Луноликая Вика• 30 апреля 2024

Чи купувати дитині туфлі?

Дівчинка 4 роки, ходить в садок. Зараз зі взуття має кросівки і мокасини. В основному носить легінси чо спортивні штани, аби під час тривог не змерзла в підвалі. Сукні є, але одягає тільки на прогулянку. Чи потрібно їй на зараз купувати такі туфлі? Чи почекати і одразу купити босоніжки?
Фото для прикладу
Христя в тiстi• 30 апреля 2024
кросівки і босоніжки, туфлі не потрібні
dulenok• 30 апреля 2024
я б не покупала, кроссовок, макасин и босоножек достаточно
Я_не_аноним_100%• 30 апреля 2024
Пару недель и настанет время для босоножек, не понадобятся, а осенью будут уже малы. Я бы не покупала
Клевотница• 30 апреля 2024
Мєв моєї були туфлі кожного року і кожного року вона їх взувала пару разів )) зараз жара вже. Кросівки, босоножки. Навіщо їй туфлі. Моя в 10 років взагалі в найках на всі випадки життя і одні легкі кросівки. А такі туфлі не зручні, як на мене
Анонім Завгосп• 30 апреля 2024
Я б не купувала, якщо немає приводу для черевичок. Якщо ще є свято, гості, весілля, тощо, та дозволяють фінанси, то можна і туфлі. А так кросівки та мокасини - достатньо. Через пару тижнів вже босоніжки та крокси взувати.
Їжак в панчохах• 30 апреля 2024
Не потрібні , зараз і під плаття можна взути макасіни чи кроси
В моїй хаті моя правда• 30 апреля 2024
Зависит от ребенка, моя босоножки не выносила - выросла, а до сих пор ненавидит когда ноги пачкаются, а вот в легких туфельках ходила все лето
Затишне кубло• 30 апреля 2024
Я б купувала одразу сандалі. Навіть якщо буде якійсь привід причепуритися, ніхто за сандалі з гарними шкарпетками не насварить ;)