Амбасадор щастя• 30 апреля 2024

Какой подарок на 35 лет девушке считаете достойным?

Я считаю, что хорошим подарком будет телефон или ювелирка. А вы ?
ЕлькиПальки• 30 апреля 2024
Якщо знаєте що дівчина хоче саме це

Анонім-ка• 30 апреля 2024
Тот который хочет себе девушка , я терпеть не могу ненужный хлам
Карамбулкул• 30 апреля 2024
Від кого?
Эт вернячОк• 30 апреля 2024
Деньги, конечно. Я к ювелирке равнодушна, например. Телефон у нее есть скорее всего. А за денежку может купить, что захочет. Я долго выбираю вещи, меряю, хожу, думаю. Люблю обувь и сумки, но опять же надо мерять...
Наездница• 30 апреля 2024
Від кого?))
Мені друг на 35 подарував чашку і всякі сувеніри з фірмового магазину Гаррі Поттер, то вже 2 роки моя сама улюблена чашка, один з найкращих подарунків.
Чоловік на 34 подарував мольберт, канву і набір фарб, також один з самих цінних для мене, хоча і прикраси і дорогі девайси дарував і до цього і після усього, то цей самий самий улюблений
автор Амбасадор щастя • 30 апреля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Від кого?
Від чоловіка
Така бойова Я• 30 апреля 2024
Ролексы

Губка Боб• 30 апреля 2024
Авто
Губка Боб• 30 апреля 2024
Hyundai ix 35)))
Губка Боб• 30 апреля 2024
Або infinity fx 35
Мозговая пилочка• 30 апреля 2024
Ответ дляГубка Боб
Або infinity fx 35
И сейчас автор такая -у мужа зарплата 30т грн😂
Эт вернячОк• 30 апреля 2024
Недвига, если от мужа
Витворунка• 30 апреля 2024
Дивлячись які інтереси. Мені краще два-три квитки в театр на різні вистави, ніж золото. Взагалі його не маю.