Василина Семеніч• 30 апреля 2024

Дівчата, від кого йшли чоловіки. Що ви робили?

Як йшли в нове життя? Як давали собі раду з дітьми? Як склалось ваше життя? Як ви взагалі реагували?
AmazingLady• 30 апреля 2024
Ответ дляКарамбОлька
а Вы о наших реалиях в курсах? Почему мужчины проще относятся к детям жен, нежели женщины к детям мужчины?
Может потому что детей в большей степени тянут именно женщины?
Так че им париться, мужчинам, плюс они как то проще относятся к чужому роду. А женщины вообще другой вид, они любят зачастую только своих детей, другие как отпрыски конкурентки
Не тяните никого, не рожайте просто как в последний вагон

Миловидна леді• 30 апреля 2024
Ответ дляJenyaFlower
О боги. Даже арабец не экзотика? Тогда КТО? Негрилла из Мавритании?
Мексиканец)
AmazingLady• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Якби він 100% про них турбувався, готував сніданки і вечері, мив їм жопи, водив/забирав в школу/гуртки, робив уроки, сидів на лікарняних, вставав по ночам коли вони обпісялись/хворіють, а я б тільки ввечері приходила і казала ’привіт малі, як діла, ну біжіть десь там пограйтеся’, то хай будуть)
Та вы шо, а женщины с детьми хотят чтобы это мужчина с которым они живут делал .надо же. Он же тоже самое будет кричать ее детям
JenyaFlower• 30 апреля 2024
Ответ дляМиловидна леді
Мексиканец)
Надо же, такое откопать. Я и не знала,что они в Германии есть)
Українська зірочка• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
І шо то було? Як пояснив?
Там була суміш факторів, батьки втручались в наше життя, ми почали сімейне життя через «зальот», жили у батьків перший час, я сильно прислухалась до своєї мами і поводила себе не по-дорослому. Просто коли ми зійшлись знову, то почали все з чистого листа, багато чого кожен переосмислив, ми обоє змінились, стали більше піклуватись один про одного. Я думаю, що то справжнє кохання і ми трохи приклали зусиль, щоб його зберегти.
Обижулька• 30 апреля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
По вашему все украинские мужчины нищеброды?
Кому що болить)))
Аноним НаВсеГда• 30 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Ще не бачила жодної жінки, яка б хотіла шоб її новий чоловік мив жопи її дітям, вставав до них по ночам коли вони пісяються і сидів з ними на лікарняному.
Не видумуйте чого нема.
Багато навіть рідних батьків-чоловіків відносно своїх дітей живуть в режимі ’прівєт, як діла, ну біжи до мами/пограйся’, а тут вітчим.
Обижулька• 30 апреля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
За рубежом да
Не будет богатый с переселенками мутить
Буде
Українська зірочка• 30 апреля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
а чого тоді розлучалися?
Бо молоді і дурні були. Але нам це розлучення допомогло почати цінувати один одного. Зараз мені страшно подумати, що я могла свій скарб подарувати іншій дівчині.

AmazingLady• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не видумуйте чого нема.
Да прямо, полно тут тем что новый папа не хочет с ребенком время проводить, гулять и элементарно покормить. Сама не выдумывайте
миссАрфография• 30 апреля 2024
Ребёнку был год, общие долги оформлены на меня. Адвокат не дала гарантий по разделу, посоветовала погасить самой.
Нашла партнёра и заработали с ней денег на гос заказах. Улетела я отдохнуть. Потом ещё пошла к врачу и он выписал ад. Вообще замечательно все стало. Ну и адвокат выбила алименты с бывшего хорошие. Арест счетов помог ему осознать необходимость платить (помог начальник исполнительной службы).
Нужно просто не замыкаться в себе. Мне помогли знакомые, друзья. Я рассказала максимальному количеству людей, что нуждаюсь в помощи и мне эту помощь дали.
автор Василина Семеніч • 30 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Развелись по молодости/глупости. Я похудела, похорошела, страдала, но вида не показывала. Прибежал через месяц после развода, люблю не могу. Сейчас снова женаты, уже второй ребенок, 2 квартиры, дача, 2 машины, живем душа в душу.
У вас історія гарна. До мене мій не прибіжить більше ніколи, і ніколи більше разом не будемо, страждаю дуже
Почекуха• 30 апреля 2024
23 роки прожили в шлюбі, Завів коханку, розлучилися. Рішення про розлучення ще не вступило в силу, а вже говорить, що жалкує і просить подати апеляцію. Не хочу повертатися до того аду в якому жила останній рік, усвідомила головний урок - людина, якій довіряла найбільше встромила ножа в спину.
Країна мрій• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не видумуйте чого нема.
Там написано про ЙОГО дітей. Жопою читаєте
автор Василина Семеніч • 30 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
А на момент розводу у вас була вже спільна дитина, коли ви розійшлись?
СКИБИДЫШь• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не видумуйте чого нема.
Все разные. Биологический отец, да имел ввиду и меня, и детей. Я все сама тянула. Отчим встает и ночью, если надо. И купит детям, что надо, поговорит, поможет с уроками и пр. Я не расчитывала на нового мужа в этом смысле. Но ясно, что я только за
Залізна тьотя• 30 апреля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
в сенсі ’йшли’? мій летів як гімно з лопати, хай дякує що речі свої не під вікнами збирав.
вигнала і одразу в хаті чисто стало (виявляється то просто було багато його хламу), і готувати не треба 100500 страв, і часу вільного з´явилося багато, живу і радію.
заради справедливості, жили ми з ним добре, в цілому людина він не погана, просто любить запхати уя в чужих жінок
Ну вот мой бывший муж от меня ушел
Задолбулька• 30 апреля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Чудово, краще без чоловіка, ніж з мудаком. Вірте в себе і все буде ок
Де ви побачили що він мудак і без нього краще?
Біток чи ефір?• 30 апреля 2024
Ответ дляЗадолбулька
Автор запитала, від кого йшли чоловіки і що вони робили. Я відповіла. Все

Задолбулька• 30 апреля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
А коли жінка йде від чоловіка, то вона мудачка, чи знову таки чоловік мудак, бо з ним жити не можливо?
Залізна тьотя• 30 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Прям все женщины с детьми этого хотят?
Залізна тьотя• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не видумуйте чого нема.
Один из моих братьев живет с женщиной, имеющей ребенка от предыдущих отношений. Ребенку 2 года. Мой брат носится с этим ребенком так, как будто это его сын
AmazingLady• 30 апреля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Прям все женщины с детьми этого хотят?
Прям на Советчице такие темы не редкость. Не интересуется моим ребенком. А чего он должен им интересоваться
Українська зірочка• 30 апреля 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Так, був син, 2 роки. Рік ми мешкали окремо. Він дуже часто приходив до сина, гуляв з ним, піклувався про нього, фінансово його забезпечував.
Залізна тьотя• 30 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
А нафиг он женился на женщине с ребенком, если на этого ребенка ему пофиг?
Аноним НаВсеГда• 30 апреля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Сама ви жопою читаєте, цей комент це вже була відповідь в діалозі, після відповіді про ЙОГО дітей.
Мовчу, але хочу• 30 апреля 2024
Ответ дляБорода
Так чоловік Вас кинув, чи дітей? Дітей 50% на 50% виховуйте та забеспечуйте. Прикольно так пітушки влаштувалися. Я від тебе йду - а діти? Забирай і йди
++ ага, как плодиться - так аЖ бегут и скачут, а как обеспечивать ’это толко твои дети! а я ниЧАГО не должен!’ - это то, что я наблюдают! За шиворот и пусть обеспечивает! И посмотреть как к нему очередь выстроится из жаждущих быть с мужчиной с ’прицепом’ (если что, я не разведена) но эти сопли убивают ’бывшая орет.. не могу понять чего???’ ага. бывшая тянет сама детей и орет,, а он бедняжка не может понять ШО от него невинного хотят! У знакомой случай, ее бросил мужчина беременную... мда. Сейчас купил ей квартиру (ребенку!!) полностью его обеспечивает... ну, грустно, но она не в обиде...
всегдаДаДа• 30 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
девушка выходите за меня - разведенный, да еще 2 детей, нет- так это наши дети и ты моя бывшая- нет, у меня принцип чего-то вспомнилось
Мовчу, але хочу• 30 апреля 2024
Ответ длямиссАрфография
+ рада за Вас, но это редкость... увы
Янка-угомонись• 30 апреля 2024
Ответ дляПуки-куки
Щодо відповідальності.
Серьезных отношений не хотят.