01 мая в 06:08

Девочки-шотландки, вы видели Нэсси?

Как он вам? Тот, что из озлера Лох-Нэсс
3 1
месяцкие 01 мая в 06:12
шотландки, мля, в нулевом поколении
Красавица писяная 01 мая в 06:12
І Нессі, І Йєті - там в кіно показують ті ж мультики і фільми, що і у нас)
ВыФсеВрете 01 мая в 06:17
Шотландки вислоухие))
Мать драконов 01 мая в 06:46
Ответ дляВыФсеВрете
Шотландки вислоухие))
вЕслоухие 😁
3 2
Tammy21 01 мая в 07:06
Мені здається, що це як раз той випадок коли важливіше правильно підібрати препарати, а не територіальне знаходження)
7 2
Цибулька зла 01 мая в 07:12
Ото сідуницям-ботихам виїхавші не дають спокою)))) певно хазяїн дав команду ’фас’, щоб натравлювали одних на одних. Щоб гризлись, як зграя загнаних гицлями в клітку псів, і не питали, чого мільйони бугаїв в погонах сидять в тилу поки на передову кидають місяць тому мобілізованого цивільного