Продовжила ВПО собі та дітям 2роки та 8 років.
Заяву подала 2.03.2024 АКТ депутата та справку зі школи привезла 15.03
Чоловіка ІПН вписувала в заяву.
Досі немає виплат ніяких, офіційно в декреті, звоню сьогодні а вони скидають слухавку Совбес Бучі.
Чоловіка ІПН вписувала в заяву.
Alena-алёна• 29 апреля 2024
Дзвоніть або йдіть до них. Може якісь документи треба донести. Я теж чекала довго. Потім подзвонила я сама. Сказали, що треба довідку донести. На питання чому вони не подзвонили, відповіли, що ніколи їм кожному дзвонити. Також може і відмова бути - теж ніхто не повідомляє. Все залежить від працівників і від їх відповідальності.
Ответ дляAlena-алёна
Я дзвонила після першого траншу, сказали на розрахунку!
Я питаю продовжено?
Вона каже не бачимо, на розрахунку.
А сьогодні не дозвонилась, скидали.
Я питаю продовжено?
Вона каже не бачимо, на розрахунку.
А сьогодні не дозвонилась, скидали.
Alena-алёна• 30 апреля 2024
Ответ дляЦе я-0407
Я питаю продовжено?
Вона каже не бачимо, на розрахунку.
А сьогодні не дозвонилась, скидали.
Я питаю продовжено?
Вона каже не бачимо, на розрахунку.
А сьогодні не дозвонилась, скидали.
Ще дзвоніть, нехай скажуть чому досі на розрахунку. Вже повинна бути відповідь.
Я так розумію, що на розрахунку - це в роботі.Система автоматично опрацьовує данні. Але якщо данних не вистачає, то система далі не працює і чекає додаткових документів, які вводяться вручну працівниками.
Ответ дляAlena-алёна
Сказали щє через тиждень подзвонити.
Alena-алёна• 02 мая 2024
Ответ дляЦе я-0407
Сказали щє через тиждень подзвонити.
А пояснили, в чому справа? Мені перший раз теж сказали передзвонити через тиждень, а діло просто лежало і нічого не робилось. А другий раз вони вже його подивились і побачили, що довідки не вистачає.