Аноним_Русалка• 30 апреля 2024
Чи робили ви паузу у відносинах?
Щоб деякий час не спілкуватися, та зрозуміти куди рухатися далі.
Первоклашка Я• 30 апреля 2024
Что это за отношения, в которых надо делать паузу?
И отношения ли это вообще?
НаБалКоніХодять• 30 апреля 2024
Когда я говорю это выражение, это совсем не о паузе. Вежливая формулировка разорвать отношения никого не обидев.
Аноним_Русалка
• 30 апреля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
И отношения ли это вообще?
Я часто почала ображатися, бо мені потрібно вже більше, а він поки не готовий.
І відпустити один одного не хочемо, а як далі бути не знаємо.
Аноним_Русалка
• 30 апреля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ми не хочемо нічого рвати
Первоклашка Я• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Если он не готов, то он не готов.
Не надо его принуждать.
Пауза в отношениях это и есть то, что написано в комментарии 2.
Не надо его принуждать.
Коварная Зая• 30 апреля 2024
Это означает разойтись, но сейчас часто так именно формулируют. Типа другой так влюблен, что прям сказать то, что есть нельзя...надо какую-то фигню нести. Считаю лучше честно сказать в тактичной форме
Маю рацію• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
После месяца у нас была пауза около 2х недель, а потом все с новой силой и более глупости не делали
Аноним_Русалка
• 30 апреля 2024
Ответ дляКоварная Зая
Мені часом боляче і я хочу тікати, це моя травма, я багато де так зробила, тут допомогає те що ми говоримо, я розповідаю що мене турбує, можливо я занадто поспішаю, та хочу щоб він за кілька днів бігом щось змінив а йому потрібно більше часу
Аноним_Русалка
• 30 апреля 2024
Ответ дляМаю рацію
Мабуть я маю надію що він так зможе визначитися та проявить ініціативу, що мене забагато було останні дні, я досить емоційно на все реагую
Муууумие• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
В такому випадку Ви можете зробити цю паузу, не оголошуючи про неї. Я маю на увазі, що Ви можете віддалитися і дати йому та собі трохи часу на подумати. Звісно, відповідати на дзвінки, повідомлення, але коротко й по суті, а от зустрічі на якийсь час припинити. Я вважаю це дійсно дає трохи часу всім визначитись, але спочатку видихнути, тим більше Ви сама пишете трохи його задушили.
Вся така шо куди там• 30 апреля 2024
Якщо ВАМ потрібна пауза, то беріть. Думайте про себе. Поясніть чоловікові, що вам треба подумати. Десь місяць, не менше, тільки не зриватися.
Кастрюлька• 30 апреля 2024
У мене зараз з чоловіком пауза, пішов жити до мамані. А я пожила одна, і думаю, як це дійти до Рагсу і розвестись. Колись тут створювала подібну тему, так що я розумію ваші переживання.