АІТ чи звільняє від служби в армії?

В сина виявили АІТ. Читала,що хвороби щитовидної залози є підставою для непридатності до військової служби як в мирний, так і у воєнний час. Чи так це насправді? Хтось може з цим стикався?
Пополняю_Карму 30 апреля в 21:52
Навряд зараз так є. Якщо навіть цукровий діабет на інсуліні не є приводом бути не придатним до служби .... І навіть рак ..
Щас ухожу 30 апреля в 21:52
Я думаю,якщо інвалідність оформите,то так.Поки що 3 групу звільняють від призову.
Муркошечка 30 апреля в 21:54
Він є у багатьох. Його і не лікують. Лікують гіпо /гіпертериоз.
Банан-барабан 30 апреля в 21:55
Ответ дляЩас ухожу
Я думаю,якщо інвалідність оформите,то так.Поки що 3 групу звільняють від призову.
Ніхто не дасть інвалідність при аіт. Це не така страшна хвороба.
автор Колишня муза 30 апреля в 21:55
Ответ дляЩас ухожу
Я думаю,якщо інвалідність оформите,то так.Поки що 3 групу звільняють від призову.
Думаю,що з таким не дають інвалідність.
Крихітка на всі 30 апреля в 21:58
Ответ дляКолишня муза
Думаю,що з таким не дають інвалідність.
Нет, какая инвалидность. Это обычная болезнь, такая как гастрит, например. У меня АИТ и гипотериоз. Пью гормоны.
САМ_ТАКОЙ 30 апреля в 21:58
Ответ дляПополняю_Карму
Навряд зараз так є. Якщо навіть цукровий діабет на інсуліні не є приводом бути не придатним до служби .... І навіть рак ..
Я как раз обследовалась и рядом военный у врача пытался выяснить, как ему жить дальше. Диабет и что-то ещё какой-то тяжести. В общем букет болячек. И он уже военный.... Вот, нашли. Значит был годен.
Барабан для дорослих 30 апреля в 21:58
Ответ дляКолишня муза
Думаю,що з таким не дають інвалідність.
Ви дійсно думаєте , що воюють геракли? Без жодної хронічної хвороби ? Особливо чоловіки 45 +
автор Колишня муза 30 апреля в 22:01
Ответ дляБарабан для дорослих
Ви дійсно думаєте , що воюють геракли? Без жодної хронічної хвороби ? Особливо чоловіки 45 +
Якось про це не думаю,я запитую зовсім інше,дитині 13 років ще,просто цікаво чи в когось таке було.
автор Колишня муза 30 апреля в 22:03
Ось таке написано в одній статті.
Порушення ендокринної системи, харчування і метаболізму
У цій категорії визнаються непридатними люди з такими хворобами:

усі хвороби щитоподібної залози;
усі типи цукрового діабету;
порушення інших ендокринних залоз;
порушення обміну речовин, зокрема всі види ожиріння зі значними порушеннями функцій.
Доречі свіжа стаття за квітень цього року.
Пополняю_Карму 30 апреля в 22:02
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я как раз обследовалась и рядом военный у врача пытался выяснить, как ему жить дальше. Диабет и что-то ещё какой-то тяжести. В общем букет болячек. И он уже военный.... Вот, нашли. Значит был годен.
Я не представляю кто в здравом уме с такими диагнозами дают пригодность
Дикая Роза 30 апреля в 22:04
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я как раз обследовалась и рядом военный у врача пытался выяснить, как ему жить дальше. Диабет и что-то ещё какой-то тяжести. В общем букет болячек. И он уже военный.... Вот, нашли. Значит был годен.
Тю...для вас это открытие?что медкомиссия на отстань у многих была. Жалобы есть?годен,и служат до сих пор...
САМ_ТАКОЙ 30 апреля в 22:06
Ответ дляПополняю_Карму
Я не представляю кто в здравом уме с такими диагнозами дают пригодность
Даже если идёт добровольцем, то меня удивил именно тот факт, что мужчина уже будучи военным узнал о диагнозе. И видно, что такой потрепанный, с фронта. Ну как так... С таким диагнозом и контроль крови, и спец питание нужно. Но как есть.
Шкідлива молекула 30 апреля в 22:13
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Даже если идёт добровольцем, то меня удивил именно тот факт, что мужчина уже будучи военным узнал о диагнозе. И видно, что такой потрепанный, с фронта. Ну как так... С таким диагнозом и контроль крови, и спец питание нужно. Но как есть.
Так може не було діагнозу до служби. Буває і після стресу раптово. Добре, що боровм по кафе та соляріям і всі інваліди
КликОЛЬКА 30 апреля в 22:14
Ответ дляКолишня муза
Ось таке написано в одній статті.
Порушення ендокринної системи, харчування і метаболізму
У цій категорії визнаються непридатними люди з такими хворобами:

усі хвороби щитоподібної залози;
усі типи цукрового діабету;
порушення інших ендокринних залоз;
порушення обміну речовин, зокрема всі види ожиріння зі значними порушеннями функцій.
Доречі свіжа стаття за квітень цього року.
Автор, аіт у дуже багатьох. Це навіть хворобою не вважають, якщо гормони в нормі. Аіт не лікують.
Барабан для дорослих 30 апреля в 22:15
Ответ дляКолишня муза
Якось про це не думаю,я запитую зовсім інше,дитині 13 років ще,просто цікаво чи в когось таке було.
13 років? І Ви вже про мобілізацію думаєте??
автор Колишня муза 30 апреля в 22:17
Ответ дляБарабан для дорослих
13 років? І Ви вже про мобілізацію думаєте??
Я хіба про це запитувала? До чого тут мобілізація? Питання було про службу в армії.
Сама собі лікар 30 апреля в 22:17
Ответ дляБарабан для дорослих
13 років? І Ви вже про мобілізацію думаєте??
Вы знаете, моему ребенку 10, астма. Лечимся у частных врачей. Аллерголог сама рекомендовала идти в поликлинику и фиксировать астму и там. Как раз в связи с тем, что мальчик, и потом нужна история болезни, чтоб что-то кому-то доказать.
автор Колишня муза 30 апреля в 22:19
Ніхто не знає бачу. Запитаю в лікарки,як на контроль будем йти.
Як міряти? 30 апреля в 22:19
Ответ дляКолишня муза
Я хіба про це запитувала? До чого тут мобілізація? Питання було про службу в армії.
то служби в армії вже ж не буде!
НеГолосую 30 апреля в 22:19
Ответ дляБарабан для дорослих
13 років? І Ви вже про мобілізацію думаєте??
А коли треба замислюватися,дивлячись що коїться?
Повітруля 30 апреля в 22:21
Ответ дляКолишня муза
Ось таке написано в одній статті.
Порушення ендокринної системи, харчування і метаболізму
У цій категорії визнаються непридатними люди з такими хворобами:

усі хвороби щитоподібної залози;
усі типи цукрового діабету;
порушення інших ендокринних залоз;
порушення обміну речовин, зокрема всі види ожиріння зі значними порушеннями функцій.
Доречі свіжа стаття за квітень цього року.
Я Вам так скажу: на гражданці може і не мобілізують, а от якщо вже в ЗСУ, то з великою вірогідністю труба. Мій батько доброволець, мобілізувався на другий день війни без всяких ВЛК, не до того було. Мав тиреотоксикоз на той момент. Коли проходив ВЛК вже через півроку служби, отримав обмежену придатність. В цьому році, на жаль, стан погіршився і щитовидну видалили, тепер у нього гіпотиреоз, пожиттєво прийом гормону і контроль аналізів. Пройшов знов ВЛК. І шо? Знов обмежена придатність! Подав апеляцію на перерозгляд рішення ВЛК і паралельно проходить лікарів для МСЕК, бо тепер має право на інвалідність. От Вам і військова медицина...
Сама собі лікар 30 апреля в 22:25
Посмотрите приказ Минобороны 402, розклад хвороб. Пригодность / непригодность зависит от потери функций щитовидной железы.

Это статья 13, непригодность - пункт а:

Стаття 13: медичний огляд громадян та військовослужбовців під час визначення ступеня придатності до військової служби, до навчання у ВВНЗ проводиться після стаціонарного обстеження в умовах спеціалізованого закладу охорони здоров’я (установи). У разі виявлення вузлового зоба (вузол більше 1 см в діаметрі) виконується пункційна біопсія щитоподібної залози під контролем УЗД та цитологічне дослідження біоптату. Якщо відсутні дані про новоутворення, огляд проводиться за пунктом «г».

1) до пункту «а» належать:

тяжка форма цукрового діабету: інсулінозалежний з лабільним перебігом (часті, більше двох, кетоацидотичні або гіпоглікемічні стани), наявністю ускладнень (проліферативна стадія ретинопатії, генералізована симетрична полінейропатія, хронічна сенсорно-моторна або автономна нейропатія, нефропатія в стадії протеїнурії більше 0,5 г/добу та розвитком ниркової недостатності, макроангіопатія) або наявністю потреби в застосуванні більше 60 одиниць інсуліну на добу для досягнення стану субкомпенсації вуглеводного обміну;

рецидивуючий тиреотоксикоз важкого ступеня (схуднення, екзофтальм, задуха у спокої, частота пульсу більше 120 ударів на хвилину та порушення серцевого ритму);

тяжкі форми гіпотиреозу, що потребують призначення в складі замісної терапії тиреоїдних гормонів у дозуванні 100 мг та більше на добу;

нецукровий діабет, що потребує постійного проведення замісної терапії.

До цього пункту належать також усі хвороби залоз внутрішньої секреції (гіпофізу, наднирників, паращитоподібної та статевих залоз), які супроводжуються відповідними клінічними проявами та відхиленнями в лабораторних показниках; потребують тривалого (більше 1 року) патогенетичного лікування.
Пополняю_Карму 30 апреля в 22:23
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Даже если идёт добровольцем, то меня удивил именно тот факт, что мужчина уже будучи военным узнал о диагнозе. И видно, что такой потрепанный, с фронта. Ну как так... С таким диагнозом и контроль крови, и спец питание нужно. Но как есть.
Ага гипует а його побратими замість воювати мають його відкачувати , цукром соком чи тп. Якщо високий він такий хлопці мені треба збити цукор. Режим основна частина життя діабету. В мене мама хворіє 30років. І геть не уявляю як з цією хворобою та і з іншими можна воювати. Це ж яка відповідальність. Інсулін має зберігатися в певних температурних умовах. Мати глюкометр, полоски до нього. А супутні захворювання. Будь яке поранення може викликати купу ускладненнь. Ну як?! Вони можуть бути придатні. Так само і інші хвороби з щитовидної залози, нирки і тп
Стильна штучка 30 апреля в 22:24
Ответ дляСама собі лікар
Посмотрите приказ Минобороны 402, розклад хвороб. Пригодность / непригодность зависит от потери функций щитовидной железы.

Это статья 13, непригодность - пункт а:

Стаття 13: медичний огляд громадян та військовослужбовців під час визначення ступеня придатності до військової служби, до навчання у ВВНЗ проводиться після стаціонарного обстеження в умовах спеціалізованого закладу охорони здоров’я (установи). У разі виявлення вузлового зоба (вузол більше 1 см в діаметрі) виконується пункційна біопсія щитоподібної залози під контролем УЗД та цитологічне дослідження біоптату. Якщо відсутні дані про новоутворення, огляд проводиться за пунктом «г».

1) до пункту «а» належать:

тяжка форма цукрового діабету: інсулінозалежний з лабільним перебігом (часті, більше двох, кетоацидотичні або гіпоглікемічні стани), наявністю ускладнень (проліферативна стадія ретинопатії, генералізована симетрична полінейропатія, хронічна сенсорно-моторна або автономна нейропатія, нефропатія в стадії протеїнурії більше 0,5 г/добу та розвитком ниркової недостатності, макроангіопатія) або наявністю потреби в застосуванні більше 60 одиниць інсуліну на добу для досягнення стану субкомпенсації вуглеводного обміну;

рецидивуючий тиреотоксикоз важкого ступеня (схуднення, екзофтальм, задуха у спокої, частота пульсу більше 120 ударів на хвилину та порушення серцевого ритму);

тяжкі форми гіпотиреозу, що потребують призначення в складі замісної терапії тиреоїдних гормонів у дозуванні 100 мг та більше на добу;

нецукровий діабет, що потребує постійного проведення замісної терапії.

До цього пункту належать також усі хвороби залоз внутрішньої секреції (гіпофізу, наднирників, паращитоподібної та статевих залоз), які супроводжуються відповідними клінічними проявами та відхиленнями в лабораторних показниках; потребують тривалого (більше 1 року) патогенетичного лікування.
Наказ 402. Но его как раз собираются менять и подгонять под реалии.https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08#Text
САМ_ТАКОЙ 30 апреля в 22:29
Ответ дляСама собі лікар
Вы знаете, моему ребенку 10, астма. Лечимся у частных врачей. Аллерголог сама рекомендовала идти в поликлинику и фиксировать астму и там. Как раз в связи с тем, что мальчик, и потом нужна история болезни, чтоб что-то кому-то доказать.
С малым в аллергологии лежали и мужики бегали архивы поднимали по детским болезням. Все пригодится...
автор Колишня муза 30 апреля в 22:32
Дайте вподобайок 30 апреля в 22:41
Ответ дляКолишня муза
Ось таке написано в одній статті.
Порушення ендокринної системи, харчування і метаболізму
У цій категорії визнаються непридатними люди з такими хворобами:

усі хвороби щитоподібної залози;
усі типи цукрового діабету;
порушення інших ендокринних залоз;
порушення обміну речовин, зокрема всі види ожиріння зі значними порушеннями функцій.
Доречі свіжа стаття за квітень цього року.
.
автор Колишня муза 30 апреля в 22:47
Судячи з написаного,при легких формах хвороб щитовидної залози людина вважається обмежено придатною.