успокойте_Меня• 29 апреля 2024

Як у вас закінчився токсикоз? Різко чи поступово?

І в скільки тижнів ? Бо в мене 11 , а таке відчуття що він не збирається закінчуватись 😡
Акуна_Матата• 29 апреля 2024
Кому как повезет.
Залатавая• 29 апреля 2024
В 12 тижнів
Поїхала на море і змінила клімат
В той же день закінчився
175см55кг19лет (она)• 29 апреля 2024
Поступово іде на спад десь з 11,3 днів. Зараз 12,1- інша справа, вже можу на кухню вийти в приготувати повноцінно вечерю
Вот Она Я• 29 апреля 2024
На ранок після пологів. Був КР. Прокинулась і не нудить. Вже не вірила, що таке буде.
автор успокойте_Меня • 29 апреля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вітаю вас , заздрю вам 🥰бо я вже як мавпа якась з 6 тижнів харчуюсь одними бананами і грушами і то це якщо повезе, навіть від води ригаю
автор успокойте_Меня • 29 апреля 2024
Ответ дляВот Она Я
Я все ще вірю що закінчиться раніше 🥹
175см55кг19лет (она)• 29 апреля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Розумію вас, тримайтеся)))
Я за останні дні магічним чином почала їсти ЇЖУ. До того 6 тижнів також на фруктах і Марії)
Эта_Шикарна)• 29 апреля 2024
Дитині вже 13 років буде,я й досі пам’ятаю дату,коли закінчувалось 12 тижнів,я її в календарі відмітила. Чекала , не могла дочекатись. Саме в цей день токсикоз і закінчився.
Мамкиня доця• 29 апреля 2024
Резко. А родзале. Как начались схватки так и попустило. И это не шутка. А начался токсикоз с 6 недель. И так обе беременности.
ЧорноброваЯ• 29 апреля 2024
Резко на 12й неделе
автор успокойте_Меня • 29 апреля 2024
Ответ дляМамкиня доця
Хай Бог милує 😳
Эта_Шикарна)• 29 апреля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Розумію вас, тримайтеся)))
Так, а ще на зеленому чаї, яблуках і гранатах.
ЕллИКА• 29 апреля 2024
В четыре с половиной
Эта_Шикарна)• 29 апреля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Хай Бог милує 😳
Не переживайте,це скоріше рідкість. Зазвичай рівно 12 тижнів, але деякі продукти до кінця вагітності так і не змогла їсти,відвернуло. Як тільки народила, знову вони мені нормальні стали.
Нафаня Маня• 29 апреля 2024
После экватора сразу, одномоментно
Говорю відверто• 29 апреля 2024
Різко в один день. Навіть дату пам´ятаю 16 лютого, а дитині вже 12 років.
Не будь КакСвета• 29 апреля 2024
У мене різко.
Кінець 12 тижня - токсикоз є, сильний. Він був сильний десь з 7 тижня.
Перший день 13 тижня - вже немає.
Так обидві вагітності.
Ноунэйм• 29 апреля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Я все ще вірю що закінчиться раніше 🥹
У мене ще на схватках нудило, 9 місяців токсикозу, я вийшла з пологовому худіша на 5кг чим в довагітній вазі
Носки на подтяжках• 29 апреля 2024
Токсикоз- це саме найгірше було за період вагітнрсті. Самі роди не були такі страшні. Закінчився, як і пишуть дівчата, теж різко. Але точно трішки більше 12 неділь був. Бо пам´ятаю, що теж чекала 3 місяці. Цей час настав, а воно все тошніло. Потім одного дня проснулась зранку і як нічого не було.
Маргарита sh• 30 апреля 2024
В первую беременность резко
Во вторую постепенно
Не против• 30 апреля 2024
Ответ дляВот Она Я
Тошнило всю беременность?
Вот Она Я• 30 апреля 2024
Ответ дляНе против
Тошнило всю беременность?
Да