Teonaa• 01 мая 2024

Що на Cумщині?

Я вже тиждень назад говорила з моєю родругою, у якої там батьки, то каже трохи всі знервовані. В протягом тижня ще з товаришем переписуюсь, він сам з Сумщини. Тоже писав що є напруження. Типу на кінець квітня буде захват Сумщини (ну не «буде», а я маю на увазі це обговорюють між собою.)
І от кінець міс., знов йому кажу, мол, ну?? Нічо не сталося наче.
То каже що пахне, це я цитую, і що вивозять архіви. І що поліціі сказали повивозити сім‘ї.
Хто шо думає
Це черговий аля наступ з білорусі?
Давайте по фактам підем. Чи є там достатня для конкретних ворущінь кількість кацапів і їх лайна?(техніку я маю на увазі), може хто слідкує за їх переміщеннями на карті..
karkusha.biz.ua• 01 мая 2024
боюсь как бы идя от Сумм кацапье не отрезало
кусок востока, а именно Харьков.

Life-game• 01 мая 2024
Ответ дляchornoruk
Автор там сьогодні точно не спокійно, не просто тему створили, але ж ніхто нічого дальше не знає.
Прямо сегодня? Именно сегодня и реально уезжают и архивы вывозят???
автор Teonaa • 01 мая 2024
Ответ дляLife-game
Ні
автор Teonaa • 01 мая 2024
Ответ дляLife-game
Увесь тиждень
Я запитувала тиждень назад, трохи менше
І от зараз, сьогодні
Читака• 01 мая 2024
автор, питайте у дівчат що живуть у Сумах, а іншим звідки знати, у новинах, наче нічого нового немає
автор Teonaa • 01 мая 2024
Ответ дляdiamond_shop
чудове запитання та знову розгін від людини з нульовим профілем, хто б сумнівався
Це не розгін, досить вже штампами міркувати та відповідати. Мантра якась: іпсо, троль, матрьошка. Досить. Просинайтеся якось потроху
drive105• 01 мая 2024
Ответ дляvladak
Суми пишуться з однією м) як це справжнім українцям і не знати)
Т9

автор Teonaa • 01 мая 2024
Ответ дляdiamond_shop
Нульовий , кажете? Хм, отооо дивинааа. Ах да, я ж нічого не продаю, і не збираюся…коли ж то він стане хоча б одиницею-то????
автор Teonaa • 01 мая 2024
Ответ дляdiamond_shop
Удалено администрацией...
Не подружку, а друга. Вдруг я мен
Life-game• 01 мая 2024
Ответ дляTeonaa
Ну, если зайдут с очередной стороны, то проснутся конечно (((
автор Teonaa • 01 мая 2024
Ответ дляLife-game
А разве на Сумы могут с Белоруссии пойти
Была информация про вагнеровцев в раше, но наши писали что типо немного и далеко и не наступательно вроде пока.
Сегодня написали что 9 мая ожидают наступления по восточному фронту и ’другим’ это меня смутило конечно, если честно
Не можуть
«Наступ з Б» це як мем уже. Я так написала «фігурально», бо я питаю - щось дійсно там, чи пугалки аля-наступ з білорусі ? Що по кілька раз на пару місяців раніше був розгін
автор Teonaa • 01 мая 2024
Ответ дляЧитака
Ну з порадниці діачата і можуть бути з Сум
автор Teonaa • 01 мая 2024
Ответ дляLife-game
Та якісь хворі
Ну я розумію це.
Типу витіснення

Мляха, таке враження що я пишу якось панічно чи ще щось. Мені вже взагалі якось похрєну, нічому я вже від кацапні не здивуюся.
автор Teonaa • 01 мая 2024
Ответ дляLife-game
Ні наступу не здивуюся, ні відступу, ні ходінню по колу, ні навіть стоягню на вухах
Life-game• 01 мая 2024
Ответ дляTeonaa
Та якісь хворі
Ну я розумію це.
Типу витіснення

А вы в Сумах? И хотите успеть уехать?
автор Teonaa • 01 мая 2024
Ответ дляLife-game
А вы в Сумах? И хотите успеть уехать?
Ні
Но мені і в києві не по собі
До• 01 мая 2024
Ответ дляkarkusha.biz.ua
кусок востока, а именно Харьков.
Пропоную банити тих, хто не вміє писати назви українських міст, але має сміливість робити геополітичні прогнози
автор Teonaa • 01 мая 2024
Ответ дляdiamond_shop
Удалено администрацией...
Особисто я написала як є. Чатилась з хлопцем, що там живе. Ми з ним в тотал баттл граєм. І просто запитала, як наразі справи. Міг написать по іншому - шо пугалки то все були, а у нас все вже як завжди. Але він написав по іншому. Шо я видумую? Шо я розганяю? Шо іпсо? За що купила, за те і продаю. А якщо ви зара почнете казати що це кум сказав сестрі свата, то кажу вам наперед - так. Це сказав простий хлопець, який мені ніхто, і якому я ніхто, і який не являється війсковим, - він просто житель обговорюваної нами області, він просто розказав як справи. Мотивів писать мені пугалки - у нього немає.
І наперед прошу свої недолугі коментарі лишити при собі, про подружок і тому подібне. Самі головні іпсошниці - це отакі закривалки ротів і любительниці рожевого марафону, де все ок і все під контролем.
автор Teonaa • 01 мая 2024
Ответ дляДо
Мета цього дійства?

@ альонка@• 01 мая 2024
Ответ дляLife-game
Вообще конец ноября, начало декабря предупреждали
А потом все чаще и чаще и больше и с датой 16го.

Так что по аналогии, если сейчас сказали 9ое, то типо 12-14 можно как бы ожидать
Я не писала про місяць, в якому попереджали .
Life-game• 01 мая 2024
Ответ для@ альонка@
Нет, я просто, что вы конечно правы что предупреждали
Это мы не верили, и сейчас предупреждают и за конец мая и за 9ое уже перешли, и тоже может оказаться правдой
Чумачечая Весна• 01 мая 2024
Ответ дляКлементина
Зазвичай, коли попереджають - нічого не має.
Саме страшне без попередження трапляється.
На опережение говорят, оно всегда сбывается, но сроки сдвигаются и очень редко планы отменяются совсем…
Чумачечая Весна• 01 мая 2024
Ответ дляlammama
Угомонись уже со своим наступом.Там все под контролем.
Никому верить нельзя
Чумачечая Весна• 01 мая 2024
Ответ дляlammama
Так молитесь,раз не можете ничем помочь.Зачем разгонять ИПСО на ночь?
Военные разгоняют ипсо? Интересно интересно
Life-game• 01 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
А вам военные говорили?
AnnaOst• 01 мая 2024
5 днів тому ніхто не говорив поліцейським вивозити сім ї. Чутки про наступ ходять
Чумачечая Весна• 01 мая 2024
Ответ дляLife-game
А вам военные говорили?
Военные говорят людям, которые дают интервью. Послушайте сегодняшнее интервью шелеста и мосейчука, он подробно рассказал там обстановку
Бояукраїночка• 01 мая 2024
Ответ дляTeonaa
То запитайте у Порошенка і в партії ЄвСол на фб в такому разі
Бояукраїночка• 01 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Результатов: примерно 37 700 (0,26 сек.)

УНИАН
Наступление РФ на Харьков и Сумы: в ЦПД предупредили о новом ИПСО от России
Кремль запустил новую информационную атаку, утверждая, что задачей новой группировки ’Север’ является оккупация Харькова и Сум. Впрочем,...
.6 дней назад
News.Telegraf
В Сумах готовятся к наступлению РФ. Военные рассказали, оправдана ли паника местных и кто ее провоцирует
В ОК Север и Сумской полиции рассказали, готовятся ли в области к нападению России с севера.
.4 дня назад
Бояукраїночка• 01 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Сейчас таких єкспертов море видящих.Каждий свое видит)