Фляшунька• 30 апреля 2024
Це удача, чи все-таки залежить від жінки, і від того як вона мислить?
Одні жінки важко працюють і чогось досягають, нема що сказати. А я інші, які працюють, працюють так важко, і всеодео толком нічого не мають. Але є і ті, яким все без майже зусиль. Маю знайому, ну точніше не знайому а справді бачила її разів 2. У неї життя мрії (особисто моєї мрії). У неї 3 дітей, величезний будинок приватний, новий рендж ровер з салону, чоловік купив rolls Roy’s місяць тому. В Тік ток показує своє життя. Браслет картьє 3 шт, постійно подарунки від чоловіка страшенно дорогі , на днях купив сумку Шанель яка майже 10 тисяч доларів коштує. Ні, вона не модель , вона дуже багато готує і ні в чому відмови не знає. В неї навіть візочок для 3 дитини від Діор…
Тому я собі думаю, від чого це залежить? Від жінки (її характеру , поведінці , як ставиться до чоловіка), чи таки удача?..
любименькая• 30 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Кому нужно? Быть комфортным ради кого простите? Ради мужика? А почему не он должен быть комфортным для нее?
Потому что у него баблишко…
Не специально ради него, а просо самой по себе быть приятной в общении.
Эти женщины причины со всеми а не прогибаются под мужа. Просто легкий жизнерадостный характер.
Ну вот душнила все понимают кто это- а это наоборот.
Бабка_в_кедах• 30 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А почему бы не быть комфортным друг для друга? Иногда посмотришь на семью и мат на мате, злые, собачатся, даже попросить воды передать нормально не могут, заводятся с полоборота
Я думаю, що тут мова не про це. Наприклад, якщо чоловік хоче щодня смачний сніданок о шостій ранку, щоб жінка була завжди в гарній формі і в гарному настрої - ти маєш догодити. Навіть якщо ненавидиш вставати рано і ненавидиш спорт
Пригощаю кашею• 30 апреля 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Ужас(
Кудлата хмаринка• 30 апреля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Доволі болісний досвід, як для дитини, але мабуть він був потрібний, хочу в це вірити.
Конечно, болючий.
Но примите как опыт, намотайте на ус и применяйте в жизнь 👌🏻😏
Фляшунька
• 30 апреля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Я уже немолодая девушка, тертый калач, так сказать😂
Считаю, что человек не меняется в 99 % случаев.
Меняется в 1 % - это когда сам ооооочень того захочет.
Скупость, как по мне, одна из самых говенных черт, особенно для мужчины.
Он скупой будет на ВСЕ. Подумайте об этом.
Никогда не видела смысла быть с мужчиной, с которым много ’не’ 😏
Зачем терять время?
Ну мій колишній заробляв багато грошей але вічно для мене не було як і для всіх навіть рідної мами.
Ну і ще й до того для нього робота в дома (готування прибирання і прання це не робота - це просто обовʼязок) і жінка яка вдома і багато готує і прибирає це вона відпочиває. Що думаєте з цього приводу?
Тролю як можу• 30 апреля 2024
Треба мати вдачу. Я наприклад дуже гарна була молодою, але моє оточення це жебраки, такі як і я. Такою і лишилась
Фляшунька
• 30 апреля 2024
Ответ длялюбименькая
Потому что у него баблишко…
А хто така душніла? Я зараз серйозно питаю. Опишіть мені оцю душнілу
Кукусикиииииии• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Я дуже зациклена на матеріальному. Мабуть від недостатку
Я це до того, що жінки майже однакові , але чомусь одні живуть так і інші так) ну засмученою не виглядає , маючи все
Нет, все разные. Вы ошибаетесь. Сколько шаболд, кому они нужны
Солоденька цукОрка• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
А я не заздрю а захоплююсь!) чи вже нічого не можна обговорити бо то відразу заздрість?
Ни от чего это не зависит.Уже не говоря о том что жизнь длинная и могут быть в его бизнесе взлеты и падения
Бабка_в_кедах• 30 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Ужас(
Для деяких жінок - нормально) Зате є брендові сумки, редж ровер і гарне життя за рахунок чоловіка)
Перша на селі• 30 апреля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Потому что зависть - это плохо
Плохо кому? Почему плохо?
Я_и_моя_собака• 30 апреля 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Тоді з ним може не треба сходитись якщо все це не твій спосіб життя?
Перша на селі• 30 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
зависть стимулирует на свершения)
Если бы все было так просто
Бабка_в_кедах• 30 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Не мій. Я й не живу так.
Місячне Сяйво• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Просто цікаво, який такий характер треба мати? Вона взагалі свого чоловіка боготворить. І навіть якщо він скаже їй що поїде на 6 місяців кудись вона скаже ок і буде чемно чекати. Невже таке люблять такі чоловіки? А до інших то такі зуби може показати ого.
то есть она просто удобная жена?
Бабка_в_кедах• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
А що ви вимагали від свого чоловіка, у якого є гроші? За те, що весь побут на вас? Чому не могли прямо сказати, що хочете такий-то одяг і таку от машину?
Фляшунька
• 30 апреля 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Казала. Він казав дорого всьо, не можу собі дозволити. Ха
Солоденька цукОрка• 30 апреля 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Бывший автора не из тех,кто самоутверждается за счет покупок,вот и все
Плюс трудился ради денег,а не с воздуха
Аноним_• 30 апреля 2024
Есть внешние факторы, но многим людям мешают двигаться дальше психологические проблемы. Если постоянно учиться, не создавать проблем на ровном месте и не задерживаться там, где нет перспектив, должен быть прогресс. И важно, какая у человека цель и от чего он готов отказаться ради этого. Многие на каком-то этапе готовы остановиться, им не нужен ролс ройс
Бабка_в_кедах• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Мені здається, треба було говорити, що для вас важливо, наприклад, гарний одяг, хороша косметика і тд. Чи йому взагалі на вас було байдуже?
Бабка_в_кедах• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Ем.. Дозволити побалувати вас хоча б хорошим одягом, аби ви були задоволені? У нього ж наче є гроші
Покращена• 30 апреля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Зачем терять время?
стоит так же добавить что такой будет скупым не только с автором, и богатый щедрый муж знакомой тут не при чем, знакомой реально просто скажем так помимо легкого характера по природе ещё и удача вовремя на голову свалилась, а та и ухватилась за правильное место))) ну а скупой мужик сколько бы он не зарабатывал будет искать женщин готовых терпеть либо пахать самой что бы в доме всё от А до Я было, бо такой не даст)) это так и автору и девочкам памятка. По этому да, счастливое замужесто здесь многое зависит и от Удачи и от Характера и мужского и женского, тут 50 на 50 вот прям.
Покращена• 30 апреля 2024
И все же я немного фигню написала выше и наверное это реально вопрос больше к удачи встретить свою половинку, так то по личным наблюдениям я знаю много пар и неприлично богатых и очень бедных, но все счастливы по своему и там есть любовь и равноценное отношение к друг-другу, даже у очень богатых не видела такого вот чтоб он Султан а она Роксолана с опущенной головой, или чтобы у женщины характер был прямо пушинка, ну такого тоже и там не видела, разных и миллионеры любят тоже оказывается)- но ключевое слово взаимно любят и так до седных волос)) желаю всем нам такой любви девочки
Бабка_в_кедах• 30 апреля 2024
Ответ дляПокращена
А я по своєму досвіду, спостерігала, що в парах, де чоловік заробляє добре, а жінка від нього залежить - там чоловік керує майже всім. Все-таки у нього буде відчуття влади і жінці доведеться багато в чому підлаштовуватись
Баба на горошині• 30 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
А. С этого бы начинали. Бледун и терпила.
Очень бледный ?
Диви яка я пава!• 30 апреля 2024
Ответ дляПерша на селі
Плохо кому? Почему плохо?
Тому, кто испытывает зависть