Девальвация• 29 апреля 2024
Дитина стала глухою.
Після вакцинації дитина стала глухою повністю на одне вухо і я так зрозуміла, що там навіть вже не можливо відновити слух, а в друге вухо потрібен імплант і дитина буде чути. Чи є якісь благодійні фонди які цим займаються, бо він коштує великих грошей, яких в батьків не має.
Девальвация
• 29 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
І яке вам діло до дитини рідної сестры колишнього чоловіка?
вас просили про допомогу?
Ми з нею в дуже гарних відносинах і з колишнім чоловіком теж.
Девальвация
• 29 апреля 2024
Ответ дляФенте Фря
У нас після кпк на шлунок дало, дитина на інвалідності
Боже, як саме?
Девальвация
• 29 апреля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Не може такого бути. Свого часу я дізнавалась для своєї бабусі по слуховому апарату та була програма. Так, треба було вставати в чергу, але робили безкоштовно. Щоправда бабуся взагалі відмовилась і я не подавала документи
Чекати можна багато років. А для дитини це вічність і втрачене дитинство.
Девальвация
• 29 апреля 2024
Ответ дляКолгоспниця
А в якому віці це щеплення робили?
6 років
Девальвация
• 29 апреля 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
яке місто? шукайте в інтернеті для початку по своєму місту фонди, що допомагають дітям-інвалідам та їх родинам. звертайтесь в усі. паралельно відкривайте збір у соцмережах. щось ви назбираєте, щось фонд, так і зберете
Недалеко від Києва. Біла церква
Анонім Перший• 29 апреля 2024
Зверніться до благодійної ініціативи «Рінат Ахметов - Дітям». Там є програма по імплантам, мають допомогти.
Девальвация
• 29 апреля 2024
Ответ дляАнонім Перший
Дякую!!
Дуже дуже вумна• 29 апреля 2024
дуже співчуваю малечі.
у моєї шкіра на грудях облазила після БЦЖ, довго були незаживаючі рани, я добралась до дитячого шкір-вен і завідуюча сказала що відвід вона не має права дати, а по людськи порадила більше не вакцинувати ніколи :(
Кредитная• 29 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
вас просили про допомогу?
Капец. Я общаюсь с родной сестрой своего бывшего мужа, с племяшкой общаюсь тоже. У нас хорошие отношения и мы не чужие люди друг другу.
Думаю, тут так же
Кредитная• 29 апреля 2024
Ответ дляФенте Фря
У нас після КПК було квінке.
Тепер розумію, що нас пронесло, після цих історій
КондуктЕр тролейбуса• 29 апреля 2024
Ответ дляДевальвация
Недалеко від Києва. Біла церква
можете ще в Києві звернутися у фонди
КондуктЕр тролейбуса• 29 апреля 2024
ще
це я вбила в гугл ’благодійна допомога дітям з вадами слуху’ та скопіювала вам кілька перших посилань, там ще є, це батькам треба звертатися всюди, де тільки можуть.
Синиця у спідниці• 29 апреля 2024
Ответ дляДевальвация
Там можна чекати роки, тому й порадили шукати фонди.
Не роками. Дуже швидко черга йде. Розказують,що чекати 5років в черзі,а насправді за пів року вже кличуть на операцію. Багато хто з черги виходить,так як за гроші їде імплантуватися в Європу. Зараз черга зовсім мізерна, дітей повивозили.