КинДза• 30 апреля 2024
Мене ніколи не любили...
По-справжньому. За все життя був лише один чоловік і той виявився не моєю людиною.
Чим більше прагнеш кохання, тим більше воно тебе уникає.
Інесса -5c9a• 30 апреля 2024
Знаю жінок за 45, та й чоловіків, які і одружені не були і дітей немає, розумні, симпатичні, не знаю як так, доля?!🤔
КинДза
• 30 апреля 2024
Ответ дляМудробаба
Себя любите. Этого достаточно.
Цього не достатньо.
Мудробаба• 30 апреля 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Любовь вообще редкость.
Мудробаба• 30 апреля 2024
Ответ дляКинДза
Цього не достатньо.
Мне достаточно. Налюбилась выше крыши. Мужло этого не ценит. Больше ни грамма любви какому то мужику. Я достойна любви. И только я.
120-120-120 (не худею)• 30 апреля 2024
Коли Ви сама себе любите, то вам якось стає байдуже, що вас там хтось не полюбив.
Мене от більше хвилює, щоб я любила. А ще я так полюбила себе, що тепер не виходить закохуватись у інших.
КинДза
• 30 апреля 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Не знаю доля чи ні.
Інесса -5c9a• 30 апреля 2024
Ответ дляМудробаба
Любовь вообще редкость.
Ну любові часто й в шлюбі немає, або вона проходить, але ж партнер по життю є...
Мудробаба• 30 апреля 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Надо він потрібен той партнер? Щоб муляв очі поруч?
Мудробаба• 30 апреля 2024
Ответ дляБагряна осінь
Мене любити не потрібно. Головне щоб давали гроші і не замахували
Шопингмонстр• 30 апреля 2024
Ответ дляМудробаба
Себя любите. Этого достаточно.
Самый тупой совет в мире.
Но звучит круто и современно 🤣
КинДза
• 30 апреля 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Люблю себе, будь в кого не закохаюсь.
Мудробаба• 30 апреля 2024
Ответ дляШопингмонстр
Самый тупой совет в мире.
Но звучит круто и современно 🤣
А кого любить? Сцяного мужика? Да щас)
Рубаю олівлє• 30 апреля 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
У мене брат 45 років, симпатичний, гарна посада, нерухомість, автівки, без шкідливих звичок, ніколи не палив і не вживав алко, і самотній. Були якісь стосунки, але нічого серйозного
КинДза
• 30 апреля 2024
Ответ дляМудробаба
А кого любить? Сцяного мужика? Да щас)
А хіба немає гідних чоловіків?
Во первых проблема в том что у вас есть определенный типаж который по вашему должен вас любить. А у вашего типажа совсем другие представления о предмете своей любви. Спускайтесь с небес на землю
Во вторых. Вы должны внутри себя определить что именно вы хотите от мужчины. Ни один мужчина, особенно сейчас, не хочет отношений в которых он все время что то должен. И тем более мужчины ненавидят когда на них висят. Женщина для мужчины игрушка.
Рубаю олівлє• 30 апреля 2024
Ответ дляБагряна осінь
То тільки так здається. Мене чоловік повністю забезпечує, не парить мізки, але ж хочеться уваги чоловічої, обіймів, сексу. Але, певно, в житті так звжди- чогось та невистачає.
Шопингмонстр• 30 апреля 2024
Ответ дляМудробаба
А кого любить? Сцяного мужика? Да щас)
Речь в том, чтоб Вас любили.
Но Вы не в курсе, что это...
Мудробаба• 30 апреля 2024
Ответ дляКинДза
А хіба немає гідних чоловіків?
Годный это юный красавец девственник щедрый миллионер который всю жизнь любил и хотел тебя одну, никогда не изменял, не обижал, не предавал, не абьюзил, сразу позвал замуж и всю жизнь любит обеспечивает пылинки сдувает? Где ж такого найти.
КинДза
• 30 апреля 2024
Ответ дляЕллИКА
Немає типажу абсолютно.
Матеріальне теж не на 1 місці, важливіше гарне ставлення, здорові стосунки.
Мудробаба• 30 апреля 2024
Ответ дляЕллИКА
Зачем он нужен если он ничего не должен?
Мудробаба• 30 апреля 2024
Ответ дляШопингмонстр
Речь в том, чтоб Вас любили.
Но Вы не в курсе, что это...
Я в курсе. Знаю когда любят и когда нет.
Багряна осінь• 30 апреля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
А я і не казала, що не хочеться, .Але увага , обійми і секс можуть бути і без кохання. Я також заміжня, до речі, але з віком на любов погляди сильно помінялись. Головне повага у відносинах, як на мене.
КинДза
• 30 апреля 2024
Ответ дляМудробаба
Ні, це чоловік у прямому значенні цього слова.
Мудробаба• 30 апреля 2024
Ответ дляКинДза
Можно подробнее? Я и описала идеального Мужчину.
КинДза
• 30 апреля 2024
Ответ дляМудробаба
Ну він не обов´язково має бути мільйонером, а тим більше цнотливим, вірніше, зовсім не має бути таким.