Инвесторы вкладывают в Украину миллиарды! Они что то знают?

Строят и открывают новые и новые заводы, инвестируют миллиарды. Покупают заводы за границей и перевозят их в Украину. Значит они знают, что с Украиной все будет ОК. Иначе бы не рисковали.
Это очень хорошие новости для нас Украинцев!
показать весь текст
Вишневий цвіт 30 апреля в 19:00
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ваша думка і я її поважаю

Для мене ницість, ЦИНІЗМ автора і кількох дописувачок, які зміною у рота, з шаблонними, але непереконливими аргументами намагаються розказати що ракети то не у всіх і часто-густо фігня питання, закордоном СІМ´Ї що живуть в безпеці РАЗОМ - то страждання і рабство....

Подивіться навкруги... Перемогою пахне?(((
У вас у темі вже під сотню відповідей, тролихо. Ви чергова сьогодні?
За кордоном - так, рабство для людей, котрі мали в Україні певні досягнення. Ракети дійсно не скрізь: шанс загинути під колесами в Румунії чи від колумбайна в штатах десь такий же, якщо не вищий.
Ви, тролихо, знецінюєте Україну у цих десятках своїх постів. Вам за це платять, а шкода, що такий ниций спосіб заробітку існує. Краще б на завод у благословенній Європі.
6 1 1
сЛАдКОежКА 30 апреля в 19:01
Ответ дляБабка_в_кедах
Манька под анонимом?))
Настюша, она же веселка8. Маня сегодня ’Бояукраїночка’. В палате пересменка.
3 1
Elena_Kiev_Solomenskiy 30 апреля в 19:04
так вы уточните какие заводы. это про оружие скорее всего.
df364tye3 30 апреля в 19:05
спасибо насмешили ,,
1 1
Играю_на_кларнете 30 апреля в 19:06
Ответ дляДама_с_караваем
Думаю знает. Но он просрал свое время. И теперь для него все повернулось к лесу задом! Плутон-планета смерти, зашел в карту россии на 20лет. Их ждет распад!
Ура!
Кудесница_с_пургеном 30 апреля в 19:07
Ответ дляВишневий цвіт
У вас у темі вже під сотню відповідей, тролихо. Ви чергова сьогодні?
За кордоном - так, рабство для людей, котрі мали в Україні певні досягнення. Ракети дійсно не скрізь: шанс загинути під колесами в Румунії чи від колумбайна в штатах десь такий же, якщо не вищий.
Ви, тролихо, знецінюєте Україну у цих десятках своїх постів. Вам за це платять, а шкода, що такий ниций спосіб заробітку існує. Краще б на завод у благословенній Європі.
Ото наболіло у вас, три попередні ваші акаунти не змогли аргументовано переконати?:)

Можете про мене казати що завгодно, але я бачу реальність навкруги:

Чоловіків гребують і скоро їм ще більше загнуть гайки
Ціни почнуть зростати
Вже анонсують необхідність піднімати оплату за електрику
Економіку продовжують заганяти в задній прохід
Щодня бомблять прифронтові міста
Слава богу не щодня, але ж... Є руйнування і в містах, що вдалені від фронту
Закони, які приймають і анонсують, розривають шаблони здорового глузду

Знецінення України немає.... Є любов до батьківщини.... є ненависть до руснявої сволоти... ненависть до можновладців, що поставили собі ціллю попри все набити кармани... Є жаль до себе - в які часи ми живемо.... Є сюрреалізм ситуації
Стриптизерка 30 апреля в 19:08
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ви знущаєтесь?
Ракети менше всього бачать жителі на заході нашої країни (і то питання враховуючи останні події)
А східна частина, центр - ой як послати вас зараз хочуть
Ні, не хочуть послать) Краще ніж вдома нема ніде. Це я вам як мешканка Харкова кажу.
4 1
Кудесница_с_пургеном 30 апреля в 19:14
Ответ дляСтриптизерка
Ні, не хочуть послать) Краще ніж вдома нема ніде. Це я вам як мешканка Харкова кажу.
Обнімаю:)
ЯяяКакаджамбо 30 апреля в 19:17
Ответ дляИнфотуфелька
Пока только ботам платят, за откровенну ересь.
не совсем ересь. В нашем регионе строится например немецкий завод
1 1
Тётя Хрюша 30 апреля в 19:22
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ото наболіло у вас, три попередні ваші акаунти не змогли аргументовано переконати?:)

Можете про мене казати що завгодно, але я бачу реальність навкруги:

Чоловіків гребують і скоро їм ще більше загнуть гайки
Ціни почнуть зростати
Вже анонсують необхідність піднімати оплату за електрику
Економіку продовжують заганяти в задній прохід
Щодня бомблять прифронтові міста
Слава богу не щодня, але ж... Є руйнування і в містах, що вдалені від фронту
Закони, які приймають і анонсують, розривають шаблони здорового глузду

Знецінення України немає.... Є любов до батьківщини.... є ненависть до руснявої сволоти... ненависть до можновладців, що поставили собі ціллю попри все набити кармани... Є жаль до себе - в які часи ми живемо.... Є сюрреалізм ситуації
Ви забули головне..- ’ХОТЬПОРЖОМ’ уже маємо!!!
Кудесница_с_пургеном 30 апреля в 19:36
Ответ дляТётя Хрюша
Ви забули головне..- ’ХОТЬПОРЖОМ’ уже маємо!!!
Да щось не смішно(
Черпак_для_фантазий 30 апреля в 19:36
а тому що усі війни рано чи пізно закінчуються, нам усім хочеться щоб раніше, та є як є. Кризи/війни/катіклізми найкращий час для інвестицій та започаткування чогось нового. Купуй, коли ллється кров... крупний капітал так і робить
Криниця щастя 30 апреля в 19:51
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ото наболіло у вас, три попередні ваші акаунти не змогли аргументовано переконати?:)

Можете про мене казати що завгодно, але я бачу реальність навкруги:

Чоловіків гребують і скоро їм ще більше загнуть гайки
Ціни почнуть зростати
Вже анонсують необхідність піднімати оплату за електрику
Економіку продовжують заганяти в задній прохід
Щодня бомблять прифронтові міста
Слава богу не щодня, але ж... Є руйнування і в містах, що вдалені від фронту
Закони, які приймають і анонсують, розривають шаблони здорового глузду

Знецінення України немає.... Є любов до батьківщини.... є ненависть до руснявої сволоти... ненависть до можновладців, що поставили собі ціллю попри все набити кармани... Є жаль до себе - в які часи ми живемо.... Є сюрреалізм ситуації
Мне комфортно только дома и легко
Кудесница_с_пургеном 30 апреля в 20:03
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
а тому що усі війни рано чи пізно закінчуються, нам усім хочеться щоб раніше, та є як є. Кризи/війни/катіклізми найкращий час для інвестицій та започаткування чогось нового. Купуй, коли ллється кров... крупний капітал так і робить
Та дай би Боже щоб вже закінчилось
Сили вже на кончині
К.сюнька 30 апреля в 20:03
Какое производство на Украине?!
Уже электроэнергию отключают периодически, а далi буде......
Это земли выкупает Монсанто. Хорошие на Украине чернозёмы, фашисты в годы ВОВ вывозили составами, а сейчас можно скупить за бесценок.
Кудесница_с_пургеном 30 апреля в 20:03
Ответ дляКриниця щастя
Мне комфортно только дома и легко
Ракети не літають, шахедів нема?
Чоловік , син є?
ЛижТолько 30 апреля в 20:21
Если это так, то для нас не обязательно хороший знак. Вымрет народ и свободная дорога чужим жить и зарабатывать на нашей земле. Украина без украинцев нужна многим
тяжкаялюдина 30 апреля в 20:33
Ответ дляДама_с_караваем
А какая вам разница? Он говорит правду!
Україна - для вас тільки Львів та Ужгород?
З Сум і Сумщини вивозять навіть сільгосптехніку.
Не думаю, що Запоріжжя, Херсон, Харків зараз інвестиційно привабливі регіони.
2 1
Говорилка 30 апреля в 20:33
Ответ дляДама_с_караваем
https://www.youtube.com/watch?v=lJo5uazZa3Q
Вот послушайте!
Открывают военные производства в воюющей стране. Это удобно.
Говорилка 30 апреля в 20:34
Ответ дляЧарівне зіллячко
Подкидывают копеечную работу украинцам.. ?
Дешевая рабочая сила и рядом рынок ’сбыта’. Удобно.
тяжкаялюдина 30 апреля в 20:35
Ответ дляЯяяКакаджамбо
не совсем ересь. В нашем регионе строится например немецкий завод
Біля Буковеля?
Кудесница_с_пургеном 30 апреля в 20:39
Ответ дляЛижТолько
Если это так, то для нас не обязательно хороший знак. Вымрет народ и свободная дорога чужим жить и зарабатывать на нашей земле. Украина без украинцев нужна многим
Судячи з реальності навколо в ваших словах є доля правди...
Завжди з рушником 30 апреля в 20:47
Ответ дляИнфотуфелька
Пока только ботам платят, за откровенну ересь.
это не ересь, так и есть.. вижу все изнутри, надеюсь так и дальше будет
Завжди з рушником 30 апреля в 20:49
Ответ дляШотуткоїться?
Який завод запустився? Хто інвестував?
что вы подразумеваете под словом завод? вы наверное не понимаете о каких идет речь. В вашем представлении завод - это азовталь? 99,9% заводов до 3000 кв.м. площадью
Завжди з рушником 30 апреля в 20:50
Ответ дляЗубожиння
Наведіть приклади і побільше.

Зараз організовують спільні підприємства по виробництву зброї. Про інші галузі не чула
пищевая промышленность, нереально много проектов, стройки полным ходом
Завжди з рушником 30 апреля в 20:51
Ответ дляПожмаковна
Есть такое. Тоже слышала, что будут много вливать в Украину
уже все влили, дай бог чтоб не преставали.
Завжди з рушником 30 апреля в 20:51
Ответ дляЧарівне зіллячко
Можете чтоб потом компенсации требовать? Не?
нет, строят пока есть деньги, и пока дают гранты
Кудесница_с_пургеном 30 апреля в 20:53
Ответ дляЗавжди з рушником
это не ересь, так и есть.. вижу все изнутри, надеюсь так и дальше будет
Я працюю в цій сфері
Застій
Київ і область, частково центр
Завжди з рушником 30 апреля в 21:00
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я працюю в цій сфері
Застій
Київ і область, частково центр
почему у вас застой? вы участвуете в тендерах? если да, по цене не можете опуститься, чтоб выиграть проект? До войны мы ни одного тендера не могли выиграть, т.к. все было договорено, а если и выигрывали по цене, то опрокидывали нас в итоге и все равно отдавали проекты постоянным своим исполнителям кто на откатах, зайти было нереально. Сейчас все наоборот.
Червона рута 30 апреля в 21:04
Ответ дляКудесница_с_пургеном
я пишу з передмістя Києва
і я не розумію на кого розрахований Ваш спітч? Релаьність (та, що справжня, а не з телемарафону) вказує на те, що (вибачте, але..) у нас ДУПА
З чоловіками
З мирними жителями, що гинуть або яких ранять щодня
з містами, які нищать
з населеними пунктами, які рашистим грьбоані (щоб були прокляті вони до скону віків!!!!!!!!!!!!!!!!) зтираються з лиця землі

Які інвестиції? ПРИКЛАДИ НАВЕДІТЬ
Ми в сраці! :(((((((((((((((((((
Метлайф😂