Не будь КакСвета• 30 апреля 2024
Те кто пьет витамин д, вам вопрос
В дозировке 2000 МО, вы пьете каждый день 1 раз? Или как?
Тоска в носках• 30 апреля 2024
Ответ дляМасіус
І як наші предки жили?
Куча захворювань, і куча смертей.
А я нівроку• 30 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Зупиніться, будь ласка. Д не у всіх норм засвоюється, не всі його добирають. У людей з деякими діагнозами -- хронічна недостача.
как вы красиво ответили, спасибо. а то в голове только маты и некоторое недоумение тупости отдельных индивидуумов
Тоска в носках• 30 апреля 2024
Ответ дляА я нівроку
я лазила после работы ,нагуливала километраж. загорелая как черти шо и оказался страшнейший дефицит. муж ездит машиной и у него норм((
То і я нагулюю кроки постійно і дефіцит маю
Крижана бурулька• 30 апреля 2024
Підтримуюча профілактична доза - 2000 од кожен день,з жовтня по квітень, а можна і довше. Я приймаю 1000 од, просто тому що малій купую це дозування. Малувато, але краще, ніж нічого.
Оті всі рекомендації по 5000 - 10000 од то вже маркетинг з потенційною шкодою для здоров´я. Такі дозування приймати без попередніх аналізів неможна.
Ответ дляМасіус
Удалено администрацией...
Що вас спонукало так швидко злитися в агресію? Невміння відстоювати свою точку зору екологічно? Це ж відсторонена тема, я вас точно ніяк не зачепила.
Вітамін Д це не те щоб класичний вітамін, я не просто так про гормони написала. Ви пишете неправдиву інформацію.
А я нівроку• 30 апреля 2024
Ответ дляМасіус
А їздить в танку? Якщо в машині то вітамін д він отримує через лобове скло авто
вы свое лобовое стекло протрите, может и прояснится, но вряд ли все же. у вас другой диагноз
ПолБатона• 30 апреля 2024
Ответ дляМасіус
Так ви сказали😂
по тому що я казала то факт,і його легко перевірити,що якість життя та тривалисть була значно нижче чи у Ви з цього приводу хочете посперечатися?
Ответ дляTammy21
Набридло вам недалеким пояснювати прості речі,
Не будь КакСвета
• 30 апреля 2024
Ответ дляМасіус
Я забрала всю вашу негативную энергию в виде позитивной себе. Спасибо
Ну шо не так?• 30 апреля 2024
Ответ дляА я нівроку
эндокринолог сказала, каждый божий день, до середины мая. а летом раз в неделю поддерживающе- до середины сентября и снова поехало каждый день
Солнце никак не влияет на выработку витамина Д. У всех дефициты, даже у людей в солнечных странах
Тоска в носках• 30 апреля 2024
Ответ дляМасіус
Тут не кроки потрібно намалювати,а на сонці посидіти хвилин 20
Тобто, по вашому, ходячи на вулиці це не те? А сісти - це саме те що треба.
Жерица ночи• 01 мая 2024
Ответ дляМасіус
Ключове на вулиці ви сказали, і ні слова що під сонцем гуляєте, а на вулиці може в тіні гуляєте
Ну дитячі майданчики на сонці всі, де ми буваємо )
Жерица ночи• 01 мая 2024
Ответ дляМасіус
Ультрафіолет є навіть в тіні, це як радіація )