю його, а донька тільки вівсянку/сухі сніданки, або іншу молочну кашу їй варю
Пік Антна 29 апреля в 11:19
Ответ дляХерсон це Україна
Є спеціальні такі підставки типа кувшин пластиковий для м´яких упаковок з молоком. І не треба переливати.
По темі: беру по акціії будь-які фірми.
Дякую, але в нашому селі волошкове поле продається в твердих упаковках, і як би щільно ти його не намагався чимось закривати, все одно великий шанс пройти повітрю, а потім і пліснява може швидко прийти
Солоденька цукОрка 29 апреля в 11:21
Яке по акції таке і беру. Відразу 4-5 коробок.
Квітка папороті 29 апреля в 11:21
Ответ дляПирожкиня
а ви знаєте що таке безлактозне молоко? це звичайне молоко в яке додали фермент лактаза який нейтралізує лактозу
до чого тут рослинне молоко? і що це за поняття - рослинне молоко? це ж 98 відсотків води з додаванням хімії якоїсь
Шановна, мені не треба лекції читати, які ви в Гуглі вичитали! Хіміком - технологом працювала 15 років і всю кухню відомих виробників знаю зсередини.Тому і пишу, що реально тваринне безлактозне лише Яготинське. Якби ви хоч трохи вміли проаналізувати прочитане, то напевно здогадалися, що рослинне додають для того, щоб здешевити продукт( і це звісно безпечно, бо лактози він не містить). Але що ж це я , вимагаю в істеричної домогосподарки ( з шикарними знаннями з інтернету )процесу мислення
Солоденька цукОрка 29 апреля в 11:23
Ответ дляКвітка папороті
Шановна, мені не треба лекції читати, які ви в Гуглі вичитали! Хіміком - технологом працювала 15 років і всю кухню відомих виробників знаю зсередини.Тому і пишу, що реально тваринне безлактозне лише Яготинське. Якби ви хоч трохи вміли проаналізувати прочитане, то напевно здогадалися, що рослинне додають для того, щоб здешевити продукт( і це звісно безпечно, бо лактози він не містить). Але що ж це я , вимагаю в істеричної домогосподарки ( з шикарними знаннями з інтернету )процесу мислення
Тваринне безлактозе На здоров´я, Галиччина
Солоденька цукОрка 29 апреля в 11:24
Ответ дляКвітка папороті
Шановна, мені не треба лекції читати, які ви в Гуглі вичитали! Хіміком - технологом працювала 15 років і всю кухню відомих виробників знаю зсередини.Тому і пишу, що реально тваринне безлактозне лише Яготинське. Якби ви хоч трохи вміли проаналізувати прочитане, то напевно здогадалися, що рослинне додають для того, щоб здешевити продукт( і це звісно безпечно, бо лактози він не містить). Але що ж це я , вимагаю в істеричної домогосподарки ( з шикарними знаннями з інтернету )процесу мислення
Рослинне молоко дорожче тваринного.
Рекламама 29 апреля в 11:28
Ответ дляКвітка папороті
По темі, якщо реально хочете купити безлактозне, але не рослинне, то беріть Яготинське.в інших наших виробників по суті просто рослинне змішане з коров´ячим знежиреним.
Звідки така інформація
Рослинного молока не існує.
Рекламама 29 апреля в 11:31
Ответ дляПирожкиня
а ви знаєте що таке безлактозне молоко? це звичайне молоко в яке додали фермент лактаза який нейтралізує лактозу
до чого тут рослинне молоко? і що це за поняття - рослинне молоко? це ж 98 відсотків води з додаванням хімії якоїсь
Замінник молока рослинного походження роблять методом настоювання.

Вихідний продукт - овес, мигдаль, рис тощо перемелюють і настоюють у воді добу. Потім ретельно проціджують, іноді додають речовину, яка протидіє утворенню осаду.
Хлопаю ресницами 29 апреля в 14:34
Купую ульрапастеризоване обовʼязково і яке по знижках. Частіше ТМ на здоров’я або Галичина.