ГороховаЯ• 30 апреля 2024

Охоронець сказав, що він мене б зрадістю обшукав

У нашому візовому центрі новий охоронець. Вчора виходила з роботи, кажу йому - перевірите мене? Так як попередні перевіряли. А він каже, я б таку красуню з радістю обшукав, якщо Ви дозволите? Потім почав казати, ну я не думаю, що така гарна дівчина щось вкрала. Що це означає?
автор ГороховаЯ • 01 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
Ой ні. Я гадала йому років 20
Ні))

Каллипсо• 01 мая 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Вы на мясокомбинате или молокозаводе?
А может на фарм или ликеро-водочном?)
автор ГороховаЯ • 01 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
Кидайте йому пошляцькі арти чи нюдси у чат поки він на зміні, нехай порозважається з гусем.
Ще подумає, що я хочу щось
После 18• 01 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
Якщо збоченець молодий гарний хлопець, то це непоганий такий собі збоченець
Ви серйозно? Людина використовує свою владу та становище, в будь якій цивілізований країни це злочин. Я б радила автору написати скаргу. Навіть якщо це Україна, мають прийняти міри
Зайканалужайке• 01 мая 2024
Ответ дляКаллипсо
А может на фарм или ликеро-водочном?)
Не, сто проц там где я сказала
Сизоока бестія• 01 мая 2024
Ответ дляГороховаЯ
Ще подумає, що я хочу щось
Не треба. Він старий
Сизоока бестія• 01 мая 2024
Ответ дляПосле 18
Я шуткую

автор ГороховаЯ • 01 мая 2024
Ответ дляПосле 18
Дякую, я про це думала
После 18• 01 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
Я шуткую
Ну ви знаєте це не жарти, бо скільки дівчат і жінок в свій час такі ’компліменти’ терпіли. Це не нормально, зараз навіть у нас до такого серйозно ставляться, а як захід то такий хижак може лишитися роботи і це дуже добре.
После 18• 01 мая 2024
Ответ дляГороховаЯ
Дякую, я про це думала
Ви в якій країні? Де б ви не були і як ви себе ніяково і некомфортно почувається, можете написати скаргу, це не нормально таке слухати і терпіти
автор ГороховаЯ • 01 мая 2024
Ответ дляПосле 18
В Україні. Я часто таке чую від чоловіків
Сизоока бестія• 01 мая 2024
Ответ дляПосле 18
Я в курсі. Купа реальних збоченців чіплялась у транспорті і ТД.
Мені огидніші ті що пристають до дітей. Пам´ятаю себе підлітком, студенткою. Хто тільки не чіплявся, від кавказців та однолітків до старих дідів.
Осьминожко• 01 мая 2024
Це означає що Ви можете красти скільки завгодно, Вас не будуть обшукувати.
автор ГороховаЯ • 01 мая 2024
Ответ дляОсьминожко
Інші обшукують
После 18• 01 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
У мене також такого було дуже багато, в силу віку не могла дати відпір, хоча і родина хороша в батько завжди мене захищав і обергів і казав, як що тебе хтось полізе, то приб´ю. Але от я відчула реально силу закону, як 6 роки тому я вже і іншій країни була і до мене один чудак на літеру М ліз, лялечка звертався і казав мов тобі чоловік не треба, я б тобі допоміг, що ти сама, він мав владу, де я оновлювала щорік документи я це дуже сильно переживала і своєму орендодавцю пожалілася як він спитав що ти така сумна, то скаргу допоміг скласти і йому догана була, його не звільнили нажаль, але потім як шовковий був, звертався господжо і ім´я. Ми просто своїх прав не знаємо і не знаємо що робити. Такі виродки таким і користуються
Говорилка• 01 мая 2024
Ответ дляГороховаЯ
Ні
Зря Вы прямо описали начало одного из фильмов. Кстати, сценарий свеж и незатёрт!
Говорилка• 01 мая 2024
Ответ дляПосле 18
Думаю, изрыгать феминистическую дурь всё-таки не стОит. Охранник комплимент сделал вообще-то.
verschwommenheit• 01 мая 2024
хочет полизать вашу попу
Моторошні троянди• 01 мая 2024
Ответ дляГороховаЯ
Ні, чоловік років десь 40, мені 24
Это же вас солнышком 50ти летний таксист на днях называл?

автор ГороховаЯ • 01 мая 2024
Ответ дляverschwommenheit
хочет полизать вашу попу
Просто жах
автор ГороховаЯ • 01 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Так
Моторошні троянди• 01 мая 2024
Ответ дляГороховаЯ
Так
А богатые, успешные и молодые ухаживают? Или все так плохо, что нужно о старых нищебродах думать?
автор ГороховаЯ • 01 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
В моєму оточенні таких немає
Organic• 01 мая 2024
Ответ дляГороховаЯ
Інші обшукують
Як?
автор ГороховаЯ • 01 мая 2024
Ответ дляOrganic
Як?
Ну так
Organic• 01 мая 2024
Ответ дляГороховаЯ
Ну так
Детальніше можна?
автор ГороховаЯ • 01 мая 2024
Ответ дляOrganic
Детальніше можна?
Там жінки працювали, то вони кожен раз обшукували
Organic• 01 мая 2024
Ответ дляГороховаЯ
не вірю
автор ГороховаЯ • 01 мая 2024
Ответ дляOrganic
не вірю
Можете не вірити
автор ГороховаЯ • 01 мая 2024
..