Мавка• 30 апреля 2024
АД во время беременности
Девочки, поделитесь опытом, кто пил и что пил? Была у двух неврологов, одна сказала убирать, вторая сказала продолжать пить. Два невролога проверенные и хорошие, толковые. Я в растерянности…
Сейчас пью золофт минимальную дозировку 50
Срок 8 недель
Щастя-здоровля• 30 апреля 2024
Ой, божечко. А як ви збираєтеся ’вивозити’ піклування про дитину? І щастя, якщо дитина здорова буде. Я не зі зла питаю, розумію, що це некоректно і злобно. У мене син з депресіями і твердо вирішив дітей не мати, я повністю підтримую його, бо це несправедливо зробити дитину і повністю скинути її на партнера, бо сам аби собі дав раду. АД це тимчасові затички, вони працюють декілька років, а потім приходиться щось міняти і цей час жахливий. Не розумію таку сміливість.
Чесно брешу• 30 апреля 2024
Так такие препараты нельзя пить во время беременности, у плода могут быть патологии потом
Щастя-здоровля• 30 апреля 2024
Ответ дляЧесно брешу
Не всі. Той самий Золофт абсолютно сумісний з вагітністю. Наш психіатр вже не одну вагітну на Золофті провів.
АдеКВАтная• 30 апреля 2024
Ну як зазвичай пишуть на таких препаратах, що треба оцінити співвідношення шкода/користь, тобто якщо ви без препаратів підете у вікно виходити, то треба продовжувати пити. Але це не вітамінки, можуть бути ризики. При прийомі таких серйозних препаратів бажано не вагітніти взагалі, а до лікуватись спочатку, а як вже так сталося то я б припинила препарати заради дитини
Ответ дляЩастя-здоровля
Шо «божечко», це Ви так тіпа «підтримати» людину, якій і так важко? Хоч не бийте зверху. Ви повну дурню написали, до АД нема звикання, вони змінюють біохімію мозку, і якщо депресія не викликана генетичною схильністю, мозок починає працювати так як потрібно потім без них. А на АД дбають про дитину так само добре, як і без депресії, і живуть якісним життям. Авторе, я лікар-психіатр з ліцензією, Золофт - хороший препарат, який допустимий привагітоості і грудному вигодовуванні, він не чинить тератогенного ефекту. Перший лікар скоріше за все просто боїться, всі «дорослі» лікарі звикли «боятися» вагітних. Все буде добре у Вас! Нелікована депресія у матері набагато більше шкодить дитині, ніж примарні побочки. Пс. Спеціально написала не під анонімом
В курсі діла• 30 апреля 2024
Ответ дляT_Sp
Лікарю, скажіть, будь-ласка, за есциталопрам. Він теж дозволений при вагітності та ГВ? Дозування 10 мг.
Мавка
• 30 апреля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
У меня уже 3е детей, вывожу нормально
И если не заметили то дозировка у меня минимальная, 50, а пьют до 600 в день
И у меня не депрессия, а боязнь общества, засиделась в декрете) сказали временно
Ответ дляВ курсі діла
Так, есциталопрам теж дозволений і не чинить ефекту на дитину, 10 мг - це мінімальна терапевтична доза, від якої є ефект. А годуючим мамам можу порадити прекрасний ресурс для перевірки ліків, сумісних із вигодовуванням: e-lactancia.org Там в пошук треба латиною забити діючу речовину препарату, і робот за розміром молекули напише, чи проникає він в грудне молоко - «великі» молекули не проникають
Мавка
• 30 апреля 2024
Ответ дляЧесно брешу
Почему тогда доказовый невролог говорит, что можно?
АдеКВАтная• 30 апреля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Якщо ви і сина в депресії так «підтримуєте» то я прям не знаю що вам і сказати…
В курсі діла• 30 апреля 2024
Ответ дляT_Sp
Дуже дякую! Гарного Вам дня!
Щастя-здоровля• 30 апреля 2024
Ответ дляМавка
У меня уже 3е детей, вывожу нормально
Зрозуміло. Я щиро бажаю вам вийти з цього стану і жити своє щасливе життя. Я не зрозуміла контексту.
Щастя-здоровля• 30 апреля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Так, вам же ж видніше як жити і підтримувати дитину з психічними патологіями. Дякую за пораду, я обов´язково перегляну свій підхід.
Мавка
• 30 апреля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Я конечно постараюсь сойти с препарата, но если будет хуже, то вернусь, потому что нервы тоже на ребенке отражаются
Мавка
• 30 апреля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Да, я уменьшила дозу на 1 таблетку раз в два дня, и сейчас уже 1 таблетка раз в 3 дня и через неделю вообще не планирую пить
Ребенок незапланированный, но мы ему рады)
Мавка
• 30 апреля 2024
Ответ дляT_Sp
Согласна с каждым Вашим словом
Мавка
• 30 апреля 2024
Ответ дляT_Sp
Скажите, мне врач порекомендовал уменьшить дозу и потом сойти совсем и пить потом цефавору 25 капель 3 раза в день. Думаете поможет?
Мавка
• 30 апреля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Спасибо большое 💋
Щастя-здоровля• 30 апреля 2024
Ответ дляМавка
Ні, навіщо. От я вам кажу, наш психіатр регулярно проводить вагітність зі своїми пацієнтками на Золофті. Я так розумію, що вони себе добре почувають і з дітками все ок. Він активно веде свої соціальні сторінки і хвалиться такими дівчатами. Все у них добре. От навіщо страждати, якщо можна не страждати?
Мавка
• 30 апреля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
А вдруг мне повезет и я не буду страдать и беременность все сгладит))
АдеКВАтная• 30 апреля 2024
Ответ дляМавка
Я вже прочитала який у вас діагноз, впевнена що ви чудово впораєтесь і без таблеток, а те що ви зараз золофт в мінімальному дозуванні пʼєте не вплине на плід, все буде добре. Вітаю вас і бажаю легкої вагітності
Щастя-здоровля• 30 апреля 2024
Ответ дляМавка
Амінь))) Нехай саме так і буде!
Мавка
• 30 апреля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Спасибо Вам большое, всего самого хорошего Вам)
Спасибо за консультацию
Ответ дляМавка
А цель какая? Отменить препарат? Если да, то постепенное снижение дозы это правильный подход. Но если есть показания, важно не прерывать прием раньше времени, иначе симптомы вернутся - просто потому, что для перестройки биохимии мозга нужно время. Не меньше 6 мес после полного!!! ухода симптомов
Ответ дляМавка
Не нужно «сходить» с препарата, если есть показания его принимать. Мозг не успевает перестроить свою химию. И если прекратить прием раньше, чем есть показания, симптомы вернутся( честное слово, риск для малыша отсутствует