Фляшунька• 30 апреля 2024

Це удача, чи все-таки залежить від жінки, і від того як вона мислить?

Одні жінки важко працюють і чогось досягають, нема що сказати. А я інші, які працюють, працюють так важко, і всеодео толком нічого не мають. Але є і ті, яким все без майже зусиль. Маю знайому, ну точніше не знайому а справді бачила її разів 2. У неї життя мрії (особисто моєї мрії). У неї 3 дітей, величезний будинок приватний, новий рендж ровер з салону, чоловік купив rolls Roy’s місяць тому. В Тік ток показує своє життя. Браслет картьє 3 шт, постійно подарунки від чоловіка страшенно дорогі , на днях купив сумку Шанель яка майже 10 тисяч доларів коштує. Ні, вона не модель , вона дуже багато готує і ні в чому відмови не знає. В неї навіть візочок для 3 дитини від Діор…
Тому я собі думаю, від чого це залежить? Від жінки (її характеру , поведінці , як ставиться до чоловіка), чи таки удача?..
МеняАЖтрусит• 30 апреля 2024
Скорее всего удача. Везение. Может по судьбе у неё так написано)

автор Фляшунька • 30 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Значит вы такой человек я-то вам комфортно только гостевой брак и такие мужчины тоже есть. У автора просто прослеживается какая-то нехорошая тенденция ’что нужно делать за браслеты и машину’ а это нормальным людям неинтересно, как и те кто рассуждает категориями что там у женщины особого между ног
Я виходить трохи тупувата? Як це змінити?
Смайлик• 30 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Лично я не понимаю, зачем нужны Роллс ройсы, Картье и сумки Шанель. Дом это да. Но с тремя детьми наверняка такой гемор, что не рада будешь и дому.
Конечно, она ж всё сама тянет))) ни нянь, ни домработниц там нет. Оч тяжело)))
Пригощаю кашею• 30 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я и гостевой не хочу. Лучше чтоб давал денег и вообще не пересекаться)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Потому что находится рядом, мельтешит, я устаю от людей.
как в анекдоте.. женщина мужчине в половом акте: ’Давай или туда или сюда, а то раздражает’)))
Хропочка з гривкою• 30 апреля 2024
Автор, я все ж таки думаю, що і від удачі залежить і від самої жінки, бо знаю як удачливих жінок так і тих кому не щастить взагалі, саме не щастить.
Кудлата хмаринка• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Дякую за відповідь) ви я бачу дійсно в цьому розумієтесь! А можна питання?
А якщо чоловік дуже жадний, заробляє багато грошей , але жадний навіть до себе, його нічого не змінить? Ну і не любить ні говорити не любить дуже сильно бо все що я казала для нього це нісенітниця..
Я уже немолодая девушка, тертый калач, так сказать😂

Считаю, что человек не меняется в 99 % случаев.
Меняется в 1 % - это когда сам ооооочень того захочет.
Скупость, как по мне, одна из самых говенных черт, особенно для мужчины.
Он скупой будет на ВСЕ. Подумайте об этом.

Никогда не видела смысла быть с мужчиной, с которым много ’не’ 😏
Зачем терять время?
Пригощаю кашею• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Не изменится. Жадность это навсегда. Такого не тронет даже если женщина голодает или травмируется. Ему плевать, деньги для него все. Таких надо обходить за километр.
Диви яка я пава!• 30 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
А зачем ему давать вам деньги, если вы ничего не будете для него делать?

Хропочка з гривкою• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Просто цікаво, який такий характер треба мати? Вона взагалі свого чоловіка боготворить. І навіть якщо він скаже їй що поїде на 6 місяців кудись вона скаже ок і буде чемно чекати. Невже таке люблять такі чоловіки? А до інших то такі зуби може показати ого.
Про її зуби він знає, повірте.)))
Пригощаю кашею• 30 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Они такими стали от избытка денег.
Когда не хватает на самое необходимое и вечно на стрессе, женщина не будет спокойной и милой
Это точно.
Смайлик• 30 апреля 2024
Я просто знаю сколько некоторые женщины терпят от мужей ради этих бабок, потому что для них была цель - красиво жить.
Я_и_моя_собака• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Может меньше корысти и потребительства? Потому что это ваше ’ми все однакове маємо там’ как разсамо по себе стоит по цене улицы
Диви яка я пава!• 30 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Они такими стали от избытка денег.
Что-то не всех женщин богатство делает спокойными и милыми
Пригощаю кашею• 30 апреля 2024
Ответ дляСмайлик
Чужие люди дома. Не расслабиться вообще(
Брюльтик• 30 апреля 2024
автор, це везіння і хороший характер. везіння зустріти і закохатися взаємно саме з успішним і хорошим чоловіком і хороший характер, мудрість це все не втратити.
інша справа, коли це все жінка заробила сама, там пахати і пахати треба.
Стетоскопуло• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Звичайно що ні) я взагалі немаю чоловіка
Я про те, що зраджують і бідні
Бідним немає на що в плані фінансів
Я_и_моя_собака• 30 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Да, это наверное приятно, но кто б это делал просто так от широты души. Может есть какие-то фонды которые этим занимаются?
Пригощаю кашею• 30 апреля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Хз. Не хочет ну и ладно)

Пригощаю кашею• 30 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Может)
Хропочка з гривкою• 30 апреля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка

Зачем терять время?
Праві повністю! Мій батько був скупий. І це було і щодо грошей і щодо емоцій і щодо всього на світі. Це жахливо! Але у пізньому віці зустрів жінку, на яку нічого не жалкує. Може розумніший став, може вік, хто зна... Але я зрозуміла, якщо чоловік щодо тебе скупий, бігти від нього і швидко, прям закарбувалось на все життя!
Бабка_в_кедах• 30 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Думаєте, що з таким достатком вони няньок найняти не можуть?)
Бабка_в_кедах• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Ні, от готування і діти на ній)
Ем... Тоді я їй не заздрю
ПП-шница• 30 апреля 2024
Три варианта на все времена.Родители.Муж.Сама крута в чем-то.
Вашей с мужем повезло, от него и зависит.
Кудлата хмаринка• 30 апреля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Вот Вы и увидели пример того 1 % - человек изменился именно потому что захотел.
Что его сподвигло - не знаю и не вижу смысла гадать на кофейной гуще🤭

Не уверена, что тут дело только в другой женщине. Скорее много факторов.
Но ключевое - его желание.

Вы абсолютно правы, смотрите на его отношение именно к Вам. Если Вам НЕ ок - значит нужно бежать.
Бабка_в_кедах• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Ну звісно боготворить))) Мабуть і терпить ще його. Бо який саме в неї саморозвиток і дохід? Без чоловіка вона зможе жити таким життям?
Хропочка з гривкою• 30 апреля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка

Но ключевое - его желание.

Доволі болісний досвід, як для дитини, але мабуть він був потрібний, хочу в це вірити.
Бабка_в_кедах• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
А що таке комфортний партнер і тошнотворний?
Бо мене тут кинули на днях з дитиною і почула якраз такі слова мені з тобою не було комфортно, я всього весь час боявся і переживав
Не виносити мозок, бути чемною з партнером. Слухатись і намагатися йому догодити. А якщо він не задоволений - мовчки вислухати і намагатися догодити сильніше
Дикая Роза• 30 апреля 2024
Залежить від того як вміє борщ готувати
вре_Динка• 30 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Няня ж не заменит мать. А шум от 3 детей я представляю какой. И переживай за каждого.
так пишете, наче у тих хто працює і немає статків, як у пості автора дітей не мають)