Амбасадор щастя• 30 апреля 2024
Какой подарок на 35 лет девушке считаете достойным?
Я считаю, что хорошим подарком будет телефон или ювелирка. А вы ?
Эт вернячОк• 30 апреля 2024
Деньги, конечно. Я к ювелирке равнодушна, например. Телефон у нее есть скорее всего. А за денежку может купить, что захочет. Я долго выбираю вещи, меряю, хожу, думаю. Люблю обувь и сумки, но опять же надо мерять...
Наездница• 30 апреля 2024
Від кого?))
Мені друг на 35 подарував чашку і всякі сувеніри з фірмового магазину Гаррі Поттер, то вже 2 роки моя сама улюблена чашка, один з найкращих подарунків.
Чоловік на 34 подарував мольберт, канву і набір фарб, також один з самих цінних для мене, хоча і прикраси і дорогі девайси дарував і до цього і після усього, то цей самий самий улюблений
Мозговая пилочка• 30 апреля 2024
Ответ дляГубка Боб
Або infinity fx 35
И сейчас автор такая -у мужа зарплата 30т грн😂
Витворунка• 30 апреля 2024
Дивлячись які інтереси. Мені краще два-три квитки в театр на різні вистави, ніж золото. Взагалі його не маю.