01 мая в 10:03

Сінсей відгук

Дівчата, часто тут фукають на цю марку. Отримала посилку, купувала, коли на куртки будо -30. Речі реально класні за смішні гроші. Для дітей, які ростуть, супер на сезон.
Можу сказати, що жилетки стьобані хороші, куртки хороші, денім, білизна - трусики дівчачі, спортивки - різної якості були, але в основному хороші, піжами, футболки теж більшість хороші, пару штук було ге.
Радила б читати відгуки - допомагає і з розмірами визначитися, і з якістю.
Моє замовлення, вже все активно юзає донька, дещо прали не раз. За все 1660 грн. Як на мене - чудово. В інших марок на цю суму 1-2 речі можна взяти.