ГороховаЯ• 30 апреля 2024
Охоронець сказав, що він мене б зрадістю обшукав
У нашому візовому центрі новий охоронець. Вчора виходила з роботи, кажу йому - перевірите мене? Так як попередні перевіряли. А він каже, я б таку красуню з радістю обшукав, якщо Ви дозволите? Потім почав казати, ну я не думаю, що така гарна дівчина щось вкрала. Що це означає?
ГороховаЯ
• 01 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
Кидайте йому пошляцькі арти чи нюдси у чат поки він на зміні, нехай порозважається з гусем.
Ще подумає, що я хочу щось
После 18• 01 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
Якщо збоченець молодий гарний хлопець, то це непоганий такий собі збоченець
Ви серйозно? Людина використовує свою владу та становище, в будь якій цивілізований країни це злочин. Я б радила автору написати скаргу. Навіть якщо це Україна, мають прийняти міри
Зайканалужайке• 01 мая 2024
Ответ дляКаллипсо
А может на фарм или ликеро-водочном?)
Не, сто проц там где я сказала
Сизоока бестія• 01 мая 2024
Ответ дляПосле 18
Я шуткую
ГороховаЯ
• 01 мая 2024
Ответ дляПосле 18
Дякую, я про це думала
После 18• 01 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
Я шуткую
Ну ви знаєте це не жарти, бо скільки дівчат і жінок в свій час такі ’компліменти’ терпіли. Це не нормально, зараз навіть у нас до такого серйозно ставляться, а як захід то такий хижак може лишитися роботи і це дуже добре.
После 18• 01 мая 2024
Ответ дляГороховаЯ
Дякую, я про це думала
Ви в якій країні? Де б ви не були і як ви себе ніяково і некомфортно почувається, можете написати скаргу, це не нормально таке слухати і терпіти
ГороховаЯ
• 01 мая 2024
Ответ дляПосле 18
В Україні. Я часто таке чую від чоловіків
Сизоока бестія• 01 мая 2024
Ответ дляПосле 18
Я в курсі. Купа реальних збоченців чіплялась у транспорті і ТД.
Мені огидніші ті що пристають до дітей. Пам´ятаю себе підлітком, студенткою. Хто тільки не чіплявся, від кавказців та однолітків до старих дідів.
ГороховаЯ
• 01 мая 2024
Ответ дляОсьминожко
Це означає що Ви можете красти скільки завгодно, Вас не будуть обшукувати.
Інші обшукують
После 18• 01 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
У мене також такого було дуже багато, в силу віку не могла дати відпір, хоча і родина хороша в батько завжди мене захищав і обергів і казав, як що тебе хтось полізе, то приб´ю. Але от я відчула реально силу закону, як 6 роки тому я вже і іншій країни була і до мене один чудак на літеру М ліз, лялечка звертався і казав мов тобі чоловік не треба, я б тобі допоміг, що ти сама, він мав владу, де я оновлювала щорік документи я це дуже сильно переживала і своєму орендодавцю пожалілася як він спитав що ти така сумна, то скаргу допоміг скласти і йому догана була, його не звільнили нажаль, але потім як шовковий був, звертався господжо і ім´я. Ми просто своїх прав не знаємо і не знаємо що робити. Такі виродки таким і користуються
Ответ дляПосле 18
Думаю, изрыгать феминистическую дурь всё-таки не стОит. Охранник комплимент сделал вообще-то.
Моторошні троянди• 01 мая 2024
Ответ дляГороховаЯ
Ні, чоловік років десь 40, мені 24
Это же вас солнышком 50ти летний таксист на днях называл?
ГороховаЯ
• 01 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Так
Моторошні троянди• 01 мая 2024
Ответ дляГороховаЯ
Так
А богатые, успешные и молодые ухаживают? Или все так плохо, что нужно о старых нищебродах думать?
ГороховаЯ
• 01 мая 2024
Ответ дляМоторошні троянди
В моєму оточенні таких немає
ГороховаЯ
• 01 мая 2024
Ответ дляOrganic
Детальніше можна?
Там жінки працювали, то вони кожен раз обшукували
Organic• 01 мая 2024
Ответ дляГороховаЯ
не вірю